Skocz do zawartości

NBA All star weekend 2010


antek

Rekomendowane odpowiedzi

Wallace nawet w meczu potrafi przywalić czasem czymś fajnym. A w ogóle jest ścisłą czołówką ligowych highflyers i ma windę jak cholera. Z braku niezawodnego Brona w konkursie myślę że ma jakieś szanse. Odnośnie DeRozana i Gordona to są dla mnie kompletną niewiadomą, nie oglądam w ogóle meczów ich drużyn i znam ich tylko z highlightów. A highlighty jasno wskazują na DeRozana w konkursie więc ok. Brown jest spoko jak na swój wzrost, widziałem ostatnio jakieś skróty z dziesięciu najlepszych bloków tygodnia i były dwa jego bloki w jednej akcji, co raczej jest dobrym wyznacznikiem jego wybicia. Jeśli tylko będzie w stanie wymyślić coś fajnego to może namieszać. O Robinsonie nie piszę... No może tyle że na bank dzięki niemu znowu usnę na SDC a rano okaże się że za 37 razem udało mu się wykonać jakiegoś kosmosa, ale i tak mam to gdzieś. Na starych zasadach z jedną powtórką nigdy nie udałoby mu się nie tylko wygrać dwóch konkursów, ale nawet wejść do finału.

Z tego wszystkiego bardziej mnie interesuje kiedy będzie wiadomo kto startuje w trójkach :twisted:

 

Edit

Kily a pamiętasz może z kim on wtedy przegrał? :D I że Masona i Franchise'a pokonał w drodze do finału? I że przegrał finał bo się chciał w Cartera bawić? To co mu wtedy wychodziło było wcale nie takie najgorsze, więc nie wiem za bardzo dlaczego uważasz że nic nie pokaże...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kily a pamiętasz może z kim on wtedy przegrał? :D I że Masona i Franchise'a pokonał w drodze do finału?

Niestety pamiętam i wcale Masona nie pokonał. ;) Zresztą nie ma czego tego wspominać, bo ten konkurs to była konkretna padaka. Mnie tam G-Force nie porwał. Z braku łaku może być w konkursie, ale nie widzę go w roli kogoś, kto spowoduje u wszystkich mimowolny krzyk "WOOW".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zresztą nie ma czego tego wspominać, bo ten konkurs to była konkretna padaka.

Zwłaszcza to co wyrabiał Richardson :wink:

Co do Geralda w SDC to nie ma co przewidywać na zapas. Już parę lat gra i nie jest małolatem napalonym na kopiowanie Cartera. Myślę że jednak tym razem pomyśli o tym konkursie. Warunki ma. Czy je wykorzysta? Who knows

 

Kiedy będzie wiadomo kto będzie rzucał trójki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym bardziej mając w pamięci to co zaprezentował rok i dwa lata później. :)

Głupio przegrał 2004 nie? A zrobił najbardziej zajebisty dunk na SDC jaki można było wtedy zrobić. Przecież komentatorzy to aż się zapowietrzyli :D A jeszcze lepszy którego już nie można było zrobić w tych regulaminowych dwóch próbach przegrał mu konkurs. Jakby to wtedy siadło to obawiam się że nikt by dziś nie mówił że Carter jest najlepszym dunkerem. Jakby siadło...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LBJ mnie rozczarował. W jego przypadku monolog do samego siebie na kiblu zasłyszany przez przypadkowego kibica jest obietnicą powtórzoną następnie przez cały Świat, a co dopiero komentarz podczas ASG dla Michałowicza i Telmana 8)

 

Szkoda, nie mam wątpliwości, że by wygrał. Następnym razem musi się opanować i nie robić ludziom smaku, to irytujące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.