Skocz do zawartości

NBA All star weekend 2010


antek

Rekomendowane odpowiedzi

Może lay up contest w następnym roku?

 

Chuck "Maybe nobody will win"

 

jrich23

 

Last tweet bout SDC but am I the only person that heard Charles Barkley say no one should of won. LMAO Chuck is brutally honest!!!!

 

RealGranthill33

 

RT @bigyog4: No bs this dunk contest put my whole family to sleep. (even Nicole?)

 

jrich23

 

Damn should of change the channel.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Caly ten weekend to jedno wielkie g...

Konkurs wsadow to juz dopelnienie zenady, Brown i Wallace wyszli jakby przyjechali na wczasy, zero pomyslow, zero zaangazowania, moze przyjechali skasowac czek jak Tyrus pare lat temu? Nate slabiutko, cos tam kombinowal ale wiele niewykombinowal, w sumie jeden dobry dunk tego DeRozana czy jak on sie tam zwie, choc czy to byla 50 to tez mozna sie klocic.

Bez komentarzy Barkleya i jego wrzut moznaby naprawde usnac :)

Jak Pierce wygrywa "trojki" to chyba wszystko mowi o poziomie tego "konkursu"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tylko żal ostatniego podania Willa tak to by Nasha łyknął luźno :) Pierce nie jakaś lama tylko wyrąbisty trójkowicz juz się niema czego czepiać że wygrał, natomiast dunki ... serio może powinni komuś na ambicje podziałać, żeby obsada była jakaś znośna. Ja bym zobaczył, oprócz Jamesa oczywiście, obu ligowych Brewerów czyli naszego i tego z T"wolves. Tak czy owak myślę że dało by rade skład wykombinować który dałby fajny show.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slam dunk - chwała Bogu, podarowałem sobie i oglądałem w tym czasie Family Guy'a:) Z tego co widzę, tylko jeden wsad DeRozana był warty uwagi i nic więcej ... Shannon dał ciała, facet z takim wyskokiem powinien zrobić coś znacznie więcej niż pakowanie lewą ręką. FATALNIE

 

3 - może organizatorzy zapraszając Frye i Gallinariego mieli w zamyśle rozbawić trochę publiczność ... Jeśli w tę stronę to ma iść, to niech zaproszą samych centrów - będzie trochę śmiechu zamiast pompowania ego Pierce'a ... ŻAŁOŚNIE

 

h.o.r.s.e - Casspi ... aaa ... Ogólnie więcej się spodziewałem kombinowania, a nie miotania w kółko trójek, no ale dobrze że chociaż wyrównanie było. UJDZIE

 

skill - jakoś irytuje mnie ten Jennings ... Nash sobie ładnie poradził, szkoda Derona ... Ktoś kiedyś pisał, że mógłby być dłuższy ten konkurs i z roku na rok co raz bardziej się do tego przychylam ;) W PORÓWNANIU DO RESZTY - NIEŹLE

 

Ogólnie - DO DUPY. Sobota potrzebuje za rok jakiegoś rozruszania w postaci największych gwiazd w jakimś konkursie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto było się wyspać, te dunki Browna to jakieś jaja? Wszyscy pompowali atmosferę, letshanondunk itp itd. A wyszła katastrofa. Nawet Wade by coś lepszego pokazał. Derozan jeden porządny + ostatni dunk Nate'a nie-najgorszy.

 

Zaprosić Air Up There i zmusić LBJ do występu. Mogłoby być ciekawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W całej c***owatości tego SDC jedna rzecz naprawdę mi się podobała. Nareszcie nie było cyrku, przebieranek i nawiązywania do starych konkursów. Swoją drogą nie widziałem tam nic na 50. Wallace i Brown nie wiem co myśleli w trakcie, ale zdecydowanie po obu spodziewałem się czegoś więcej. Dzięki temu DeRozan wyglądał przy nich jak AUT przy wszystkich których zjadł w showdown. Robinson jak się okazało że nie ma możliwości powtarzać dunk 20 razy też podszedł do tematu olewatorsko i zrobił proste rzeczy. W ogóle SDC umiera na naszych oczach już od paru ładnych lat. Z tym co pokazali wszyscy uczestnicy to faktycznie szkoda że nie było LeBrona, który pewnie by ich pozamiatał samym swoim hangtime. Trójek nie oglądałem, nie było nikogo wartego oglądania. Horse był zajebisty :) Sumując mamy za sobą jeden z najsłabszych ASW jakie widziałem, jedyna szansa że dzisiejszy mecz poprawi trochę wizerunek weekendu. Cuban pewnie też jest rozczarowany :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te konkursy już się wyczerpały. Formule SDC, Skills przyda się przerwa. W ich miejsce można wstawić coś nowego, świeżego coś jak HORSE rok temu i teraz, który zdobywa coraz większą sympatię kibiców i uznanie. Jakieś typy który konkurs ze streetballowymi korzeniami włączyć do ASW zamiast np. SDC czy Skills?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez zaluje nieprzespanej nocy, najlepiej zrobilbym idac spac po Horse:( Po takim SDC organizatorzy naprawde powinni pomyslec, czy warto to ciagnac w przyszlym roku. Trojki ok, Pierce zaskoczyl i w sumie o to chodzilo, o niespodziewanego zwyciezce. Skills tez ujdzie, Nash pokazal klase. Zapomnieliscie chyba o shooting stars, ktory byl chyba drugim w miare dobrym konkursem po Horse. Team Texas mial od poczatku najwieksze szanse na wygrana wedlug mnie, jak mowili komentatorzy, all shooters. No i Horse, troche zepsuty przez wykonywanie duzej ilosci rzutow z dystansu oraz przez wyznaczony czas na ten konkurs, dzieki czemu pod koniec zamiast Horse mielismy jakis konkurs trojek. Rondo z tymi trojkami ladnie pojechal, dosc dlugo sie utrzymywal, ale mimo wszystko wolalbym ogladac jakies inne rzuty do samego konca, a nie ciskanie trojeczek. No i najlepsza czesc Horse, Smith wyciaga dzieciaka w koszulce Mavs do obrony rzutu Duranta, i polewka z defense Mavericks, bezcenne :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. No i najlepsza czesc Horse, Smith wyciaga dzieciaka w koszulce Mavs do obrony rzutu Duranta, i polewka z defense Mavericks, bezcenne :D

Kurde no, obudzilem sie dopiero na konkurs trojek, widac przespalem najlepsza czesc poprzedniego dnia :). Chociaz sam konkurs trojek mi sie podobal, Pierce dosypal do pieca "i think i am one best/better shooters in nba history", ale juz SDC to byl na "history low" poziomie. Generalnie mam nadzieje, ze ASG dzisiejszej nocy bedzie jako taki trzymal poziom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.