Skocz do zawartości

NBA All star weekend 2010


antek

Rekomendowane odpowiedzi

z tego co widze to fan Jamesa...

 

Z tego co widzę jesteś ledwo po gimnazjum.

 

 

gdybyś chodź trochę znał się na NBA i o tym co tworzy widowisko to wiedziałbyś że Iverson to już grająca legenda.../

Zapewne Ty się znasz, mistrzu :lol:

 

 

Amerykanie kochają powracających króli jak jest w przypadku Iversona...

King without the Ring ( jeśli nie wiesz co to znaczy to translator, albo nauczycielki się zapytaj)

 

 

Phily kupiła go

 

A więc przyznajesz, że jest dziwką :lol:

 

 

Kolego, nie kompromituj się już, bo Twoje zaślepienie jest niesamowite, ktoś kogo bronisz zaciekle, ganiał z gnatem za własną żoną, doskonale podsumował swój stosunek, do gry, do organizacji, do teammates, do kibiców, pewną konferencją prasową, samo to skreśla go u mnie jako człowieka i gracza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Chciałem sie dowiedziec czy moze macie jakies informacje gdzie bedzie mozna obejzeć Mecz Gwiazd ? Tylko nie mowcie że Canal+ daje bo to wiem. Chodzi mi o jakieś zagraniczne programy, najlepiej jak ktoś ma platforme N to będzie wiedział o co mi chodzi.

 

Za wszelkie info serdeczne dzięki !

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Just filed to ESPN: Kobe Bryant's ankle injury will force him out of Sunday All-Star Game; Jason Kidd of hometown Mavs to replace him w/West

Przynajmniej to dobre, yes yes yes

 

DALLAS -- The ankle injury that has sidelined Los Angeles Lakers star Kobe Bryant for the last three games will knock him out of Sunday's All-Star Game as well.

 

The NBA has lined up Jason Kidd of the hometown Dallas Mavericks to replace the ailing Bryant, sources told ESPN.com.

 

ESPN.com has also learned Allen Iverson won't participate (personal matters) and will be replaced by New York's David Lee.

 

Bryant has played through back, finger and groin ailments this season but has not been able to shake an ankle problem that forced him to miss a game through injury for the first time since late in the 2005-06 season.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie pomyślałem, czemu Lee a nie Shaq? I doszedłem do tego, że jeśli ASW to tylko Shaq.. pamietącie jego akcje - podanie między nogami Howarda, podanie samemu sobie z free throw line albo 1 on 1 na Memie (na Okurze :D).

 

Shaq to ASW. ASW to Shaq.

 

Moim zdaniem Shaq powinien jednak dostać nominacje a nie Lee.. tak o, ze wzgl na tradycje :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakos nie zmartwil mnie bra kkb w te jzabawie. wrecz przeciwnie. czuje, ze po tym co dzialo sie w nowym orleanie doszli do wniosku, ze nie ma sensu robic szopki i lepiej... odsunac go od gry. i to jest bardzo dobre posuniecie.

 

choc z kibicowskiego punktu widzenia brak kb dla zachodu to zla informacja. rok parzysty wiec lbj powinien poszalec.

za rok asw w la to sie zabawia chlopcy

a tu niech odpoczywaja.

 

cos czuje, ze skonczy sie blowoutem dla wschodu.

 

a dzis rookie-sophomores

hell yeah

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.