Skocz do zawartości

NBA All star weekend 2010


antek

Rekomendowane odpowiedzi

Znając życie Ai3 się nie odniesie, ale kolejne tygodnie mijają a to Billups wygląda na MVP Nuggets. Można przytaczać opowiastki insiderów z denverstiffs, uwielbiać Carmelo, ale on wygląda po prostu na najlepszego scorera, pierwszą opcję Nuggets, a nie lidera mentalnego, generała. Mam wrażenie, że z jego głową, uśmieszkami nigdy tak daleko nie zajdzie, zresztą ostatnio Denver ma 6-3 bez niego...

 

Dlatego odpowiedź wydaje się oczywista, Billups do ASG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Channing Sraj już jest w konkursie wg realgm

A Kobe Srajant nie chce kiedyś wystąpić?

 

 

Trójki są lipne, dużo lepszy fun byłby, gdyby startowali w tym konkursie np. Chuck Hayes, Ben Wallace, Dwight, Amundson i Rondo.

a w konkursie wsadów:

 

Bonner Kidd Jerome James i Ilgauka

 

zapomniales o Scalabrini'm i Kapono ( nigdy nie zapakował w meczu NBA ever )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

nieciekawie?

 

zobaczymy Nasha który w 2005 wykręcił 25,4 s teraz zmierzy sie chyba z innym rekordem - Wade'a z 2008 53,9s

są to o ile pamietam najlepszy i najgorszy wynik choc cos mogłem przeoczyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz ta cała "idea" rozgrywania tego pseudo konkursu, który nie dostarcza mi zadnych emocji jest nieciekawa

 

nawet fakt występu przedstawiciela Bulls mnie nie interesuje, bo ten konkurs jest do bani od samego poczatku

ja mam inne podejście bo to jedyny konkurs gdzie Gwiazda pełna gębą może w łatwiutki sposób się "zagotować" i ośmieszyc jak nie trafi prostego podania sprzed piersi lub z kozła...lub rzutu i to wielokrotnie

 

dla kazdego cos miłego :wink:

 

:idea: czekam kiedy któś z "genialnym" wystepem niedokończy prostego ćwiczenia

 

osmieszali sie już i Parker i Nash i Wade a ja czekam na więcej :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Horse jest jeszcze debilniejszy. Niech zrobią konkurs w jedzeniu hot dogów - Charles Barkley ,Shaquille O'Neal, Mike Sweetney, Zach Randloph i Dick Bavetta. Pośmiejemy sie chociaż

horse jest taki oldschoolowy z prostotą czysto z boiska przy trzepaku więc tez bym tego bronił

 

a aby nie narzekać włączcie sobie w niedziele i po sprawie

 

ciekawe kto teraz ponarzeka?

 

allstars nie ma obrony i to pseudozabawa? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Horse jest jeszcze debilniejszy. Niech zrobią konkurs w jedzeniu hot dogów - Charles Barkley ,Shaquille O'Neal, Mike Sweetney, Zach Randloph i Dick Bavetta. Pośmiejemy sie chociaż

horse jest taki oldschoolowy z prostotą czysto z boiska przy trzepaku więc tez bym tego bronił

 

a aby nie narzekać włączcie sobie w niedziele i po sprawie

 

ciekawe kto teraz ponarzeka?

 

allstars nie ma obrony i to pseudozabawa? :wink:

Ignazz ,włącz sobie allstary z lat 1998-2004 a potem te późniejsze i powiedz mi czy widzisz różnicę.

Wiem, że oglądałeś je wszystkie ale może jak obejrzysz je jeden po drugim to zobaczysz jak niesamowita przepaść je dzieli. Z roku na rok, jedynie przedstawienie zawodników jest co raz lepsze i to jest najciekawszy moment imprezy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Horse jest jeszcze debilniejszy. Niech zrobią konkurs w jedzeniu hot dogów - Charles Barkley ,Shaquille O'Neal, Mike Sweetney, Zach Randloph i Dick Bavetta. Pośmiejemy sie chociaż

horse jest taki oldschoolowy z prostotą czysto z boiska przy trzepaku więc tez bym tego bronił

 

a aby nie narzekać włączcie sobie w niedziele i po sprawie

 

ciekawe kto teraz ponarzeka?

 

allstars nie ma obrony i to pseudozabawa? :wink:

Ignazz ,włącz sobie allstary z lat 1998-2004 a potem te późniejsze i powiedz mi czy widzisz różnicę.

Wiem, że oglądałeś je wszystkie ale może jak obejrzysz je jeden po drugim to zobaczysz jak niesamowita przepaść je dzieli. Z roku na rok, jedynie przedstawienie zawodników jest co raz lepsze i to jest najciekawszy moment imprezy.

sam mecz tak, konkurs za trzy spadł na pysk ostatnio a z wsadami zawsze różnie bywało tylko te starsze pamietamy skrótowo...

 

jeżeli chodzi o organizacje całości jest coraz lepiej

 

a klasyki to były Magici Ishiasze i Wilkinsy a nie 1998-2004

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lux obsada skillsa ale po co Nash? Tyreke by dali na jego miejsce albo innego mlodego a nie goscia ktory juz w nim wystapil..

A Rose i D-Will to co? Bez występowania zgarnęli pucharki?

 

Ogólnie to ten konkurs jest beznadziejny głównie dlatego, że jest tak krótki. Nie dość, że zanim zdążysz się obrócić to już jest wszystko rozstrzygnięte, to jeszcze tych "przeszkód" jest tak mało, że przy odrobinie szczęścia i największy leszcz może skończyć z pucharem. Gdyby zrobili chociaż dwa kółka wokół boiska z większą liczbą rzutów niż jeden, to byłoby na pewno trochę lepiej, a tak można liczyć co najwyżej na jakieś wpadki typu gubienie piłki w koźle przez Wade'a czy kompletna niemoc rzutowa wybitnych strzelców dystansowych jak Arenas czy Nash.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rap stars Pitbull and Common will compete in the NBA’s All-Star Celebrity Game, which will take place on February 12 at the Dallas Convention Center.

 

The two rappers will suit up to play in the celebrity basketball game, which will feature teams coached by Magic Johnson and Alonzo Mourning.

 

The Hip-Hop acts will play with or compete against a variety of celebrities, including Anthony Anderson, Dallas Maverick’s owner Mark Cuban, actor Chris Tucker, actor Paul Moore.

 

Athletes confirmed to play include Rick Fox, Chris Mullin, Robert Horry and Harlem Globetrotters’ team members Scooter Christensen, “Big Easy“ Lofton, “Special K” Daley, and “Flight Time” Lang.

 

The celebrity basketball game is one of a number of events, parties and concerts taking place during All-Star weekend, which takes place from February 11-14.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaman za Roya.

 

Chris Kaman has been named by NBA Commissioner David Stern to replace injured West All-Star guard Brandon Roy (right hamstring strain) in the 2010 NBA All-Star Game in Dallas.

 

Kaman will be making the first All-Star appearance of his career.

 

Kaman was selected sixth overall in the 2003 NBA Draft. He joins fellow 2003 class members LeBron James, Carmelo Anthony, Dwayne Wade and Chris Bosh in this year's game.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.