Skocz do zawartości

NBA All star weekend 2010


antek

Rekomendowane odpowiedzi

A według mnie wybory bardzo dobre w większości przypadków.

Bynum nie zasłużył niestety na ASG, trochę ostatnio cieniował, Kaman grał świetnie, ale jeśli mam wybór pomiędzy nim, a Zachem to biorę tego drugiego bez wahania. Mówcie co chcecie, ale gość gra rewelacyjnie w tym sezonie, a w połączeniu z Gasolem, Mayo i Gayem robią z Grizzlies największą niespodziankę tego sezonu (świetnie musi się czuć teraz AI :lol: ).

 

A dyskusja Pau kontra Zach chyba nie ma większego sensu. Obaj są w ASG, ale póki co porównywanie klasy obu graczy chyba jest nie na miejscu.

 

Jeszcze jedna sprawa mi trochę przeszkadza, mianowicie trzech Celtów ASG. KG ani Pierce na to nie zasłużyli w tym sezonie, szczególnie ten pierwszy, najbardziej się chyba należało Rondo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idealne "powołania", złego słowa nie powiem, choć zastąpiłbym Horforda kimś z pary Lee/Josh i to byłaby jedyna zmiana.

 

Zach jak najbardziej zasługuje na asg, gra świetny sezon, gra dojrzale, a zespół z którego wszyscy przed sezonem się śmiali jest w po race i gra świetną koszykówkę po słabszym początku - warto przypomnieć, że Grizz zaczeli od 1-8, a teraz mają runa 24-11, co daje im trzeci najlepszy bilans w całej lidze od rozegrania 10 meczu w sezonie po Cavs i Lakers.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak krytykowany jest wybór Iversona do ASG, ale w sumie KG czy Amare to też nie powinni grać w pierwszej piątce, ani nawet jako rezerwowi.

Dokładnie, nie wiem czemu się o tym w ogóle nie mówi, w studiu TNT choćby, obydwaj zostali podsumowani słowami well deserved co mnie osobiście strasznie wkurwiło.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kevin w rezerwie to akurat już mógłby grać nie przesadzajcie. Po za nim jaki PF jest na wschodzie do S5 ASG?

 

Beasley ?

Lewis ?

Charlie V ?

Jamison ?

 

co najwyżej ktoś z grupy Bosh/Smith/D Lee mógłby tutaj zmienić koncepcję a po za nimi to nie widzę nikogo sensownego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.