Skocz do zawartości

NBA All star weekend 2010


antek

Rekomendowane odpowiedzi

chodzi ci oczywiscie o kg?

czy o pau? bo z tego co sie orientuje, to kg rozegral o 2 mecze wiecej od pau. a statystycznie, nie ma czego porownywac.

Nie chodzi mi o KG tylko o Pau Gasola a Zacha Radopha...i tak wybiara trenerzy, to byl rumor z hiszpanskiej gazety, wiec mozna na to spojrzec z dystansem , oczywiscie wydaje mi sie ze bedzie Pau z marketingowego punktu widzenia.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze dlatego ze Gasol jest po prostu lepszym koszykarzem?

pod każdym względem

o kazdej porze roku, dnia, godzinie

 

Co daje Mem Zach czego nie daje Gasol?

Co daje LAL Pau czego nie daje Zach?

 

Jaka jest przewaga Zacha nad Gasolem?

Jaka jest przewaga Pau nad Zachem?

 

Fajnie zadaje sie takie durne pytania... szkoda, ze czasem trzeba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze dlatego ze Gasol jest po prostu lepszym koszykarzem?

pod każdym względem

o kazdej porze roku, dnia, godzinie

Wiesz nie twierdze ze Pau jest gorszym koszykarzem , jako nieliczego z ekipy ktorej przyznam sie nie lubie szanuje go , ale uwazam ze z ta gra Zach ma duze szanse na ASG. Jezeli zostanie wybrany Pau powiem ok niech i tak bedzie, zwrocilem jedynie uwage na fakt oz ma on 29 rozegranych meczow.

Zach jest jednym z 2 zawodnikow obecnie z +20ppg i +10 rpg i mysle ze trenerzy moga na to zwocic uwage przy wyborze ławki.

 

Co daje Mem Zach czego nie daje Gasol?

Co daje LAL Pau czego nie daje Zach?

Zach daje 1 zborke wiecej w ataku i 3,5 ppg , a Pau ponad asyste i lepsze skutecznosci z gry i z wolnych.

http://www.nba.com/playerfile/zach_randolph/

http://www.nba.com/playerfile/pau_gasol/

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zach daje 1 zborke wiecej w ataku i 3,5 ppg , a Pau ponad asyste i lepsze skutecznosci z gry i z wolnych.

http://www.nba.com/playerfile/zach_randolph/

http://www.nba.com/playerfile/pau_gasol/

hmm :)

myślę, że josephowi nie dokładnie o to chodziło ;]

 

a ode mnie tylko uwaga, żebyś czasem obejrzał jakieś mecze, a nie tylko FG% (Rondo) czy punkty, zbiórki i asysty (Zach i Pau).

a jak oglądasz to wypowiadaj się tak, żeby można było to zauważyć, bo żeby przeczytać 3 kolumny nie trzeba być fanem NBA, wystarczą ze 2 klasy podstawówki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Allen35 napisał(a):

Zach daje 1 zborke wiecej w ataku i 3,5 ppg , a Pau ponad asyste i lepsze skutecznosci z gry i z wolnych.

http://www.nba.com/playerfile/zach_randolph/

http://www.nba.com/playerfile/pau_gasol/

hmm

myślę, że josephowi nie dokładnie o to chodziło ;]

 

a ode mnie tylko uwaga, żebyś czasem obejrzał jakieś mecze, a nie tylko FG% (Rondo) czy punkty, zbiórki i asysty (Zach i Pau).

a jak oglądasz to wypowiadaj się tak, żeby można było to zauważyć, bo żeby przeczytać 3 kolumny nie trzeba być fanem NBA, wystarczą ze 2 klasy podstawówki

Qurcze naprawde staram sie wypowiadac w miare racjonalnie , nie obrazajac nikogo, tylko ze jezeli jest to uwaga dotyczaca Lakers(krytyczna czy nie ) to dostaje od 2 klasistow...

Kolego Piotrku co do Rondo,ciezko jest nie zauwazyc ze przy kryciu obroncy sie od niego odsuwaja , to jest fakt, faktem jest rowniez ze ten koles zrobil bardzo duzy postep w swojej grze, moja polemika z Bastilionem w tej kwestii byla poniewaz zostal On nazwany "cancerem" w ataku, a uwazam ze napewno go tak nazwac nie mozna.

Podalem prosty stats i chcialem aby moj rozmowca podal jakis przyklad kogos kto zna sie na nba potwierdzajacy jego slowa , a tagze to ze Nash( bo o nim tez byla mowa) jest lepszy w ataku niz Kobe, Manu i jeszcze ktos znany.

 

Co do Josepha , zdziwil sie On strasznie ze Zach moze byc w ASG a Pau , nie to mu powiedzialem co o tym mysle i podalem rowniez statsy na potwierdzenie , jak bedzie tak Gasol to jakos szat sobie rozdzierał nie bede.....

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja się tylko nie zgadzam z Twoim postem, w którym sugerujesz wystep Pau z "powodów marketingowych"

 

Nie wiem na ile to było zamierzone z Twojej strony, ale ja się z tym nie zgadzam.

Owszem, sam podkreślałem, ze jego wybór kosztem Roy'a np byłby nie fair zwazywszy ze zagrał tylko w 29 spotkaniach

Ale nawet biorąc pod uwagę fakt tych 30 spotkań i 20-10 robionych przez Zacha wciąz uważam, ze zdecydowanie bardziej zasługuje gasol i jeśli na ostatnie miejsce trenerzy wybraliby Randolpha, a nie Gasola to bym miał co do tego wyboru wątpliwości

Choć niestety zbyt wielu idiotów opiera sie na statystykach...

 

 

PS: Kto i kiedy stwierdził ze Nash jest lepszy w ataku od KB?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze nie dostało Ci się od 2go klasistów, bo jakby nie patrzeć, żeby przeczytać statsy trzeba przynajmniej umieć czytać, a po drugie było to żartobliwe stwierdzenie co miał podkreślić emotek na końcu.

 

Jeśli chodzi o Rondo to odpowiem Ci w tamtym wątku.

Jeśli natomiast o porównanie Pau - Zach to spojrzenie w box score stats nic Ci nie da. Nie wiem czy długo się interesujesz NBA, ale na forum jesteś krótko, więc uwierz na słowo.

A jeśli chcesz argumentu to oceń również obronę obu panów i już masz wyrównaną "przewagę" Zacha ze "statsów" :)

 

a co sądzi J o takim porównaniu statsów to masz w ostatnim zdaniu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS: Kto i kiedy stwierdził ze Noah jest lepszy w ataku od KB?

Chodzilo o Steve Nash i pisal to Bastilion , nie pamietam juz w ktorym temacie...

 

Choć niestety zbyt wielu idiotów opiera sie na statystykach...

 

Benjamin Disraeli

Są trzy rodzaje kłamstw: kłamstwa, przeklęte kłamstwa i statystyki

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS: Kto i kiedy stwierdził ze Noah jest lepszy w ataku od KB?

Chodzilo o Steve Nash i pisal to Bastilion , nie pamietam juz w ktorym temacie...

Myślałem Nash, ale ze własnie mecz z Thunders oglądam to napisałem Noah :lol:

Aha Bastilion, kurde moze go jednak odblokuje i poczytam dla rozrywki te posty...

 

Co do Rose'a to zadnego potwierdzenie jego braku w ASG nie ma, ja mam po prostu takie odczucie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a ja znalazlem takie cos:

ORLANDO, Fla. — Kevin Garnett will have some company at next month's All-Star Game in Dallas.

 

Two sources confirmed that both Paul Pierce and Rajon Rondo are expected to be among the Eastern Conference all-star reserves announced later tonight.

 

In addition, Atlanta's Joe Johnson and Chicago's Derrick Rose are also among the players to be selected.

 

Toronto's Chris Bosh will likely receive one of the remaining two reserve slots.

 

oby te "plotki" sie potwierdzily

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, że teraz sporo grajków naprawdę załuguje żeby być w all-star więc co najmniej część na pewno bedzie poszkodowana.

 

Ale szczerze mówiąc to najbardziej mi szkoda będzie D-Willa, rok temu go nie było, teraz też się nie zanosi, a gość gra na poziomie all-star już jakiś czas...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i Panowie kolejna dawka tym razem z yahoo.com

chbya jednak ten Rose tam bedzie ;) no i Deron tez

 

Point guards Deron Williams(notes) of Utah, Chicago's Derrick Rose(notes) and Boston's Rajon Rondo(notes) will make their All-Star Game debuts next month in Dallas, sources said Thursday.

 

Williams, Rondo and Rose top the list of reserves chosen by the league's coaches to participate in the Feb. 14 game at Cowboys Stadium. The names won't be made official until Thursday night, but Yahoo! Sports has obtained the list of reserves.

 

Besides Rondo and Rose, the East roster includes Boston's Paul Pierce(notes), Toronto's Chris Bosh(notes), Charlotte's Gerald Wallace(notes) and Atlanta's Joe Johnson(notes) and Al Horford(notes).

 

The West includes the New Orleans' Chris Paul(notes), the Lakers' Pau Gasol(notes), Oklahoma City's Kevin Durant(notes), Dallas' Dirk Nowitzki(notes), Memphis' Zach Randolph(notes) and Portland's Brandon Roy(notes).

 

Among the notable candidates left off the team are the Los Angeles Clippers' Chris Kaman(notes), New York's David Lee(notes) and Denver's Chauncey Billups(notes).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli to faktycznie sie potwierdzi to mój pesymizm zostanie słodko ukarany i znajde pierwszy raz od bardzo dawna powód zeby wstać w nocy i obejrzeć ASG na zywo...

I teraz ciekawe czy Rose wystąpi w RASG, czesto bywało w przeszłości tak, ze gracze sobie to odpuszczali gdy byli wybierani do dorosłego ASG

 

A własnie jedno pytanie, jedyne które mnie interesuje- kiedy ogłosza skład trójkowiczów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

allen.

20-10 to nei jest wyznacznik ego czy ktos powinien byc w nba czy nie. o ile kojaze wczesniej zach tez sie ocieral o 20-10 i nik z niego allstara na sile nie robil. oczywiscie ten sezon w jego wykonaniu jest wielkim postepem i nie mam nic przeciwko jego powolaniu.

 

problem w tym, ze w stos. do pau piszesz, ze zagral tylko w 2/3 spotkan i nieslusznie wyzej stawiany jes od zacha, a to wynika raczej z twojej niecheci do lakers, o korej zreszta piszesz

natomiast zupelnie ci nie przeszkadza, to ze kg, ktory zagral tylko w 2 meczach wiecej od pau, i zalicza srednio 15-7(!) jest starterem na wschodzie i nikt nie ma wapliwosci co do jego wystepu i powolania.

 

w tym momencie pau=kg czy tego chcecie czy nie i jezeli kg jest starterem to to samo minimum powinno spotkac pau. imo powinien byc starterem na C n a zachodzie ale przepisy sa jakie sa.

 

sklady mnie ciesza choc mam wapliwosci co do tego, czy powinno byc az 3 celtow i az 2 gosci z suns

odkad pamietam, to jezeli do asg bylo powolywanych az 3 grajkow z 1 ekipy to byly to ekipy wybitne i ci 3 grajkowie totalnie na to zaslugiwali. podobnie gdy w zespole znajduje sie 2 gosci. byla sytuacja z nuggets 2 lata temu, gdzie zespol z 8 miejsca mial 2 przedstawicieli, tak jak teraz suns.

 

dlatego na wybor mialy wplyw takze czesto inne czynniki niz sama gra zawodnika. juz bym wolal zeby za kamana znalazl sie kaman, a zamais ai'a jakis... gosc ktory naprawde na to zasluzyl. ale tutaj z wyborem kibicow nie ma co dyskutowac... dzieki bogu nei zalapal sie timak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.