Skocz do zawartości

NBA All star weekend 2010


antek

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawostka, bo na pewno wielu nie widziało

 

Shannon Brown vs LeBron James dunk contest

 

Rozumiem, że jest w tej chwili skoncentrowany na mistrzostwie i nie w głowie mu takie rzeczy... ale cholera, wypadałoby chociaż przeprosić ludzi, że sie nie dotrzymało słowa...

a co on dokładnie powiedział (link do cytatu proszę), że teraz ma przepraszać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawostka, bo na pewno wielu nie widziało

 

Shannon Brown vs LeBron James dunk contest

 

Rozumiem, że jest w tej chwili skoncentrowany na mistrzostwie i nie w głowie mu takie rzeczy... ale cholera, wypadałoby chociaż przeprosić ludzi, że sie nie dotrzymało słowa...

a co on dokładnie powiedział (link do cytatu proszę), że teraz ma przepraszać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z jednej strony go rozumiem, bo po co mu to? Raczej nie ma potrzeby, zeby sie dodatkowo reklamował, a przegrywając mógłby powiedzmy stracić na swojej "królewskości"

z drugiej strony jeśli faktycznie (ja sie nim nie interesuje więc nie wiem, nie czytałem) wspominał o tym, ze wystąpi to po raz kolejny troche bucowato się zachował, ze nie tylko nie zdecydował sie na występ, ale i nie wytłumaczył dlaczego.

To drugie założenie- podkreślam JEŚLI WSPOMINAŁ, ZE WYSTAPI

 

edit

Czyli jednak znowu dał dowód swojej niedojrzałosci i tego, ze przed kamerami to on jeszcze do konca nie potrafi sie zachować, ehhh

a to "LeBron james is saying..."

Czy mówienie o sobie w trzeciej osobie to czasem nie jest... ekhem...

 

Oby z tego wyrósł jak najszybciej, bo kiepski z niego role model jak na razie

na pocieszenie fanom Króle...znaczy LeBrona napisze, ze Bryant czy Jordan też tak mieli na początku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stacy Patton is saying

 

Nie czasem tak mówił w filmie o New York Knicks, jeden koszykarz?

Film z Whoopi Goldberg :P

Tak sprawdziłem :D Film nazywał się Eddie, świetny film nawiasem mówiąc :D

Nawet Rick Fox tam grał i Greg Ostertag ;-)

I Larry Johnson przede wszystkim

To on w finałowej akcji miał wejśc w tego ruska z NYK co zawsze dawał sie nabierac i na nim FT rzucali

Tym razem niczym heros za namową Whoopi podołał i larry dostał ofensa

 

Zajebisty film :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawostka, bo na pewno wielu nie widziało

 

Shannon Brown vs LeBron James dunk contest

 

Rozumiem, że jest w tej chwili skoncentrowany na mistrzostwie i nie w głowie mu takie rzeczy... ale cholera, wypadałoby chociaż przeprosić ludzi, że sie nie dotrzymało słowa...

a co on dokładnie powiedział (link do cytatu proszę), że teraz ma przepraszać?

dzięki.

to już wiemy, że powiedział tak: Right now, I am preliminary putting my name in the 2010 dunk contest Saturday night.

czyli typowa (szczególnie biorąc pod uwagę okoliczności - Miller pyta, bo Kenny, bo fani) niezobowiązująca odpowiedź na pytanie. w żadnym razie definitywne stwierdzenie, że na pewno wystąpi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łojezu

 

Powiedział, że wstępnie chce występować. Nie jest to kłamstwo, ale jest osobą takiej sławy, że trzeba ważyć każde słowo, jakie sie wypowiada na wizji. Musi wiedzieć, że miliony fanów na forach będą sie napalać po takiej deklaracji. W każdym razie, rozegrał to bez klasy, jakaś tam wypowiedź, że 50-50, a później sie po prostu dowiadujemy, że nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łojezu

 

Powiedział, że wstępnie chce występować. Nie jest to kłamstwo, ale jest osobą takiej sławy, że trzeba ważyć każde słowo, jakie sie wypowiada na wizji. Musi wiedzieć, że miliony fanów na forach będą sie napalać po takiej deklaracji.

szczęściarze z tych fanów, że tak niewiele im trzeba, aby się napalić.

 

ale to i tak nie jego wina, że oni tacy są. tak w ogóle jakoś nikt nie robił wielkiej afery z o wiele poważniejszej sprawy, jaką był lockout i zwodzenia za nos Jordana, który dopóki nie było uzgodnionej nowej umowy, dopóty utrzymywał wrażenie, że jest szansa, iż może zagra. w sumie można pójść dalej tym tropem, bo przecież Jordan powiedział, że zakończy karierę, a nie zakończył. i to dwa razy! ten to dopiero był niesłowny, co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.youtube.com/watch?v=PT0NH6__y0Y

 

naprawde nie moge się juz doczekać SDC :mrgreen:

Co w tym wyjątkowego? Mało jest w lidze graczy potrafiących to samo, a nawet lepiej?

Nic, dużo.

 

Ja osobiście przeglądając Dunki Shannona z tego konkursu z Lebronem, to licze na statue wolnosci 360 z FT Line. Tam zrobił z 3/4 tej odległości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lakers maja kolejnego przedstawiciela w ASW

wg dziennika marca, gasol znalazl sie wsrod rezerwowych zachodu.

wg jeszcze innego zrodla, wsrod rezerw zachodu znalazl sie rowniez... zach randolph(!:D)

 

w okolicach asw oglaszane sa rowniez zespoly, ktore zawitaja na stary kontynent w ramach nba europe tour.

tym razem padlo na lakers wg marcy lakers w pazdzierniku zagraja z fc barcelona. w gre wchodzi podobno jeszcze 1 sparing ale nie wiadomo czy z kims z nba czy z europy.

 

ciezko to widze, bo kobe i pau beda tez chyba grali na mś w tucji ale to bedzie czas by o tym popisac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wybór Gasola... spoko gra rewelacyjnie jako druga opcja LAL, ale czy on czasem nie grał trochę za mało tych spotkań w sezonie?

Nie wiem czy faktycznie znalazł sie w składzie i kogo z tego powodu zabraknie ewentualnie, ale jak np Roya, czy D-Willa to cos będzie nie tak

Ja natomiast jestem wręcz przekonany, ze w ASG zabraknie...Rose'a

 

Nie wiem czemu go zabraknie skoro gra jak gra od czasu az przestała mu kostka dokuczać, ale go zabraknie bo jakieś Smithy, G-Wallace'y czy Lee muszą zagrać

Nie zebym miał coś do G-Willace'a, ale gdzie mu do Derricka? Bo o Joshu i przede wszystkim Lee jeśli wybrani zostaną przed Róża się nawet nie wypowiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi ci oczywiscie o kg?

czy o pau? bo z tego co sie orientuje, to kg rozegral o 2 mecze wiecej od pau. a statystycznie, nie ma czego porownywac.

 

wybor zacha nie jest dla mnie smieszny. ale na wybor do asg powinno sie skladac wiecej... skladowych. w przypadku, w ktorym amare zostaje starterem(nieslusznie, nie jest centrem) mam wybierac pomiedzy uznana marka(pau), ktora robi 17-10 a gosciem, ktory gra pierwszy powazny sezon od kilku lat (zach) to wybieram z calym szacunkiem goscia, ktory cos znaczy w lidze od dluzszego czasu. i nie obchodzi mnie, ze chlopak robi 20-10. wczesniej tez obijal sie o 20-10. bdobry bilans grizzlies to takze przeciez zasluga marca i gaya.

 

rondo podobno tez in.

zobaczymy jak reszta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.