Skocz do zawartości

E-NBA TOP 25 2000-2024 Komentarze


ignazz

Rekomendowane odpowiedzi

Btw taki PG13 powinien być imo wyżej niż taki Westbrook, który jest w tych rankingach tylko i wyłącznie dlatego, bo nabił sobie cyferki w totalach, bo zagrał bardzo  dużo meczów. tutaj jak najbardziej zgadzam się z P_M że można wielu graczy sobie w jego miejsce wyobrazić. 
 

 

2 minuty temu, steve napisał(a):

No wtedy PG.

Ale w 16/17 RW.

Czyli RW był łącznie przez rok pierwsza opcja. W całej wieloletniej karierze. Czyli zgadzamy sie w sumie z grubsza że  @P_M ma chyba racje ?? 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, RonnieArtestics napisał(a):

Kto był 1 opcja w 2018 i 2019 gdy grał tam pg13 i robił np 28ppg w PO, a w jednym z sezonów skończył chyba w top3 albo top5 mvp race ?

Napisałem ze russel wygrał 4 mecze w PO w trzy lata. Ty napisałeś ze miał skład węgla i papy. Nie miał, co najwyżej miał nieco słabszy team w pierwszym z omawianych przeze mnie sezonach. I OKC było wtedy dwa razy dużym faworytem przed I rundą, gdy odpadali z Utah i z Blazers, wiec zaliczył dwa upsety. 

Pierwszy sezon po przyjściu PG RS:

Screenshot_20240801-233713_Chrome.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, RonnieArtestics napisał(a):

No i w 18-19 role się odwróciły i pg13 skończył trzeci w głosowaniu na mvp. 
 

https://www.basketball-reference.com/teams/OKC/2019.html

 

No to już są dwa sezony pewnie by się znalazł i trzeci i coś jeszcze jak grał z Durantem. Tam to były zreszta opcja 1a 1b, podobnie jak był PG. Nawet w tym 18/19 RW mial tyle samo FGA (21 do 20.2) sporo więcej reb i 2.5x więcej asyst.

Kto był 1 opcja w finalach 2012? Bo mi ciężko to stwierdzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyżej od Westbrooka można mieć jakichś 2nd tier superstarów - playoffów performerów (nie wiem, Butler), ale już ludzie jak Lillard czy George albo inny McGrady to w sumie niczego w tych playoffach nie osiągnęli, więc ciężko stawiać ich wyżej. W jakimś ATF-ie pewnie mogliby pójść wyżej, ale Westbrook zjada na śniadanie takiego George'a jeżeli chodzi o body of work w RS, a nie wiem czy w playoffach PG ograł kogoś lepszego niż Goberta/Melo, nie kojarzę, więc raczej się nie kasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, steve napisał(a):

No to już są dwa sezony pewnie by się znalazł i trzeci i coś jeszcze jak grał z Durantem. Tam to były zreszta opcja 1a 1b, podobnie jak był PG. Nawet w tym 18/19 RW mial tyle samo FGA (21 do 20.2) sporo więcej reb i 2.5x więcej asyst.

Kto był 1 opcja w finalach 2012? Bo mi ciężko to stwierdzić.

Niestety dla OKC Westbrook, to ich pogrzebalo w tej serii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Reikai napisał(a):

Nie bardzo mam dzis czas przysiasc. Moze uda sie wieczorem, ale nie obiecuje. Jak ktos ma czas I ochote, to feel free.

Mógłbym podliczyć, ale zgodnie ze starą stalinowską zasadą i na pewno wyjdzie tak, że żadnego Softena w tej piętnastce nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Reikai odpiął/ęła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.