Skocz do zawartości

Igrzyska Olimpijskie Paryż 2024


Vice-rezerwa-rezerwy2

Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, steve napisał(a):

 

Jakby mieli 3 meczowe i przejębali mecz to pierwszy bys tu wpadł i pierdolil jakie to nieudaczniki, wygrany mecz przegrać.

Jakby wygrali bardzo bym się cieszył. Gdyby przegrali po zaciętej walce a tak to 80 minut, macie po sreberku i do domu. Siatkówka to mocno przeceniany sport w Polsce 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, DLT_Braddock napisał(a):

Jakby wygrali bardzo bym się cieszył. Gdyby przegrali po zaciętej walce a tak to 80 minut, macie po sreberku i do domu. Siatkówka to mocno przeceniany sport w Polsce 

pi****lenie, każdy sport jest przeceniany. Chleba i Igrzysk - rozrywka dla mas.

Jakoś ludzie zachwycają się Duplantisem, gdzie pewnie liczba sportowców jest podobna do ilości skoczków narciarskich czy innych żużlowców.  Większość sportów jest przecenianych zwłaszcza tych olimpijskich, gdzie nisza niszę pogania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, steve napisał(a):

No to jak bierzemy tylko najważniejszą impreze czterolecia (już ustaliliśmy, że Euro i turnieje mniejszej rangi się nie licza) to fakty są takie, że Dania nie wyszła z łatwej grupy, my tak, a Austria w ogóle nie grała na tych MŚ, bo ja ojebala Walia w barażach.

Mnie te wasze ustalenia średnio interesują. 

Cytat

Przez rok graja lepiej (a i tak odpadli w 1/8 z potężna Turcja) i o czym to ma znaczyć?

To ma znaczyć, że wyciskają maksa ze swojego potencjału (który jest nieco niższy niż nasz). 

Cytat

"Odkąd objął ich Rangnick" to weź im daj Probierza albo Michniewicza, a do nas Flick albo Rangnick to zaraz się okaże, że jesteśmy poziom wyżej od Austrii.

Gdybyśmy wzięli sensownego obcokrajowca w 2018 roku i dali mu kilka lat to myślę, że bylibyśmy teraz co najmniej na poziomie Szwajcarii (co przy dobrym losowaniu mogłoby dać jakąś szansę na medal). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, RappaR napisał(a):

Było, masz rację. Ale nie dlatego, że zdobyli medale na olimpiadzie są zapamiętani, boks zawodowy jest tym gdzie są pieniądze i prestiż, dlatego mówi się nazwisko Tysona, który na olimpiadzie nie był, a nie Savona

Mistrzostw świata, organizacji tych glownych w boksie jest 4 IBF, WBA, WBO, WBC (a jeszcze jest IBO, mozesz byc nawet mistrzem swiata WKU jak Najman). Mistrz olimpijski jest tylko jeden i to raz na 4 lata. W cruiser masz obecnie 4 ms, w innych wagach jest podobnie. 

Zdajesz sobie sprawę, że w tym momencie mistrzem świata HW jest Daniel Dubois, który dostał ten tytuł bez walki przy stoliku, a w walce o MS przegral z Usykiem? To co to za mistrz świata? Ba zobacz kto jest regular champion WBA to pierdolniesz śmiechem, inactive od prawie 2 lat Charr, ktory wygral wtedy z ogorem Seferim, sam jest zreszta ogorem. Te tytuły dostawane bez walk są więcej warte niż złoto IO? Zaraz dojdziemy do tego, że ms bridger jest wiecej warta niż złoto olimpijskie

Screenshot_20240810-160710_Chrome.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, steve napisał(a):

Mistrzostw świata, organizacji tych glownych w boksie jest 4 IBF, WBA, WBO, WBC (a jeszcze jest IBO, mozesz byc nawet mistrzem swiata WKU jak Najman). Mistrz olimpijski jest tylko jeden i to raz na 4 lata. W cruiser masz obecnie 4 ms, w innych wagach jest podobnie. 

Zdajesz sobie sprawę, że w tym momencie mistrzem świata HW jest Daniel Dubois, który dostał ten tytuł bez walki przy stoliku, a w walce o MS przegral z Usykiem? To co to za mistrz świata? Ba zobacz kto jest regular champion WBA to pierdolniesz śmiechem, inactive od prawie 2 lat Charr, ktory wygral wtedy z ogorem Seferim, sam jest zreszta ogorem. Te tytuły dostawane bez walk są więcej warte niż złoto IO? Zaraz dojdziemy do tego, że ms bridger jest wiecej warta niż złoto olimpijskie

Screenshot_20240810-160710_Chrome.jpg

A wiesz kto walczy z Jalolovem o złoto chociaż?

Bo Joshue chyba trochę osób zna 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, RappaR napisał(a):

A wiesz kto walczy z Jalolovem o złoto chociaż?

Bo Joshue chyba trochę osób zna 

Tylko, żeby wygrać tytuł olimpijski musisz sie najpierw dostac na turniej i wygrać 5 walk pod rząd. Nie dostaniesz tytułu bez walki.

Nie wiem kto, ale wiem, ze ten Jalovov czy jego przeciwnik by zbili Charra jak dziecko.

A wiesz kto jest ms bridger? Gość z bilansem 4:0, który nie walczył z nikim poważnym ani nie miał walki o zaden tytul.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, steve napisał(a):

Tylko, żeby wygrać tytuł olimpijski musisz sie najpierw dostac na turniej i wygrać 5 walk pod rząd. Nie dostaniesz tytułu bez walki.

Nie wiem kto, ale wiem, ze ten Jalovov czy jego przeciwnik by zbili Charra jak dziecko.

A wiesz kto jest ms bridger? Gość z bilansem 4:0, który nie walczył z nikim poważnym ani nie miał walki o zaden tytul.

Okolie akurat jest dobry i ma bodaj 19-1.

Ja stawiam na Fury vs Jalolov, mimo że nigdy nawet nie wystąpił na olimpiadzie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, RappaR napisał(a):

Okolie akurat jest dobry i ma bodaj 19-1.

Ja stawiam na Fury vs Jalolov, mimo że nigdy nawet nie wystąpił na olimpiadzie 

A ja stawiam, że mistrz olimpijski Usyk wygrałby z Furym. Oh wait..

 

14 minut temu, RappaR napisał(a):

Okolie akurat jest dobry i ma bodaj 19-1.

Ja stawiam na Fury vs Jalolov, mimo że nigdy nawet nie wystąpił na olimpiadzie 

Lomaczenko w drugiej walce zawodowej walczył już o pas ms WBO, myślisz, że gdyby nie był podwójnym mistrzem olimpijskim to byłoby możliwe? On byl geniuszem już jako nastolatek, dlaczego przeszedł na zawodostwo dopiero w wieku 25 lat?

Edytowane przez steve
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, steve napisał(a):

A ja stawiam, że mistrz olimpijski Usyk wygrałby z Furym. Oh wait..

Czy przypadkiem Fury nie obił złotego medalisty Wildera?

13 minut temu, steve napisał(a):

Lomaczenko w drugiej walce zawodowej walczył już o pas ms WBO, myślisz, że gdyby nie był podwójnym mistrzem olimpijskim to byłoby możliwe?

Czemu walczy o pas WBO zamiast na olimpiadzie, jak olimpiada lepsza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości puściłem sobie powtórkę breakdance kobiet. Strasznie dziwne i c*** wie jak to jest punktowane. Na początku myślałem że kto bardziej złoży się w chińskie osiem... Nieistotne. Warto sobie zobaczyć reprezentantkę Australii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, RappaR napisał(a):

Czy przypadkiem Fury nie obił złotego medalisty Wildera?

Czemu walczy o pas WBO zamiast na olimpiadzie, jak olimpiada lepsza?

Niestety był za slaby by zdobyć złoto, zdobył tylko brąz, ale za to był na tyle dobry, by być wiele lat mistrzem WBC. W 1 walce z Furym obronił tytul, razem 10 obron. Dopiero srebrny medalista Zhang mu zakonczyl karierę.

Już odpowiedziałem kasa, chciał ustawić rodzinę na pokolenia, ale on się nie pcha teraz do walki o ms z Davisem czy Stevensonem, gdzie by dostał rekordowy czek, bo już swoje zarobił. Poszedł tak późno na zawodostwo, bo dla niego było wazniejsze drugie złoto olimpijskie niż śmieszny tytuł zawodowy, który miał szansę już zdobyć w drugiej walce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pietdolenie, że im się nie chciało, położyli lage na złoto olimpijskie itp. Trzeba być debilem lub mieć kompleks Polski, żeby tak uważać. 

Fakt, przegrali nie robiąc sztycha, po słabym meczu. Przegrali być może nawet przed meczem mentalnie. Byli słabsi. To fakt.

Ale poeprzenie, że im się nie chciało bo mają srebro, to trzeba mieć niepokolei we łbie, żeby tak uważać. Tak jakby IO to były jak Memoriał Jana Kowalskiego w Bobrownikach. Dziś nie wygrasz nic nie znaczący medal, to za rok , albo za dwa lata. Na pewno lage nasi położyli na to, co tam złoto olimpijskie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, steve napisał(a):

Niestety był za slaby by zdobyć złoto, zdobył tylko brąz, ale za to był na tyle dobry, by być wiele lat mistrzem WBC. W 1 walce z Furym obronił tytul, razem 10 obron. Dopiero srebrny medalista Zhang mu zakonczyl karierę.

Już odpowiedziałem kasa, chciał ustawić rodzinę na pokolenia, ale on się nie pcha teraz do walki o ms z Davisem czy Stevensonem, gdzie by dostał rekordowy czek, bo już swoje zarobił. Poszedł tak późno na zawodostwo, bo dla niego było wazniejsze drugie złoto olimpijskie niż śmieszny tytuł zawodowy, który miał szansę już zdobyć w drugiej walce.

Jak tam złoty medalista z Ruizem walczył?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, RappaR napisał(a):

Jak tam złoty medalista z Ruizem walczył?

Przecież w rewanżu Joshua wygrał. Trafiło się grubej kurze ziarno. Tylko inny złoty medalista mógł AJ pokonać 2 razy.

Mi się marzy jeszcze walka Joshua Fury to, by odpowiedziało na dużo pytan.

Mieli robić Joshua Fury jeszcze przed rewanżem z Usykiem, ale teraz jak dali pas Dubois to musi być walka AJ DD.

Edytowane przez steve
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, steve napisał(a):

Przecież w rewanżu Joshua wygrał. Trafiło się grubej kurze ziarno. Tylko inny złoty medalista mógł AJ pokonać 2 razy.

Mi się marzy jeszcze walka Joshua Fury to, by odpowiedziało na dużo pytan.

Mieli robić Joshua Fury jeszcze przed rewanżem z Usykiem, ale teraz jak dali pas Dubois to musi być walka AJ DD.

Masz karierę złotego medalisty co nawet mistrzostwa Chorwacji nie zdołał wywalczyć

 

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Anton_Josipović

 

jak się wkurwiam na Dane za to co odpierdala, to sobie przypominam co się dzieje w boksie, gdzie nikt z czołówki ze sobą nie chce walczyć 

to żałosne że przez 8 lat nie było walki Fury Joshua 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowiek tylko sobie narobi nadziei na dobre wyniki albo na jakieś występy w finałach lub o 3 miejsce a jak zawsze klasyczny zawód. Ogólnie najgorsze igrzyska odkąd mniej więcej coś pamiętam z życia czyli Atlanta 96' a będzie jeszcze gorzej i z każdego medalu będziemy się cieszyć jak jakiś kraj na poziomie Bantustanu, gdzie za medal chłop dostaje pół miasta i córkę prezydenta. Jutro niby Rudyk jeszcze jedzie w ćwierćfinale ale pewnie skończy się jak skończy 

Ogólnie Jacek gmoch.jpg

Koniec igrzysk 

Do widzenia

Edytowane przez Dunk8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.