Skocz do zawartości

Summer League 24/25


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

No ale kogo oni tam mają po drugiej stronie/

ze skladu Sacto, który gra w Chase Center nie utrzyma się nikt nawet na TW - mam b. dużą obawę, czy ktokolwiek oprócz Forda trafi do Stockton Kings (czyli GLeaguje), wiec jesli patrzysz na LAL z uwagi na ich przeciwników, to nie patrz bo to nie ma sensu. 

Kingsi swój pierwszy garnitur na SL wystawiają w Golden Center, tam będą tegoroczni niewybrani m.in. Crawford, Isiah Jones, Mason Jones, Colby JOnes ( LOL) oraz Keon Ellis i Boogie Ellis czyli kapitna Bronnyego - polecam popatrzec na statsy Bronnyego z ost. sezonu i Boogiego Ellisa :)  - Boogi ofc niewybrany.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy kiedyś jakiś kozak z okresu Summer League faktycznie zrobił później choć w miarę solidną karierę w lidze? Bo mam wrażenie, że te nazwiska co zdarza im się tam co roku zabłysnąć i nawet czasami wyskoczyć totalnie znikąd to i tak później przepadają w otchłani ligowej jak przychodzi do poważniejszego grania i jakiekolwiek mniejsze bądź większe jaranie się nimi wynika tylko z tego, że w tym czasie nie ma żadnych alternatyw do śledzenia spod szyldu NBA. Dlatego super, że w tym roku jest Olimpiada, to chociaż będzie można pooglądać trochę koszykówki na poziomie i gry o coś, zanim wystartują rozgrywki NBA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, vero1897 napisał(a):

Czy kiedyś jakiś kozak z okresu Summer League faktycznie zrobił później choć w miarę solidną karierę w lidze? Bo mam wrażenie, że te nazwiska co zdarza im się tam co roku zabłysnąć i nawet czasami wyskoczyć totalnie znikąd to i tak później przepadają w otchłani ligowej jak przychodzi do poważniejszego grania i jakiekolwiek mniejsze bądź większe jaranie się nimi wynika tylko z tego, że w tym czasie nie ma żadnych alternatyw do śledzenia spod szyldu NBA. Dlatego super, że w tym roku jest Olimpiada, to chociaż będzie można pooglądać trochę koszykówki na poziomie i gry o coś, zanim wystartują rozgrywki NBA.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, vero1897 napisał(a):

Czy kiedyś jakiś kozak z okresu Summer League faktycznie zrobił później choć w miarę solidną karierę w lidze?

Ciężko ocenić graczy z draftu 2023 , poczekamy zobaczymy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tym pierwszym meczu Spurs to wydaje mi się, że Castle ma dobry rzut, a wszyscy polscy podcasterzy mówili, że chłop nie umie rzucać. Rzucać to nie umiał Ben Simmons, a tego Castle to CP3 jeszcze wyszkoli na top grajka 😉

Edytowane przez Dziuseppe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Dziuseppe napisał(a):

Po tym pierwszym meczu Spurs to wydaje mi się, że Castle ma dobry rzut, a wszyscy polscy podcasterzy mówili, że chłop nie umie rzucać. Rzucać to nie umie Ben Simmons, a tego Castle to CP3 jeszcze wyszkoli na top grajka 😉

Lekko poprawiłem. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.