Skocz do zawartości

[FBX] FBX#3 - Sezon 2024/25


Tocheck

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, evitacre napisał(a):

To co ma teraz krzyczeć veto czy jak to rozgrywamy ?

Wyobrażacie sobie że ja to ogłaszam co się dzieje ? 

To po co w ogóle ślesz mu propsy skoro tak uważasz ? :) 

Do wyboru na tę chwilę jest to, że go zrzuca albo sprzedaje.

Możesz oczywiście krzyczeć veto, zachęcam nawet.

Możesz też zrobić coś pożytecznego i przekonać go by zostawił Lillarda. Również zachęcam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Jak ja zrzuce wemby tez będziecie jak hieny się czaic na niego na waivers czy dla dobra ligi cofniecie mój głupi ruch? Koleś nawet nie poinformował ze chce się go pozbyć na forum, Zacznijmy moze od tego. Jak wychodzi taki brak kompetencji to moim zdaniem powinnismy jakos reagować. Zrobmy aukcje kto da więcej za Lillarda i niech komisz zdecyduje kto wygra przetarg i przymusowo doprowadzi do takiego dealu. Stawiam ze za rok ziomek zniknie a zostawi za sobą skład gruzu i papy, którego nikt nie bedzie chciał przejmowac.  

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, RonnieArtestics napisał(a):

A Jak ja zrzuce wemby tez będziecie jak hieny się czaic na niego na waivers czy dla dobra ligi cofniecie mój głupi ruch? Koleś nawet nie poinformował ze chce się go pozbyć na forum, Zacznijmy moze od tego. Jak wychodzi taki brak kompetencji to moim zdaniem powinnismy jakos reagować. Zrobmy aukcje kto da więcej za Lillarda i niech komisz zdecyduje kto wygra przetarg i przymusowo doprowadzi do takiego dealu. Stawiam ze za rok ziomek zniknie a zostawi za sobą skład gruzu i papy, którego nikt nie bedzie chciał przejmowac.  

Może po prostu napiszesz do niego?

Mi nie zależy, nie chcę robić żadnego problemu. Załatwiajcie to z @tomekkolba 

 

Jeżeli miałby nic nie dostawać to lepsze jest 100$ i tylko dlatego do niego napisałem wraz z opinią, że ja bym tego nie robił.

5 minut temu, RonnieArtestics napisał(a):

Zrobmy aukcje kto da więcej za Lillarda i niech komisz zdecyduje kto wygra przetarg i przymusowo doprowadzi do takiego dealu

Ja bym raczej zaczął od tego, że wcale nie musi się Lillarda pozbywać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, antek napisał(a):

A propo wartości Lillarda to w fbx1 kręciliśmy z evim trade na linii Embiid/Lillard, ale evi chciał ugrać jeszcze jakieś picki, kupony do maca i 100 zappsow :)

Ha, jak ktoś walczy to wiadomo ze powinien zapłacić za niego, swoje 60 zrobi tak czy siak. 

ja akurat chyba przekladam walkę na następny rok i wejdę do gry z duetem topic wemby , ale dałbym nawet za niego Anfernee Simonsa + cash, co zadeklarowałem. 

 

2 godziny temu, Tecu napisał(a):

Może po prostu napiszesz do niego?

Mi nie zależy, nie chcę robić żadnego problemu. Załatwiajcie to z @tomekkolba 

 

Jeżeli miałby nic nie dostawać to lepsze jest 100$ i tylko dlatego do niego napisałem wraz z opinią, że ja bym tego nie robił.

Ja bym raczej zaczął od tego, że wcale nie musi się Lillarda pozbywać.

A Nie możesz po prostu zamiast 100$ dać mu z czystej przyzwoitości chociaż jakiejś 45tki (którą i tak wywalasz biorac Lillarda)+ 50$ ? Tylko piszesz ze byś tego nie robił ale tak czy siak proponujesz debilny deal komuś ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, RonnieArtestics napisał(a):

 

 

A Nie możesz po prostu zamiast 100$ dać mu z czystej przyzwoitości chociaż jakiejś 45tki (którą i tak wywalasz biorac Lillarda)+ 50$ ? Tylko piszesz ze byś tego nie robił ale tak czy siak proponujesz debilny deal komuś ? 

Proponowałem mu wszystkich, których i tak musiałbym zrzucić, chciał tylko cash.

Ja naprawdę się nie upieram, bo zdaję sobie sprawę, że powinien innych graczy zrzucić a Lillarda zachować.

Zrobicie jak będziecie chcieli, szkoda, że mały jest z nim kontakt 😐

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Tecu napisał(a):

Możesz też zrobić coś pożytecznego i przekonać go by zostawił Lillarda. Również zachęcam.

Próbowałem. Nie raczył odpisać, pisałem kogo bym zrzucił i dlaczego. 

 

43 minuty temu, Tecu napisał(a):

Zrobicie jak będziecie chcieli, szkoda, że mały jest z nim kontakt 😐

No jest jedna liga gdzie to dość szybko jest rozwiązywane i dlatego uważam że jest najtrudniejsza. I pisałem już dawno bodajże tu i w fbx 2 że dla dobra tych lig powinniśmy robić to samo. 
 

15 minut temu, Tocheck napisał(a):

Prawda, do mnie też potwierdził że 100$ do niego za Lilarda

Ale dlaczego innym nie odpisuje ? Na forum nie skomentuje :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, RonnieArtestics napisał(a):

A Nie możesz po prostu zamiast 100$ dać mu z czystej przyzwoitości chociaż jakiejś 45tki (którą i tak wywalasz biorac Lillarda)+ 50$ ? Tylko piszesz ze byś tego nie robił ale tak czy siak proponujesz debilny deal komuś ?

… jednocześnie pisząc że dobro ligi i że powinien go zostawić. No qrde coś się nie spina. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki, nie kogucikujcie.

Mamy taki sam pogląd na sytuację.

Gdybym nie rozmawiał z @tomekkolba to bym się nie dowiedział jak wygląda sytuacja. Od razu dałem znać na forum, że może go po prostu sprzedać.

Nie siedziałem cicho czekając na waivers. Mogłaby być taka sytuacja, że Lillard byłby na waivers i byście się o niego bili. I nie miałby nic z tego a Lillarda również nie.

A tak sytuacja jest komentowana, bo wiadomo, że mi to nie dacie, nie ma takiego 😉i jest pod kontrolą, bo wg regulaminu, komisz może zawetować trade a spuszczenie na waivers nie (chyba, że to poprawia nieuczciwie pick, ale sezon się jeszcze nie zaczął, więc to nie ten case).

Także nie atakujcie mnie, bo jesteśmy po tej samej stronie, trzeba się skupić jak rozwiązać sytuację.

@Tocheck jakby co to spokojnie wetuj deal.

Tylko co dalej i na tym skupcie klawiaturę.

Ja nie mam pojęcia jak z tego wybrnąć dopóki nie ma rozmowy z samym zainteresowanym.

Nie wiem, założyć, że nie było zrzucenia Lillarda, bo o tym nie poinformował a następnie zakazać zrzucania graczy top30?

Jak ktoś ma jakiś pomysł to niech pisze a jak nie to @Tocheck, musisz podjąć jakąś decyzję, ja każdą zaakceptuję i będę wspierał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Tecu napisał(a):

Także nie atakujcie mnie, bo jesteśmy po tej samej stronie, trzeba się skupić jak rozwiązać sytuację

Nie sądzisz że jak pojawia się problem a Ty dogadujesz deal za 100 zamiast właśnie pomóc rozwiązać sytuację ( pokazać kogo wywalić i dlaczego ) trochę wyklucza Cię z bycia po tej samej stronie ? :) 

Był problem bo top 25 gracz poprzedniego sezonu wylądował na FA a liga w sumie oprócz decyzji komisza nie ma na to mechanizmu obronnego.

Dowalenie wymiany za 100 baksów to dolanie oliwy do ognia a nie próba rozwiązania problemu wg mnie. 

Pisanie że komisz może zavetować to zwalanie odpowiedzialności na komisza a nie próba rozwiązania sytuacji wg mnie.

A dawnie 100 za Lillarda to się domyślisz sam :) 

no, to wylałem swoje żale :) 

@Tocheck

Meritum. Ta stówka g*** zmienia bo nie ma na FA 4000 punktów na totalu które mógłby przechwycić za kasę za tego Lillarda. Wiec moje zdanie jest takie że albo ląduje na FA skoro taką decyzję przesłał do Komisza tj że go wywala, i wtedy pozostałych 19 managerów może o niego zawalczyć ( w tym @Tecu ze swoją stówką) albo tak jak właśnie Tecu pisał w ostatnim akapicie->  nie było ogłoszenia na forum więc uznajemy za niebyłe + zakaz na top 30 (ja bym zaznaczył że na totalu). 
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, podjąłem decyzję o anulowaniu tradu Lillard za 100$. Podtrzymuję decyzję @tomekkolba o zrzuceniu graczy. Moim zdaniem miał do tego prawo bo nie ma takich zapisów, które tego zabraniają. Możemy oczywiście takie wprowadzić ale od przyszłego sezonu. Odnośnie usunięcia zawodnika to można po tym sezonie zarządzić głosowanie ale dałbym mu czas i szansę na poprawę. Szczególnie jeżeli chodzi o komunikację na forum - tutaj są rezerwy.

Ogólnie sezon rozpoczęty. za dwa dni FA (Lillard) madness. Przejrzyjcie składy i dajcie znać jak coś wyłapiecie.

Nie róbmy jakiejś dramy, to tylko gra. Powodzenia w sezonie.

Dla nowych graczy przypomnienie - wasze pobrania nie mogą przekroczyć progu salary - także dobrze liczcie. Pensje wszystkich zawodników są w temacie Geddo. o tu:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.