Skocz do zawartości

[FBX] FBX#3 - Sezon 2024/25


Tocheck

Rekomendowane odpowiedzi

no widzisz, dla mnie nawet w tym słabym drafcie, wole val + tobajasz + ten PF/C z Heat przykładowo niż Harden + KG (abstrahując od tego że nie mam pick'u :D )

napisałem do młodego czy chce reverse zrobić albo Brice'a + keszyk jak coś.

——-

Wymiany które w fbx1 przechodzą najnormalniej w świecie 

A Davies za Milesa Bridgesa 

Turner za pszyszloroczny pick 

tutaj by było 25 stron tematu coś czuję i dwa veta :) 

Edytowane przez evitacre
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W temacie tej wymiany chciałbym po raz ostatni zabrać głos i z mojej strony zamknąć temat.

Po pierwsze, jeśli @evitacre uważa, dopłata wyrówna ten deal i ma ochotę tak podejść do sprawy to przyjmę to, co wynegocjujemy.

Jeśli jednak takiej woli nie ma, to nie mam z tym absolutnie problemu, deal zostaje i jest to niestety (jak uważa większość) bolesna nauczka dla mnie. 

Druga, moim zdaniem ważniejsza kwestia na przyszłość, to pomoc nowym graczom ["młodym", "żóltodziobom", "rookie" itp.]. Można by przyjąć zasadę, że każdy deal takiej osoby, do powiedzmy końca grudnia (do ustalenia do kiedy) jest wrzucany na forum na 24h i jest możliwość komentowania go przez innych graczy albo jakieś głosowanie z argumentami. Na przykładzie mojego dealu, po 24h mamy strzelam 5-0 na nierówny i to jest jakiś konkret dla nowej osoby. Oczywiście decyzja finalnie zawsze należy do gracza, ale taka dyskusja daje szerszy obraz wymiany i różne perspektywy tego samego dealu. 

Wrzucam do zastanowienia.

Tyle z mojej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.