Skocz do zawartości

[FBX] FBX#3 - Sezon 2024/25


Tocheck

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Pablo81 napisał(a):

Możesz przejąć Pelikany.

Masz Biida, kilku fajnych młodych graczy - Holmgren, Miller, Sharpe czy Ivey.

Może uda Ci się coś na tym zbudować :)

 

New Orleans Pelicans - Pablo81
Nr Imie Nazwisko Wiek Cena
1 Joel Embiid 30 87,60
6 Wendell Carter Jr. 25 36,15
9 Lonzo Ball 27 31,30
7 Jaden Ivey 22 35,85
8 Gary Trent Jr. 25 31,90
3 Donte DiVincenzo 27 40,90
10 Kentavious Caldwell-Pope 31 30,85
4 Brandon Miller 22 39,50
11 Malik Beasley 27 29,60
12 James Wiseman 23 23,95
5 Shaedon Sharpe 21 37,55
13 Lonnie Walker IV 26 22,35
2 Chet Holmgren 22 54,30

Właśnie widzę, że rezygnujesz. Jeśli byłaby taka opcja to wchodzę w to! :) 

Jak znajdziesz chwilę to napiszesz co i jak, zasady, gdzie gramy itd na PW? Tak jak mówię kilka dobrych lat nie grałem w Fantasy. :P Byłbym mega wdzięczny! :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Raven2156 napisał(a):

Właśnie widzę, że rezygnujesz. Jeśli byłaby taka opcja to wchodzę w to! :) 

Jak znajdziesz chwilę to napiszesz co i jak, zasady, gdzie gramy itd na PW? Tak jak mówię kilka dobrych lat nie grałem w Fantasy. :P Byłbym mega wdzięczny! :) 

To jest fantasy wielosezonowe. We wrześniu będą tez zapisy do fantasy jednosezonowych. W wielosezonowych trzymasz ten sam skład cały czas, w jednosezonowych co roku wybierasz druzyne w drafcie od nowa.

zasady tej ligi z grubsza są tutaj zapisane, ale w fbx2 oraz 3 bedzie kilka niuansów się różnić: 
 

 

u nas w fbx2 i 3 jest jedynie powiększony limit salary do 480 zamiast 460. Coś jeszcze się rozni ale nie pamietam co. @Tecu ? 
 

jak będziesz chciał o coś dopytać to pisz śmiało tu. 
 

w trakcie sezonu gramy na yahoo, w czasie offseason możesz robić wymiany/Draft rookie itd itp za pośrednictwem forum. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, RonnieArtestics napisał(a):

nas w fbx2 i 3 jest jedynie powiększony limit salary do 480 zamiast 460. Coś jeszcze się rozni ale nie pamietam co. @Tecu ? 

Można mieć jeden pusty slot (czyli bez jednego gracza), który liczony jest za 0 w salary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, RonnieArtestics napisał(a):

To jest fantasy wielosezonowe. We wrześniu będą tez zapisy do fantasy jednosezonowych. W wielosezonowych trzymasz ten sam skład cały czas, w jednosezonowych co roku wybierasz druzyne w drafcie od nowa.

zasady tej ligi z grubsza są tutaj zapisane, ale w fbx2 oraz 3 bedzie kilka niuansów się różnić: 
 

 

u nas w fbx2 i 3 jest jedynie powiększony limit salary do 480 zamiast 460. Coś jeszcze się rozni ale nie pamietam co. @Tecu ? 
 

jak będziesz chciał o coś dopytać to pisz śmiało tu. 
 

w trakcie sezonu gramy na yahoo, w czasie offseason możesz robić wymiany/Draft rookie itd itp za pośrednictwem forum. 

Mega fajnie! Jestem ciekawy czym ta wielosezonowa od jednosezonowej będzie różnić w praktyce. Tak czy inaczej nie zaszkodzi spróbować w obu.

Wchodzę w takim razie w tą ligę a od Września możecie na mnie liczyć w jednosezonowej.

Mam więc dwa pytania. Pierwsze - jak to rozegrać logistycznie żeby przejąć drużynę Pablo81? Drugie - rozumiem, że w tej jednosezonowej będzie „wspólny” Draft? :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tecu

Kiedy graliśmy z mistycznymi 15stkami jak ktoś się zakopał na 30-40 nie było opcji żeby to nadrabiać tym co jest dostępne na FA, bo zazwyczaj dostępne piętnastki robiły wtedy masakryczne 15,5-18 fpp.  Wymuszało to podjęcie decyzji czy rozgrywam to w ten sposób i ryzykuje że ktoś z szerszym składem mnie dogoni czy jednak dokonuje rozumiany którejś ze swoich gwiazd na coś produkującego tnp tak samo ale będącego jednosezonowcem, coś produkującego tak samo ale będącego starszym graczem etc. Chciałeś się bić raczej musiałeś zrobić jakiś grubszy ruch. Po tej zmianie odrabianie takiej straty jest dziecinnie proste, graczy 25 robiących 25-30 jest już sporo (miało to miejsce w tej lidze i fbx2 - sam tyle goniłeś bodajże). Trochę się boje że to zabetonuje nam całkiem top 60 graczy (czy ileś tam) plus tak naprawdę taktyka stars and scubs wydaję się być jedyną opcją, no pytanie czy oto nam chodzi. 

Ja na przykład wolałbym powrót do poprzednich zasad i pokombinował coś z two way'em (1 przypisany do teamu, nie wiem czy komisz może wykluczyć gracza z listy pobrań wtedy na yahoo bo tak by być musiało, do ustalania czy takiego gracza "zamrażamy" na cały sezon czy np każdy team ma prawo do przesunięcia go do teamu głównego raz do roku, labo dwa no tak jak mowie luźna myśl tak sobie rzuciłem więc nie mam tego przemyślanego jakoś mocno :))

Edytowane przez evitacre
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Orlando 

Na sprzedaż 

#1 w drafcie

#17 w drafcie 

 
5 O.G. Anunoby 27 39,20
6 Dereck Lively 20 36,85
7 Marcus Smart 30 34,80
8 Ben Simmons 28 34,45
9 Robert Williams III 27 31,70
10 GG Jackson II 20 31,65
11 Tari Eason 23 28,20
12 Keon Ellis 24 20,75

13 A.J. Griffin 21 18,00

Czekam na ewentualne propozycje 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.