Skocz do zawartości

[2044] Power Rankingi itp


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

58 minut temu, MarcusCamby napisał(a):

Ogólnie nie wiem jak Julkowi wychodzi w kontekście dealu Hassana, że Mavs 20, a Clippers 10.

Murray - Middleton - Barnes - Poeltl - Hassan 

Vs

Brogdon - Oladipo - Ennis - Williams - Asik 

Na pewno Mavs mają mocniejsze nazwiska, chociaż tam fit i defensywa nie przekonuje. Nikt nie wie chyba co planuje Szulcu w kontekście oddania Hassana. Ja nie wykluczałem nawet hard tanku, ale mają też mocne picki i mogą uderzyć po coś dużo większego niż Biyombo. Może Favors? ;)

Clipps pewnie ciut na wyrost - ale deal Biyombo za picki Pacers to wydaje sie match made in heaven a wtedy Clipps sa luzno topka zachodu.

Ofc wariat odgraza sie ze bedzie walczyl, ale wiadomo ze z tymi fraglesami co ma w skladzie to on moze powalczyc co najwyzej o Jack Daniels cup czy co tam LAF jeszcze wymysli xD

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, MarcusCamby napisał(a):

Nieciekawe nazwiska, najlepsze zostały w honorable mentions, ale żaden z Nich nie jest w tym momencie wart tego by trzeba było dopłacać pickiem.

Derrick Favors, 

 

55 minut temu, MarcusCamby napisał(a):

ale mają też mocne picki i mogą uderzyć po coś dużo większego niż Biyombo. Może Favors? ;)

kurde trochę się pogubiłem.
Czyli najpierw oddaje potencjalnie topowe pick za Favorsa, żeby ewentualnie później oddać kolejny wybór/ wybory  żeby go się pozbyć 🤔

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, julekstep napisał(a):

Clipps pewnie ciut na wyrost - ale deal Biyombo za picki Pacers to wydaje sie match made in heaven a wtedy Clipps sa luzno topka zachodu.

Ofc wariat odgraza sie ze bedzie walczyl, ale wiadomo ze z tymi fraglesami co ma w skladzie to on moze powalczyc co najwyzej o Jack Daniels cup czy co tam LAF jeszcze wymysli xD

Tam negocjacje pewnie idą, że Szulcu jest gotowy dać jednego first picka, a Wariat chce odzyskać oba :P

Teraz, SzuLcU napisał(a):

 

kurde trochę się pogubiłem.
Czyli najpierw oddaje potencjalnie topowe pick za Favorsa, żeby ewentualnie później oddać kolejny wybór/ wybory  żeby go się pozbyć 🤔

Bardzo się pogubiłeś, jeśli chodzi o czytanie ze zrozumieniem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, MarcusCamby napisał(a):

Tam negocjacje pewnie idą, że Szulcu jest gotowy dać jednego first picka, a Wariat chce odzyskać oba :P

Bardzo się pogubiłeś, jeśli chodzi o czytanie ze zrozumieniem :)

Meh, wole poczekać moze zatrybi, jak nie to najwyzej do kolegi podbije z oferta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Reikai napisał(a):

@julekstep a jak Ci wyszly te spadki Hawesa? Bo w Twoim rankingu awansowal kilka pozycji, a do tego patrzac na excel to najwazniejsze kolkowe staty na plus.

Post up +2, Drive D +2, blok na 0, Def Reb +5. On spadl w scoringu, ktorego i tak nie mial. W swojej kolkowatosci poprawil sie.

zdradzę ci pewien sekret

tylko broń Boże nie mów @Pablo81 !!!

 

ja nie analizuję każdego grajka 1 by 1 a piszę ogólnie, żeby pobudzić dyskusję :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat zadanie, że Trae nie pasuje do Spurs to turbo głupota :)

Przecież Westbrook jest defensywnym potworem i powinien spokojnie przykryć Trae w defie.

Co do głębi, to pod koszem Thabeet - dobra zbiórka, dobry blok (więcej nie trzeba), Yurtseven (średnia obrona + niezła zbiórka), na skrzydle Gay (ofensywnie bardzo dobry, kandydat do 6th mam), Carter (spoko rzut i def), a na obwodzie IT i Beverley. 

Tak więc bez przesady :)

Ale dzięki za uznanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.