Skocz do zawartości

[2044] Power Rankingi itp


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

bardzo mnie ciekawi Dray.

dawałem mu 5 mln (+5% ) na sezon trochę na wyrost ponieważ go pickowałem i chciałem mieć gracza=symbol. zawsze za 5 mln rolers w s5 lub z ławki na 2-3 pozycje może być.

jego wysoka pozycja mnie trochę dziwi ponieważ jego obrona chyba z powodu wzrostu jest przereklamowana (chociaż @Krzemo pisał kiedyś że wzrost w simce nie ma znaczenia ). jak dawałem go na PF gdzie ma naturalne statystyki obronne to często miał foul trouble. na SF niemiłosiernie jechały go Gaya, Dengi, Grffiny i inne ludki .w sumie chyba ma SG się najlepiej sprawdzał ale bez szału. simka na FA max dawała mu MLE lub 3-4 mln na 2 lata. będziemy obserwować Draya i życzymy mu wszystkiego dobrego na nowej drodze życia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Koelner napisał(a):

bardzo mnie ciekawi Dray.

dawałem mu 5 mln (+5% ) na sezon trochę na wyrost ponieważ go pickowałem i chciałem mieć gracza=symbol. zawsze za 5 mln rolers w s5 lub z ławki na 2-3 pozycje może być.

jego wysoka pozycja mnie trochę dziwi ponieważ jego obrona chyba z powodu wzrostu jest przereklamowana (chociaż @Krzemo pisał kiedyś że wzrost w simce nie ma znaczenia ). jak dawałem go na PF gdzie ma naturalne statystyki obronne to często miał foul trouble. na SF niemiłosiernie jechały go Gaya, Dengi, Grffiny i inne ludki .w sumie chyba ma SG się najlepiej sprawdzał ale bez szału. simka na FA max dawała mu MLE lub 3-4 mln na 2 lata. będziemy obserwować Draya i życzymy mu wszystkiego dobrego na nowej drodze życia.

Drey to zwykly rols z marnie rozstawionymi skilami np na obronce zbyt kijowy handling, na podkoszowego przecietny blok, tutaj ten overall tylko tak urzeka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, julekstep napisał(a):

7 (-2). DeMarcus Cousins - w zeszłym roku liczony jako center, jednak od momentu dojścia Biedrinsa do składu był w mistrzowskich Jazz nominalnym PFem. Generalnie gorsza wersja Embiida, bez trójki i z jeszcze większą czerwoną flagą jeśli chodzi o potencjalną masę strat.

I zaliczył bagatela -15 w samym ataku :)

A Ty go dajesz wyżej niż Favorsa, który bije go pod każdym aspektem :)

I chyba zgubiłeś Porzingoda, który pewnie powinien być czwarty, a Favors piąty, no niech będzie szósty, bo może Wood faktycznie lepszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, MarcusCamby napisał(a):

I chyba zgubiłeś Porzingoda, który pewnie powinien być czwarty, a Favors piąty, no niech będzie szósty, bo może Wood faktycznie lepszy.

eeeeeeeeeeeeej

jakby ekspert dał aż 3 graczy knicks w top5 na pozycjach to collapse pewny a tak to jeszcze jest nadzieja 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, MarcusCamby napisał(a):

I zaliczył bagatela -15 w samym ataku :)

A Ty go dajesz wyżej niż Favorsa, który bije go pod każdym aspektem :)

I chyba zgubiłeś Porzingoda, który pewnie powinien być czwarty, a Favors piąty, no niech będzie szósty, bo może Wood faktycznie lepszy.

Porzi to nabijacz boxów, ale pewnie w top10 będzie

 

 

aha już widzę skąd ta walka o Favorka ❤️ 

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, julekstep napisał(a):

Porzi to nabijacz boxów, ale pewnie w top10 będzie

W ofensywie prawie poziom Kevina Love. W defensywie całkiem mocny, chociaż boli słaby perimeterD.

7 minut temu, Koelner napisał(a):

eeeeeeeeeeeeej

jakby ekspert dał aż 3 graczy knicks w top5 na pozycjach to collapse pewny a tak to jeszcze jest nadzieja 

Patrząc na campy Leonarda i Porzignisa, Knicks powinni zaatakować mistrzostwo. Trzecia siła ligi na papierze tak wstępnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, MarcusCamby napisał(a):

Julek being Julek. Chyba chłop nigdy nie zrozumie tej gry.

a propos zrozumienia gry i jej mechanizmów -> to jak z tym Gasolem

bo nie wierzę że zacząłeś gównoburzę 'z dupy' (jeszcze ściemniając że sprawdzałeś) i teraz nie potrafisz się do tego przyznać, więc ja coś muszę robić źle!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, julekstep napisał(a):

a propos zrozumienia gry i jej mechanizmów -> to jak z tym Gasolem

bo nie wierzę że zacząłeś gównoburzę 'z dupy' (jeszcze ściemniając że sprawdzałeś) i teraz nie potrafisz się do tego przyznać, więc ja coś muszę robić źle!

Zaraz sprawdzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.