Skocz do zawartości

[2044] Power Rankingi itp


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

@julekstep sprawdziłem i faktycznie nie ma tej kontuzji, ale słowo daje, że simowałem wcześniej i kontuzja znikała koło day40.

A może ja to w głowie liczyłem i nie wziąłem pod uwagę, że po campach znika tyle dni kontuzji. 

Także przepraszam. Mogę powiedzieć, że trochę sam siebie oszukałem, chociaż i tak jestem zadowolony z dealu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Pablo81 napisał(a):

Argumentacja, jak argumentacja Czesia, że jak nie grałeś w piłkę, to nie możesz komentować :)

jak płakałeś że inni komentują Twoje deale to ci nie przeszkadzało takie podejście xD

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Pablo81 napisał(a):

Yyy, zła analogia?

Ja nie pisałem, że komentować mogą ci, którzy robią dużo wymian :)

W sumie true - w tamtym przypadku nie mogl komentowac nikt kogo wpis moglby utrudnic ci dalsze deale xD

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Koelner napisał(a):

Magic mają spoko grajków w tym rankingu więc finał konferencji miękkim c***em 

2, 10, 14

myślę że znajdzie się sporo ekip z wyżej ocenianymi grajkami -> jak chociażby Knicks! Powodzenia w PO przyjacielu 💪

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, julekstep napisał(a):

2, 10, 14

myślę że znajdzie się sporo ekip z wyżej ocenianymi grajkami -> jak chociażby Knicks! Powodzenia w PO przyjacielu 💪

gracze Magic i tak są zaniżeni z powodu skromności gm a skromność to cnota wielkich za to knicks otrzymali pocałunek śmierci więc PO się oddala 

Edytowane przez Koelner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, julekstep napisał(a):

5 (+7). Kawhi Leonard - fenomenalne campy Kawhiego i zanosi się na spory upgrade na pozycji SF w Nowym Jorku. Dalej będzie tu świetny obrońca...ale tak który przynajmniej nie jest totalnym paralitykiem w ofensywie i od biedy może grać nawet jako 3cia opcja, która - przy Currym i Porzingisie - i tak nie będzie miała zbyt wiele do roboty.

Fajne kampy, ale zdecydowanie przestrzeliłeś, IMO one nadal nie pozwolą mu na istotne przekroczenie jego ograniczeń z poprzednich sezonów. 

Greena to nie rozpatrywałbym nawet w top 15 😛 

AD jest spokojnie TOP3 na tej pozycji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.