Skocz do zawartości

2024 Bill Russell FMVP goes to... Jaylen Brown - czy słusznie?


Domin0

komu przyznałbyś nagrodę 2024 Bill Rusell's FMVP?  

42 użytkowników zagłosowało

  1. 1. komu przyznałbyś nagrodę 2024 Bill Rusell's FMVP?


Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 26.06.2024 o 12:33

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem ciekaw komu użytkownicy forum przyznaliby nagrodę FMVP. Temat został już porzuszony w wątku o finałach, ale chciałem dodać ankietę żeby dało się to łatwo podsumować.

Ja głosuję na Jaylena, ale z Tatumem też nie miałbym problemu. Brown rzucił więcej ważnych punktów, za to Tatum był głównym playmakerem, w obronie obaj bronili świetnie. Co do Jrue - imo również był blisko, najbardziej go lubię więc nie zdziwią mnie głosy na niego.

Poniżej skumulowane staty z finałów i zestawienie tego jak głosowali dziennikarze dokonujący wyboru.

image.thumb.png.d3cc034be267906f35991017eda4409f.png

image.thumb.png.5d85e00e86a4008ae0ba556d1dc9c1b2.png

Image

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ramach ciekawostki i dla statystyki zagłosowałem i wybrałem Jrue.

Ogolnie wiadomo ze Tatuma trochę serducho zabolało że nie dostał mvp ale myślę że na końcu radość z wygrania mistrzostwa była tutaj dominująca i zaraz w nagrodę dostanie przecież supermaxa. Na wysokość którego mvp/brak mvp nie wpływa w żaden sposób (?).

Brown ładnie podziękował i podkreślił poświęcenie Tatuma i jego statystyk na rzecz drużyny i mistrzostwa. Statystyk które przecież i tak miał najwyższe w zespole…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Chytruz napisał(a):

W 9% decyzja o FMVP nalezy do Doris Burke, takze nuff said ile ta nagroda jest warta.

Tak, w zasadzie to że ona zagłosuje na Tatuma było pewne jeszcze przed serią zważywszy na to jak często go wychwala podczas transmisji.

Skoro dziennikarze wybierają FMVP, to fani powinni głosować na to którzy reporterzy będą do tego uprawnieni. Jej bym grzecznie podziękował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie jest Porzingis w tej ankiecie? To on dał sygnał niczym Aragorn do rozpoczęcia wojny w game 1 i zaprezentował całe 15 minut wglądu w to, jak będzie kiedyś wyglądać prime Wemby. Jego heroizm i ustawił tę rywalizację i nawet nie dostał głosu w ankiecie. 

Shame...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.