Skocz do zawartości

Jonathan Isaac - opt out + extension


Szulim

Jonathan Isaac - opt out + extension  

16 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Isaac

    • Bierze PO 18,5 mln
      0
    • Extension 52,8 mln / 3 (16+17,6+19,2)
      15
    • Nie bierze extension ani PO
      1


Rekomendowane odpowiedzi

Jonathan Isaac 

Ten sezon wyjątkowo zdrowy, choć jak wszyscy wiemy - zdrowiem nie grzeszy.

Proponuje mu full gwarantowane extension na 3 lata = łącznie 53mln (mogę też zaproponować PO w ostatnim roku - wedle woli agentów).

W RL NBA nie miał gwarancji na ostatni rok i teraz Magic będą szukać prawdopodobnie też opt out i niższego, dłuższego kontraktu

Sources:

Additionally, the team faces important decisions on the non-guaranteed salaries of Isaac ($17.4MM) and Joe Ingles ($11MM) — letting go of one or both players, perhaps in an effort to try to bring them back at a lower price, would substantially increase Orlando’s cap room.

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Szulim przypiął/eła ten temat
  • 3 tygodnie później...

Jako GM Utah dziękuję agentom za zaufanie w Isaaca i zabezpieczenie jego wypłat przez 3 lata.

Z tego co czytam to w RL ogólnie dostanie podobne / trochę niższe zarobki + warunki zdrowotne 

U mnie ma pełną gwarancję hajsu

@ozzy110 wrzucisz w arkusz to extension?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Szulim odpiął/ęła ten temat
3 minuty temu, RonnieArtestics napisał(a):

Chyba jednak nie bo 84>52 a Rocznie wychodzi bardzo podobnie 

Wiec spoko ofertę dałeś ale się tak nie flexuj 😛

No tylko magic dali mu rok dużej kasy a potem po 14mln - więc de facto u mnie ma lepiej 😛

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Szulim napisał(a):

No tylko magic dali mu rok dużej kasy a potem po 14mln - więc de facto u mnie ma lepiej 😛

Z perspektywy sportowca który skończy kiedys karierę wole 84 niż 52. Nie wiem jak dokładnie te jego zapisy co do zdrowia wyglądają ale chyba dobrze dla niego ze akurat w pierwszym roku największy hajs bo jest szansa ze w pierwszym roku się nie połamie chłop 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, RonnieArtestics napisał(a):

Z perspektywy sportowca który skończy kiedys karierę wole 84 niż 52. Nie wiem jak dokładnie te jego zapisy co do zdrowia wyglądają ale chyba dobrze dla niego ze akurat w pierwszym roku największy hajs bo jest szansa ze w pierwszym roku się nie połamie chłop 😀

Trochę tak, ale u mnie ma gwarant 3 lat bez niczego, a ORL chyba dało 2 lata (43mln chyba) gwarantowane, a reszta ma obostrzenia i brak gwarancji

Ale jeszcze dokładnych szczegółów nie ujawnili, więc to co piszę są niepotwierdzone przecieki 

W każdym razie - Isaac u mnie nie ma źle :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.