Skocz do zawartości

Brook Lopez - Opt out + extension


Reikai

Brook  

24 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Brook

    • Bierze PO 12.5 mln
      0
    • Extension 30/3
    • Nie bierze extension ani PO


Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Alonzo napisał(a):

No to kolejna sprawa.

Reikai oszukałeś właśnie wszystkich chwilę po extension Brooka i nie widzisz problemu..

ja jako Brook anuluję umowę i nie zamierzam nigdy grać dla takiego GMa. 

Lol, extension zostalo zaoferowane 3 tyg temu, nie wiedzac za co pojdzie Durant .Nie za specjalnie liczylem ze Brook to klepnie, ale klepnal.

Miejcie pretensje do siebie, ze jestescie c***owymi agentami, a nie mi zarzucacie jakies oszustwo czy klamstwo, bo wszystko tu jest klarowne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, człowiek...morza napisał(a):

bedziesz ingerowal w to co czuje jako brook?

Nie, to tez moje odczucie jako 1/29 agenta ;)

sam dobrze wiesz ze uwielbiam Brooka i sam dałem mu poprzedni kontrakt a teraz chętnie przyjąłem gwarantowane pieniądze obok luki 

Ale kazdy niech widzi jak chce ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze zacznijcie ogarniac co klepiecie, a nie teraz pretensje do mnie? :)

Brook dostal oferte taka, jaka dostal, bo to byla na dany moment jedyna opcja na zlozenie oferty poza minimalnym kontraktem.

Widocznie podoba mu sie w Miami I woli tu grac za mniejsze pieniadze I chce splacic dlug po przegranej serii z Sixers.

To, ze potem okazalo sie ze uwolnilo sie wiecej siana niz bym zakladal nie ma z tym nic wspolnego.

c***owy agent, ale od organizacji sie odpierdolcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, LONGER01 napisał(a):

To akurat prawda, podpisywanie głupich extension to jest jakaś plaga tej gry 

Sam byłeś na TAK w sprawie tego extension :)

Ja akurat sugerowałem się tylko dobrem Brookiem, bo dla mnie to jest dziad i sądzę, że skończy jak PJ Tucker na tym kontrakcie. Jeszcze pierwszy sezon będzie się bronił, a potem będzie robił za balast.

Nurkic się zastanawiał czy brać 14mln, a stary Lopez który ledwo człapie odrzuca 30mln na 3 lata w wieku 37 lat? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MarcusCamby napisał(a):

Sam byłeś na TAK w sprawie tego extension :)

Ja akurat sugerowałem się tylko dobrem Brookiem, bo dla mnie to jest dziad i sądzę, że skończy jak PJ Tucker na tym kontrakcie. Jeszcze pierwszy sezon będzie się bronił, a potem będzie robił za balast.

Nurkic się zastanawiał czy brać 14mln, a stary Lopez który ledwo człapie odrzuca 30mln na 3 lata w wieku 37 lat? 

Zmieniłem przecież glos na nie. Lopez obudził się na Playoffy i rzucał 18ppg na 65% TS.

Najlepszym przykładem śmiesznych extension jest właśnie Nic Claxton, obecnie byłby najlepszym FA wśród centrów, mógłby od szukających centra Blazers dostać morze pieniędzy, ale on wolał podpisać extension rok przed końcem umowy i grać za room mle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LONGER01 napisał(a):

Zmieniłem przecież glos na nie. Lopez obudził się na Playoffy i rzucał 18ppg na 65% TS.

To nie jest to uwzględnione w głosowaniu.

W takim razie głosowanie na Brook Lopeza nie przeszło.

W sprawie Claxtona nie pamiętam jak głosowałem, ale fakt że ten kontrakt fatalnie wygląda dla ligi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, LONGER01 napisał(a):

Najlepszym przykładem śmiesznych extension jest właśnie Nic Claxton, obecnie byłby najlepszym FA wśród centrów, mógłby od szukających centra Blazers dostać morze pieniędzy, ale on wolał podpisać extension rok przed końcem umowy i grać za room mle.

No, ale nie porównujmy obecnego Claxtona do tego sprzed 2 lat, on eksplozję zaliczył w swym 4 sezonie w lidze, po PO 2022 ludzie tu pisali, że jest unplayable ze względu na FT i w ogóle wuja z niego będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, LONGER01 napisał(a):

Najlepszym przykładem śmiesznych extension jest właśnie Nic Claxton, obecnie byłby najlepszym FA wśród centrów, mógłby od szukających centra Blazers dostać morze pieniędzy, ale on wolał podpisać extension rok przed końcem umowy i grać za room mle.

Powiedzcie Kiszczakowi, że w sprawie Claxtona głosowałem jak trzeba...

 

1 minutę temu, january napisał(a):

No, ale nie porównujmy obecnego Claxtona do tego sprzed 2 lat, on eksplozję zaliczył w swym 4 sezonie w lidze, po PO 2022 ludzie tu pisali, że jest unplayable ze względu na FT i w ogóle wuja z niego będzie.

Dlatego młodzi nie powinni brać byle czego, bo zawsze jest opcja ogromnego skoku rozwojowego. Malink Monk czy Julius Randle w trzecim sezonie byli w bottom5 ligi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, MarcusCamby napisał(a):

Powiedzcie Kiszczakowi, że w sprawie Claxtona głosowałem jak trzeba...

 

Dlatego młodzi nie powinni brać byle czego, bo zawsze jest opcja ogromnego skoku rozwojowego. Malink Monk czy Julius Randle w trzecim sezonie byli w bottom5 ligi.

ja wowczas pisalem, ze to kradziez i jak zwykle duza czesc gm'ow zostala wydymana

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Szulim odpiął/ęła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.