Skocz do zawartości

Brook Lopez - Opt out + extension


Reikai

Brook  

24 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Brook

    • Bierze PO 12.5 mln
      0
    • Extension 30/3
    • Nie bierze extension ani PO


Rekomendowane odpowiedzi

Zgodnie z regulaminem zakladam temat z propozycja opt out oraz extension dla Brooka Lopeza.

Brook ma PO na 12.5 mln.

Ja proponuje opt out oraz kontrakt 30/3. Przypomne, ze Brook 2 miesiace temu skonczyl 36 lat.

Prosze o glosy w ankiecie.

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Reikai przypiął/eła ten temat
2 godziny temu, Braveheart22 napisał(a):

Straszna bieda to extension. To nie jest PJ Tucker. 

Ale krzywa "rozwoju" bardzo podobna.

On już jak był mi oferowany dwa lata temu, co mogę żałować, że nie wziąłem za darmo, to był po kontuzjach i nie było pewności czy wróci. Miał jeszcze jeden mocny sezon, ale spadek impactu ma wyraźny. Skoro 3 lata temu dostał taki kontrakt, to nie wiem na jaką ofertę może liczyć obecnie. Raczej w BeGM nie ma inwestycji w weteranów, bo szanse na sensowny zwrot niewielkie.

Moim zdaniem extension powinno przejść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, MarcusCamby napisał(a):

Ale krzywa "rozwoju" bardzo podobna.

On już jak był mi oferowany dwa lata temu, co mogę żałować, że nie wziąłem za darmo, to był po kontuzjach i nie było pewności czy wróci. Miał jeszcze jeden mocny sezon, ale spadek impactu ma wyraźny. Skoro 3 lata temu dostał taki kontrakt, to nie wiem na jaką ofertę może liczyć obecnie. Raczej w BeGM nie ma inwestycji w weteranów, bo szanse na sensowny zwrot niewielkie.

Moim zdaniem extension powinno przejść.

Zupełnie się nie zgadzam. Brook nawet jeśli się nie zbliży do tego impactu w D sprzed roku, półtorej (~dpoty przypominam) to i tak swoją robotę zrobi jako 3&D. Poza tym, jest to gracz z newralgicznej pozycji centra, gdzie zazwyczaj są braki w zespołach. Btw, on z zupełnie innego pułapu startuje przecież niż taki Tucker, zdecydowanie więcej miał/ma umiejętności koszykarskich do zaoferowania, więc nie rozumiem tego stawiania ich obok Marcus. 

Kolejna kwestia to rosnące salary, kolejny argument, żeby powalczyć o więcej. Dla mnie priorytetowo będzie patrzył na Heat, ale w tym momencie to jest bieda extension. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Extension jest spowodowane tym, ze Heat maja potezny, ale to potezny hardcap. 2.5 mln rocznie mniej, ale 3 letnia gwarancja ze nawet jako 39 letni polamany dziadek moze miec te 10 mln na sezon, w zamian za pomoc w zejsciu z HC to mysle dobry deal dla obu stron, plus pozostaje w contendrze a nie trafia do kogos kto da mu wiecej, a potem bedzie sie 4x przeprowadzal w miesiac, bo wiadomo jak sa traktowani zawodnicy u nas ;)

Na FA Heat nie beda mieli raczej mozliwosci licytowania sie o niego, wiec albo Lopez wybiera dluzszy kontrakt, gre dla contendera i zalatwienie niedokonczonych spraw.

Albo raczej w Heat nie zagra, bo zwyczajnie ich na to nie stac. Takie poklosie wpierdolu od Embiida w G7 u siebie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Reikai napisał(a):

Regulamin pozwala na taki zabieg przy player option, ze mozna od razu zaproponowac extension, tak jak dzieje sie to zapewne w RL.

To Chyba coś pomyliłeś, bo u nas chodziło zawsze o obietnice takiego kontraktu, żeby odrzucił PO, ale dalej ktoś może cie przebić podczas FA. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, RonnieArtestics napisał(a):

To Chyba coś pomyliłeś, bo u nas chodziło zawsze o obietnice takiego kontraktu, żeby odrzucił PO, ale dalej ktoś może cie przebić podczas FA. 

Nic mi sie nie pomylilo, to Wy nie czytacie nowego regulaminu xD

4.2: Głosowanie player option. GMowie głosują nt. wszystkich zawodników z player-option, czy ta została podjęta, czy też nie.

 

4.2a: Przed rozpoczęciem głosowania bądź dzień po rozpoczęciu można zgłosić oficjalną propozycję OptIn połączonego z tradem do innej drużyny. Taką propozycję wymiany należy zgłosić tworząc nowy temat i robiąc ankietę.

 

4.2b: W takim układzie w ankiecie głosujemy na trzy opcje: OptOut, OptIn, OptIn+trade. Wygranie ostatniej wiąże się z automatu z trade, który wchodzi wraz z rozpoczęciem najbliższego okienka transferowego. Nie ma możliwości wycofania się przez obie strony.

 

4.3c: Istnieje możliwość OptOut + extension w takim przypadku GM musi przed rozpoczęciem głosowania zadeklarować jakie to extension jest i wprowadzone jest ono do szablonu głosowania.

 

4.3: Po zakończeniu wyżej wymienionych dwóch punktów oraz daniu ekipom pewnego czasu na możliwość wykonania transferów przed FA, sprawdzane są dane zespołów, po czym przechodzimy do okresu FA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nawet nie jest kwestia nowego regulaminu - ten zapis istniał zawsze ;)

co do Brooka - jak ja mu dawałem 36/3 to mówiono że to przepłacenie - częściowo się zwróciło ale nie ma co ukrywać że zeszły sezon pokazał że spadek z górki postępuje 

3 gwarantowane lata w kontenderze - biore 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że Brook powinien odrzucić PO i zobaczyć co rynek mu zaoferuje. Wydaje mi się, że raczej nie ryzykuje tym, że oferta Miami już się nie powtórzy, najwyżej przyjmie ją podczas FA jeżeli inne oferty nie będą znacząco wyższe.

Prawdopodobnie przyjmie ofertę Miami, ale przynajmniej zobaczy kto co mu rzuci i albo wybierze ofertę nie do odrzucenia, czyli jakieś 50/3 czy 40/2 albo wróci do Miami.

Chyba, że technicznie Miami nie będzie mogło dać takiej oferty 30/3 podczas FA @Reikai?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Szulim odpiął/ęła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.