Skocz do zawartości

Brook Lopez - Opt out + extension


Reikai

Brook  

24 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Brook

    • Bierze PO 12.5 mln
      0
    • Extension 30/3
    • Nie bierze extension ani PO


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
1 minutę temu, Braveheart22 napisał(a):

Ten zapis w regulaminie o "opt out + extension" to trzeba zdecydowanie doprecyzować, jeśli w przyszłości chcecie się w takie coś bawić (imho bez sensu). 

 

Lepsze jaja i Szulima i Isaaca

Szulim był gotowy dać PO

"Proponuje mu full gwarantowane extension na 3 lata = łącznie 53mln (mogę też zaproponować PO w ostatnim roku - wedle woli agentów)" 

Przeszło bez PO. Nikt tego nie czyta. 

Ale opisy wypaczające rywalizacje oczywiście obowiązkowe 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarcusCamby napisał(a):

Lepsze jaja i Szulima i Isaaca

Szulim był gotowy dać PO

"Proponuje mu full gwarantowane extension na 3 lata = łącznie 53mln (mogę też zaproponować PO w ostatnim roku - wedle woli agentów)" 

Przeszło bez PO. Nikt tego nie czyta. 

Ale opisy wypaczające rywalizacje oczywiście obowiązkowe 

A nie jest to wina szablonu do głosowania? 

Bo generalnie to nie wiem, co się działo, nagle wyskakują jakieś tematy z ankietami, nikt nie wie o co chodzi. Czy są to jakieś wiążące ankiety czy tylko sondowanie przed głosowaniem player option... 

Nigdy czegoś takiego nie było. Ten temat powinien być zdecydowanie lepiej ogarnięty i wyjaśniony przed. No i ten zapis w regulaminie, jak pisałem, trzeba doprecyzować. Choć ja zwolennikiem takich podpisów bezpośrednio przed wejściem na rynek nie jestem. Czas na extension zawsze jest wcześniej. Ale jeśli jest wola, by to było to się dostosuję. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Braveheart22 napisał(a):

A nie jest to wina szablonu do głosowania? 

Bo generalnie to nie wiem, co się działo, nagle wyskakują jakieś tematy z ankietami, nikt nie wie o co chodzi. Czy są to jakieś wiążące ankiety czy tylko sondowanie przed głosowaniem player option... 

Nigdy czegoś takiego nie było. Ten temat powinien być zdecydowanie lepiej ogarnięty i wyjaśniony przed. No i ten zapis w regulaminie, jak pisałem, trzeba doprecyzować. Choć ja zwolennikiem takich podpisów bezpośrednio przed wejściem na rynek nie jestem. Czas na extension zawsze jest wcześniej. Ale jeśli jest wola, by to było to się dostosuję. 

 

Zapraszam tu z sugestiami.

W poniedzialek rusza nowy sezon razem ze zmianami w regulaminie, takze ostatni dzwonek na to.

Imo sama idea takich extension przed FA jest ok, tak jest teraz w RL ze kluby moga dyskutowac z zawodnikami, stad te extension OG, Quickleya itd.

Tak jest w RL I tak powinno byc u nas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat opt-in + ext czy opt-out + ext były w Regulaminie jeszcze zanim ja zacząłem grać w beGM

i to są zapisy prawie wprost przepisane z CBA w NBA, więc nie jest to w żaden sposób nasz wymysł

po prostu, mało kto ogarnia te punkty CBA, że można negocjacje extension robić jeszcze przed rozpoczęciem nowego sezonu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Szulim napisał(a):

Akurat opt-in + ext czy opt-out + ext były w Regulaminie jeszcze zanim ja zacząłem grać w beGM

i to są zapisy prawie wprost przepisane z CBA w NBA, więc nie jest to w żaden sposób nasz wymysł

po prostu, mało kto ogarnia te punkty CBA, że można negocjacje extension robić jeszcze przed rozpoczęciem nowego sezonu 

Mi się wydaje ze była ZAWSZE tylko deklaracja Dania jakiegoś  kontraktu podczas FA jak gość odrzuci PO czyli inni dalej mogli walczyć o takiego gościa na fa. 
 

@karpik @january mylę się ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, RonnieArtestics napisał(a):

Mi się wydaje ze była ZAWSZE tylko deklaracja Dania jakiegoś  kontraktu podczas FA jak gość odrzuci PO czyli inni dalej mogli walczyć o takiego gościa na fa. 
 

@karpik @january mylę się ? 

Cokolwiek nie bylo, nowe CBA pozwala na wczesniejsze negocjacje w sprawie extension.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, RonnieArtestics napisał(a):

Mi się wydaje ze była ZAWSZE tylko deklaracja Dania jakiegoś  kontraktu podczas FA jak gość odrzuci PO czyli inni dalej mogli walczyć o takiego gościa na fa. 
 

@karpik @january mylę się ? 

Było tak kiedyś, że miał gracz z PO "niemożliwą do wycofania ofertę od macierzystego teamu" z extension zamiast wzięcia PO, ale jakiś czas temu nastąpiły zmiany z tym negocjowaniem z własnymi FA przed FA z tego co zrozumiałem (nie jestem w Radzie).

Inna kwestia, że zamiast osobnych tematów z Lopezem i Isaakiem, lepiej byłoby po prostu w szablonie mieć 3 opcje (tak, nie, nie+extension), byłby mniejszy zamęt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Tecu napisał(a):

I serio dalej widzicie po tym tradzie jak Lopez bierze lekką ręką niezbyt wielkie extension, bez sprawdzania rynku, gdy bardzo możliwe, że straci s5 i odchodzi Durant?

 

No najwyrazniej bierze. Gmowie zadecydowali.

Swoja droga zabawne, ze tak walczysz nagle o sprawiedliwe kontrakty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Reikai napisał(a):

No najwyrazniej bierze. Gmowie zadecydowali.

Swoja droga zabawne, ze tak walczysz nagle o sprawiedliwe kontrakty.

Ad persona, dzięki.

O jaki kontrakt chodzi? Czy w jakiejkolwiek sytuacji zrobiłem taki numer, że ściągnąłem zastępcę na tego gracza dzień po podpisaniu przez niego kontraktu (w sumie to nie wiem czy podpisał)? Sorry, ale to jest zwyczajnie nieładne, a jedyny Twój argument to ad persona.

Ja nie mam żadnego w tym interesu, ale robienie takiego numeru Lopezowi, weteranowi, trochę zwyczajnie boli.

Myślisz, że by podpisał gdyby wiedział o tym tradzie? Wątpię. Zwyczajnie go oszukałeś ogłaszając dopiero teraz trade. Smutne to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Tecu napisał(a):

Ad persona, dzięki.

O jaki kontrakt chodzi? Czy w jakiejkolwiek sytuacji zrobiłem taki numer, że ściągnąłem zastępcę na tego gracza dzień po podpisaniu przez niego kontraktu (w sumie to nie wiem czy podpisał)? Sorry, ale to jest zwyczajnie nieładne, a jedyny Twój argument to ad persona.

Ja nie mam żadnego w tym interesu, ale robienie takiego numeru Lopezowi, weteranowi, trochę zwyczajnie boli.

Myślisz, że by podpisał gdyby wiedział o tym tradzie? Wątpię. Zwyczajnie go oszukałeś ogłaszając dopiero teraz trade. Smutne to.

Propozycja extension wyszla 3 tyg temu. Trade przyklepany zostal dzis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nadal bym głosował za podpisaniem

ogladalem sporo rl bux w tym sezonie i zgadzam się w 100% z @MarcusCamby ze Lopez niestety zaczyna wielkimi susami iść w emeryture

Heat będą mogli grać Lopezem i clarksonem z ławki a w razie potrzeby ze względu na potencjalne kontuzje doskonale zabezpieczenie

Tym bardziej gwarant 3 lat dla lopeza to no-brainer a obok Luki może szansa na last dance w najbliższych 2 sezonach 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Szulim odpiął/ęła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.