Skocz do zawartości

beGM - Player Option 2024 - dyskusja


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Braveheart22 napisał(a):

Ponawiam temat. 

Na jakiej podstawie ma przejść jakiekolwiek extension w tym momencie? Temat kompletnie nie był wyjaśniony, nie wiadomo co to za ankiety, czy wiążące, czy nie i jakaś sonda. W szablonie też pominięte. 

Dopracujcie to najpierw, potem można się w to bawić, a na ten moment imho Brook i Isaac powinni wejść na rynek. 

Dlatego, ze od roku jest ten punkt w regulaminie, a w RL wlasnie klepane sa extension przed startem FA.

To, ze ludzie nie czytaja regulaminu dziala na ich niekorzysc.

Dzialanie jest zgodne z nowym CBA, ktore jest od roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Reikai napisał(a):

Dlatego, ze od roku jest ten punkt w regulaminie, a w RL wlasnie klepane sa extension przed startem FA.

To, ze ludzie nie czytaja regulaminu dziala na ich niekorzysc.

Dzialanie jest zgodne z nowym CBA, ktore jest od roku.

Zapis, który trzeba zdecydowanie doprecyzować. 

Według szablonu chyba odrzucili opcję, więc co jest wiążące, ankieta czy szablon? Nigdy nie było ankiet w głosowaniach tylko zawsze szablon. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Braveheart22 napisał(a):

Zapis, który trzeba zdecydowanie doprecyzować. 

Według szablonu chyba odrzucili opcję, więc co jest wiążące, ankieta czy szablon? Nigdy nie było ankiet w głosowaniach tylko zawsze szablon. 

Both.

Odrzucil opcje, ale w ankiecie gdzie wyraznie bylo napisane ''Odrzuca PO i bierze extension'' zaglosowali wszyscy GM bylo 13:11 dla extension.

Twoja uwaga o 2/3 glosow zostala przyjeta oczywiscie i wydaje sie dobrym pomyslem od nowego sezonu.

Spisalem dzis na forum rady nowe punkty regulaminu do zmiany. Jest kilka ciekawych nowych rozwiazan, ktore umieszcze w nowym regulaminie na samej gorze, zeby wszyscy widzieli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Braveheart22 napisał(a):

Kto o tym zdecydował i kiedy? 

I dlaczego nie było umieszczone to w szablonie? 

Zdecydowal o tym nowy regulamin, ktory wyraznie mowi o tym ze istnieje mozliwosc opt out + extension.

Przeciez bylo to umieszczone w szablonie - w nowym temacie dotyczacym Lopeza i Isaaca byly trzy opcje. Opt out + opt in + opt out z extension. Zaglosowali wszyscy GMowie.

Zapis nie jest idealnie dopracowany, tak jak i caly regulamin ktory wlasnie jest poprawiany, natomiast wszystko odbylo sie zgodnie z CBA oraz naszym regulaminem.

 

2 minuty temu, MarcusCamby napisał(a):

@Reikai A co z Isaac?

Tam jest PO w ostatnim roku czy nie?

Nie ma PO, nie bylo klocenia sie o to, agent najwyrazniej nie byl zainteresowany tym PO ;) Przewaga w glosach ogromna.

Swoja droga, ryzykowny kontrakt dla Jazz patrzac na karte medyczna Isaaca, takze tu nie doszukiwalbym sie steala. Bardziej zastanawialbym sie, czy @Szulim podjal dobra decyzje, na pewno jest ryzykowna.

W TYM MIEJSCU ZACHECAM DO OSTATNICH PROPOZYCJI I SUGESTII W ODPOWIEDNIM TEMACIE - TOTALNIE OSTATNI DZWONEK NA TO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Reikai napisał(a):

Zdecydowal o tym nowy regulamin, ktory wyraznie mowi o tym ze istnieje mozliwosc opt out + extension.

Przeciez bylo to umieszczone w szablonie - w nowym temacie dotyczacym Lopeza i Isaaca byly trzy opcje. Opt out + opt in + opt out z extension. Zaglosowali wszyscy GMowie.

Niezłe fikołki próbujesz robić :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, LAF napisał(a):

No Ja nadal czekam z odpowiedzią co z tym oferowaniem poniżej progu tury przez kluby macierzyste. Jak to będzie to po tym jak Jrue odszedł to już NAW zostanie z Dallas z jakimś 40/4 i tyle z FA będzie. 

A i widzę , że Norman wziął PO. No koleś na FA mógłby dostać jakieś MLE od fajnego zespołu albo 60/4 a tutaj mu sprowadzili Roddy pokazując cel na kolejny sezon 🤣

Jeżeli gracz na którego polujesz na FA będzie miał zbyt niski Twoim zdaniem kontrakt, to przecież spokojnie się będziesz mógł wypowiedzieć podczas dyskusji. Będzie też możliwość kontrofert jbc. 

Odnośnie Normana Powella - myślałem nad extension dla niego, ale za późno na to wpadłem i nie chciałem już na ostatnią chwilę - tym bardziej, że kilka osób już zdążyło zagłosować. Zmotywowałeś mnie jednak do przedstawienia planu dla Kings na najbliższy sezon oraz offseason. Jak mi się uda, to napisze jeszcze dziś w Media Room. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, MarcusCamby napisał(a):

Rok temu Brook Lopez był w all-def i drugi w głosowaniu DPOY. W tym wyglądał jak emeryt. 

Może to extension będzie błędem, ale nie jestem pewny czy Brook Lopez jeszcze raz wskrzesi swoją karierę. Mi się wydaje, że trzyletnia umowa jest korzystna jako zabezpieczenie. Gdyby miał dostać nawet pełne MLE to podejrzewam że ze względu na wiek, byłyby to tylko dwa lata.

I myślisz, że On myśli, że ta oferta Miami się już nie powtórzy?

Przecież spokojnie mógł pomyśleć, ok , to już mam, popatrzę co mi dadzą gdzie indziej a jak mi się nie będzie podobać to wezmę co mi dają w Miami.

Zupełnie nielogiczne  i wbrew interesom gracza.

Może być lojalny, ale niech nie zamyka oczu.

Oczywiście jeżeli dostanie ofertę 36/3 to weźmie ofertę Miami, ale dlaczego ma sobie odmawiać sprawdzenia czy ktoś mu nie da 50/3?

Do tego On jest w Miami chyba niecały sezon i odpadł w pierwszej rundzie a przyszłość Duranta niepewna.

Gdzie w takim razie lojalność graczy, którzy są kilka lat w zespole?

A najśmieszniejsze w Twoim rozumowaniu jest to, że nawet nie chcesz powiedzieć - sprawdzam, tylko (niepewnie) stwierdzasz, że raczej dwa lata dostanie, może tylko MLE, może coś. Dziwne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.