Skocz do zawartości

beGM - Player Option 2024 - dyskusja


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

Ricky Rubio - Grizzlies (3.3 mln) - NIE

 

W rlu Ricky zawiesił karierę na początku sezonu i ze względu na chęć skupienia się na własnej rodzinie oraz problemy psychiczne, Cleavland postanowiło pomoc zawodnikowi i wykupili jego kontrakt, również i u nas Ricky dostał należne pieniądze za obecny sezon ale czy będzie ryzykował pogłębienie dalszych problemów psychicznych dla prawie 3.5mln i pozostanie w Stanach, daleko od domu i rodziny czy zdecyduje się powrócić do ukochanej Barcelony i spróbować jeszcze oddzyskac radość z gry w koszykówkę rezygnując z właściwie nie tak dużych pieniędzy które równie dobrze będzie mógł zarobić w Katalonii?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, kuba2419 napisał(a):

Ricky Rubio - Grizzlies (3.3 mln) - NIE

 

W rlu Ricky zawiesił karierę na początku sezonu i ze względu na chęć skupienia się na własnej rodzinie oraz problemy psychiczne, Cleavland postanowiło pomoc zawodnikowi i wykupili jego kontrakt, również i u nas Ricky dostał należne pieniądze za obecny sezon ale czy będzie ryzykował pogłębienie dalszych problemów psychicznych dla prawie 3.5mln i pozostanie w Stanach, daleko od domu i rodziny czy zdecyduje się powrócić do ukochanej Barcelony i spróbować jeszcze oddzyskac radość z gry w koszykówkę rezygnując z właściwie nie tak dużych pieniędzy które równie dobrze będzie mógł zarobić w Katalonii?

Ja generalnie się zgadzam.

Dawno, dawno temu był taki Nowitzki i u nas wziął PO, mimo, że poszedł w realu na emeryturę. Większość stwierdziła, że wziąłby te pieniądze i poszedł na emeryturę z tymi pieniędzmi. Dodam, że to były, jak na niego, grosze. Też byłem zdziwiony, że dla pieniędzy można zrobić wszystko. U nas można 😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Tecu napisał(a):

Ja generalnie się zgadzam.

Dawno, dawno temu był taki Nowitzki i u nas wziął PO, mimo, że poszedł w realu na emeryturę. Większość stwierdziła, że wziąłby te pieniądze i poszedł na emeryturę z tymi pieniędzmi. Dodam, że to były, jak na niego, grosze. Też byłem zdziwiony, że dla pieniędzy można zrobić wszystko. U nas można 😂

Przecież w RL NBA Duncan tak zrobił. Przeszedł na emeryturę, chociaż miał rok ważny kontrakt.

Dlatego nie rozumiem zdziwienia z Nowitzki czy teraz proszenia, by Rubio odrzucił ponad 3mln.

Chyba podobnie było też z Manu Gibobli. @january pewnie lepiej pamięta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, MarcusCamby napisał(a):

Przecież w RL NBA Duncan tak zrobił. Przeszedł na emeryturę, chociaż miał rok ważny kontrakt.

Dlatego nie rozumiem zdziwienia z Nowitzki czy teraz proszenia, by Rubio odrzucił ponad 3mln.

Chyba podobnie było też z Manu Gibobli. @january pewnie lepiej pamięta.

Tak było.

To jest bonus za podpis dla veta, kluczowy przy poprzednim FA często w argumentacji, więc sobie zabiera zawsze gracz ten hajs.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, MarcusCamby napisał(a):

Przecież w RL NBA Duncan tak zrobił. Przeszedł na emeryturę, chociaż miał rok ważny kontrakt.

Dlatego nie rozumiem zdziwienia z Nowitzki czy teraz proszenia, by Rubio odrzucił ponad 3mln.

Tylko Rubio zrezygnował z gry w NBA aby kontynuować karierę w Barcelonie blisko rodziny a nie zakończył całkowicie granie w kosza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, MarcusCamby napisał(a):

Przecież w RL NBA Duncan tak zrobił. Przeszedł na emeryturę, chociaż miał rok ważny kontrakt

Wydaje mi się, że to jest jednak trochę inna sprawa gdy bierze taki gracz PO i następnego dnia idzie na emeryturę. 

A Rubio miał kontrakt i nie grał, bo miał problemy osobiste. Teraz wzięcie kolejnego kontraktu by nie grać, byłoby już splunieciem w twarz klubowi. Nie sądzę by tak zrobił, więc zmieniłem na NIE.

Nie pamiętam dokładnie sprawy z Duncanem, może się tak umówił z klubem? Tego pewnie się nie dowiemy.

4 minuty temu, kuba2419 napisał(a):

Tylko Rubio zrezygnował z gry w NBA aby kontynuować karierę w Barcelonie blisko rodziny a nie zakończył całkowicie granie w kosza :)

W sumie to chyba nawet nie mógł brać PO, bo zrezygnował z poprzedniego kontraktu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Tecu napisał(a):

Wydaje mi się, że to jest jednak trochę inna sprawa gdy bierze taki gracz PO i następnego dnia idzie na emeryturę. 

A Rubio miał kontrakt i nie grał, bo miał problemy osobiste. Teraz wzięcie kolejnego kontraktu by nie grać, byłoby już splunieciem w twarz klubowi. Nie sądzę by tak zrobił, więc zmieniłem na NIE.

Nie pamiętam dokładnie sprawy z Duncanem, może się tak umówił z klubem? Tego pewnie się nie dowiemy.

Tutaj już nawet nie chodzi o to czy to by było splunieciem w twarz klubu ale sam Ricky nie grał cały sezon. Jak sam Ricky się wypowiadal o swojej sytuacji:

“I was lost. I didn’t know who I was. I had to rebuild myself,” he said. “I think eventually a lot of people have that point in their life that has to rebuild them because they have lost the focus on the purpose of their life. Luckily, I stopped it in time.”

I gdzieś tam wyszukując to Rubio nawet dostał w Barcelonie kontrakt lekko większy niż u nas ma PO(niecałe 3.7mln)

https://www.sportskeeda.com/basketball/ricky-rubio-net-worth#google_vignette

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głosy na NIE w przypadku 14,7 mln dla Nurkicia wydają mi się na dzisiaj bardzo optymistyczne w kontekście potrzeb zespołów na pozycji centra. Ja nie wykluczam, że zaproponuję mu dwuletni kontrakt za ok. 20 mln/2lata, ale takiej decyzji na tę chwilę nie podjąłem. Szczerze mówiąc nie widzę też innej drużyny, która mogłaby być nim zainteresowana biorąc pod uwagę, że będzie kilku ciekawych centrów dostępnych w drafcie i kilku (tańszych) na FA.

Ale może chłop lubi ryzyko. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, LAF napisał(a):

Jrue odrzuca ponad 33 M z mocnych Dallas aby sobie pograć za MLE u średniaka. Nieźle 

Ja początkowo byłem na TAK ale zmieniłem. Skoro 34 letni Draymond miał chyba ze dwie oferty na ok20mln 3-4 letnie to Jrue powinien go spokojnie przebic🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.