Skocz do zawartości

beGM - Player Option 2024 - dyskusja


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, LAF napisał(a):

O widzę kolejne ciekawe głosy. Rubio odrzuca PO i jedzie do Hiszpanii, ale Yuta do Japonii już nie mimo, że sytuacja podobna. 
 

Beka

 

4 minuty temu, kuba2419 napisał(a):

Daj jakieś źródła że Yuta jedzie do Japonii z takich samych pobudek😉

Tu LAF ma rację, czytałem, że odrzuca opcję i jedzie do Japonii, dlatego dałem NIE przy obu (Rubio, Yuta)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, LAF napisał(a):

O widzę kolejne ciekawe głosy. Rubio odrzuca PO i jedzie do Hiszpanii, ale Yuta do Japonii już nie mimo, że sytuacja podobna. 
 

Beka

To zmieniam przy Hucie jak też jedzie

A z tym Holidayem to co robić?? Ktoś mu daje kontrakt w pierwszej turze???

To samo LeBron. W rl LA daje mu maxa

Edytowane przez bogans2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

22 minuty temu, MarcusCamby napisał(a):

Alec Burks coś śmieszne pieniądze wziął jako gwarant.

Rok temu miał MLE na stole warunkowe, w RL też dostaje ponad 10 baniek. Dziwne, że nie zdecydował się sprawdzić rynku. 5,6mln to myślę spokojnie ktoś mu rzucił. 

A Brook Lopez czemu nie chciał przetestować rynku będąc TOP 3 centrem na rynku? W realu rok temu podpisał 48/2, u nas w przyszłym sezonie zarobi 3mln mniej niż wynosi MLE, który będzie mieć z piętnaście zespołów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Braveheart22 napisał(a):

A nie jest to wina szablonu do głosowania? 

Bo generalnie to nie wiem, co się działo, nagle wyskakują jakieś tematy z ankietami, nikt nie wie o co chodzi. Czy są to jakieś wiążące ankiety czy tylko sondowanie przed głosowaniem player option... 

Nigdy czegoś takiego nie było. Ten temat powinien być zdecydowanie lepiej ogarnięty i wyjaśniony przed. No i ten zapis w regulaminie, jak pisałem, trzeba doprecyzować. Choć ja zwolennikiem takich podpisów bezpośrednio przed wejściem na rynek nie jestem. Czas na extension zawsze jest wcześniej. Ale jeśli jest wola, by to było to się dostosuję. 

Ponawiam temat. 

Na jakiej podstawie ma przejść jakiekolwiek extension w tym momencie? Temat kompletnie nie był wyjaśniony, nie wiadomo co to za ankiety, czy wiążące, czy nie i jakaś sonda. W szablonie też pominięte. 

Dopracujcie to najpierw, potem można się w to bawić, a na ten moment imho Brook i Isaac powinni wejść na rynek. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LONGER01 napisał(a):

 

A Brook Lopez czemu nie chciał przetestować rynku będąc TOP 3 centrem na rynku? W realu rok temu podpisał 48/2, u nas w przyszłym sezonie zarobi 3mln mniej niż wynosi MLE, który będzie mieć z piętnaście zespołów 

Rok temu Brook Lopez był w all-def i drugi w głosowaniu DPOY. W tym wyglądał jak emeryt. 

Może to extension będzie błędem, ale nie jestem pewny czy Brook Lopez jeszcze raz wskrzesi swoją karierę. Mi się wydaje, że trzyletnia umowa jest korzystna jako zabezpieczenie. Gdyby miał dostać nawet pełne MLE to podejrzewam że ze względu na wiek, byłyby to tylko dwa lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.