Skocz do zawartości

EURO 2024


Braveheart22

Piłkarskie EURO - historia i teraźniejszość  

52 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Reprezentacja (poza ukochaną Polską, której kibicujemy zawsze całym sercem:)), której zazwyczaj kibicujesz przy okazji rozgrywania Mistrzostw Europy to:

  2. 2. Słysząc hasło "czarny koń" tegorocznego turnieju, w pierwszej kolejności myślę, że może być to:

  3. 3. Najbardziej wyjątkowy/pamiętny moment w historii meczów finałowych ME to:

    • Rzut karny Panenki 1976r.
    • Wolej van Bastena 1988r.
    • Złoty gol Trezeguet 2000r.
    • Inna sytuacja
  4. 4. Którą edycję turnieju wspominam najlepiej/darzę największym sentymentem?

    • Euro 2020/21
      0
    • Euro 2016
    • Euro 2012
    • Euro 2008
    • Euro 2004
    • Euro 2000
    • Euro 1996
    • Jedna z wcześniejszych edycji
  5. 5. Która reprezentacja sprawiła większą sensację, zdobywając mistrzostwo Europy?



Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, vero1897 napisał(a):

Ja też. Do twojego ciągłego narzekania na piłkarzy Italii. Tylko dlaczego? Przecież coś tam co któryś turniej potrafili piłkarsko pokazać jako nacja na przestrzeni historii.

A gdzie tu było narzekanie? 

Nawet słowa krytyki nie napisałem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, josephnba napisał(a):

A gdzie tu było narzekanie? 

Nawet słowa krytyki nie napisałem 

Czyli lubisz usypiające mecze piłki nożnej? Jeśli nie, to było zwykle narzekanie z twojej strony. I jeszcze próbujesz przelać swoje dziwne uprzedzenia na innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, vero1897 napisał(a):

Czyli lubisz usypiające mecze piłki nożnej? Jeśli nie, to było zwykle narzekanie z twojej strony. I jeszcze próbujesz przelać swoje dziwne uprzedzenia na innych.

Serio nie kumam gdzie ty widzisz krytykę? Raczej żart sytuacyjny że syn zasnął, choć celem była obrona Albanii 

Mi się pierwsza połowa podobała, w drugiej niewiele się działo, zresztą po 76 minucie też wyłączyłem bo przewaga Włochów była tak duża że dalsze oglądanie nie miało już sensu  

 

A ze wolę piłkę angielską czy niemiecką w wydaniu reprezentacyjnym to żaden grzech 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, josephnba napisał(a):

Serio nie kumam gdzie ty widzisz krytykę? Raczej żart sytuacyjny że syn zasnął, choć celem była obrona Albanii 

Mi się pierwsza połowa podobała, w drugiej niewiele się działo, zresztą po 76 minucie też wyłączyłem bo przewaga Włochów była tak duża że dalsze oglądanie nie miało już sensu  

 

A ze wolę piłkę angielską czy niemiecką w wydaniu reprezentacyjnym to żaden grzech 

Angielską?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, vero1897 napisał(a):

Ja też. Do twojego ciągłego narzekania na piłkarzy Italii. Tylko dlaczego? Przecież coś tam co któryś turniej potrafili piłkarsko pokazać jako nacja na przestrzeni historii.

Italia il mio cuore !

piekni są i mam nadzieję że sięgną jakoś po tytuł. In Chiesa we trust 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, blackmagic napisał(a):

Italia il mio cuore !

piekni są i mam nadzieję że sięgną jakoś po tytuł. In Chiesa we trust 

Włosi mają skład z drugą najmniejszą średnią bliczbą występów w kadrze i dopięta Barella jako jedyny przekroczył wczoraj próg 10 bramek w kadrze. 

Aż się łezka w oku kręci jak się wspomni stare czasy, gdzie grały tam gwiazdy mające ~80, 90 czy 100 występów, a skład był stabilny od lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Pablo81 napisał(a):

Włosi mają skład z drugą najmniejszą średnią bliczbą występów w kadrze i dopięta Barella jako jedyny przekroczył wczoraj próg 10 bramek w kadrze. 

Aż się łezka w oku kręci jak się wspomni stare czasy, gdzie grały tam gwiazdy mające ~80, 90 czy 100 występów, a skład był stabilny od lat.

No tam to ppprzednie złote pokolenie z Bonuccim i Chielinnim się skończyło ale i tak sentyment pozostał 

Forza squadra azzurra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polacy w pobliskim DE mnie nie zaskakują. Ale to ze kibice Chorwacji i Albanii zdominowali mecz swoich drużyn daje do myślenia.  Euro to droga impreza. I zblazowane bogatsze kraje starej EUR zostały zdystansowane. Czy wpływ na to ma tez emigracja zarobkowa? Czy Hiszpanie i Włosi są bardziej znudzeni mając dobre ligi?

Albańskie trybuny mnie zaszokowały. 

Ciekawe czy zagramy u siebie dziś. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, ignazz napisał(a):

Polacy w pobliskim DE mnie nie zaskakują. Ale to ze kibice Chorwacji i Albanii zdominowali mecz swoich drużyn daje do myślenia.  Euro to droga impreza. I zblazowane bogatsze kraje starej EUR zostały zdystansowane. Czy wpływ na to ma tez emigracja zarobkowa? Czy Hiszpanie i Włosi są bardziej znudzeni mając dobre ligi?

Albańskie trybuny mnie zaszokowały. 

Ciekawe czy zagramy u siebie dziś. 

Tam (Niemcy, Szwajcaria) dużo Albańczyków mieszka. 

Mnie to najbardziej ciekawi jak będą mecze Turcji wyglądały. To dopiero może być kosmos. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, ignazz napisał(a):

Polacy w pobliskim DE mnie nie zaskakują. Ale to ze kibice Chorwacji i Albanii zdominowali mecz swoich drużyn daje do myślenia.  Euro to droga impreza. I zblazowane bogatsze kraje starej EUR zostały zdystansowane. Czy wpływ na to ma tez emigracja zarobkowa? Czy Hiszpanie i Włosi są bardziej znudzeni mając dobre ligi?

Albańskie trybuny mnie zaszokowały. 

Ciekawe czy zagramy u siebie dziś. 

Zdefiniuj mi pojęcie droga impreza 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.