Skocz do zawartości

EURO 2024


Braveheart22

Piłkarskie EURO - historia i teraźniejszość  

52 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Reprezentacja (poza ukochaną Polską, której kibicujemy zawsze całym sercem:)), której zazwyczaj kibicujesz przy okazji rozgrywania Mistrzostw Europy to:

  2. 2. Słysząc hasło "czarny koń" tegorocznego turnieju, w pierwszej kolejności myślę, że może być to:

  3. 3. Najbardziej wyjątkowy/pamiętny moment w historii meczów finałowych ME to:

    • Rzut karny Panenki 1976r.
    • Wolej van Bastena 1988r.
    • Złoty gol Trezeguet 2000r.
    • Inna sytuacja
  4. 4. Którą edycję turnieju wspominam najlepiej/darzę największym sentymentem?

    • Euro 2020/21
      0
    • Euro 2016
    • Euro 2012
    • Euro 2008
    • Euro 2004
    • Euro 2000
    • Euro 1996
    • Jedna z wcześniejszych edycji
  5. 5. Która reprezentacja sprawiła większą sensację, zdobywając mistrzostwo Europy?



Rekomendowane odpowiedzi

35 minut temu, airmax napisał(a):

Morata kapitan? Wtf gdzie jest Ramos, Puyol i Kasijas

No i sępa pola karnego brakuje. Emilio Butragueno. Ale jak widać i bez nich sobie bardzo dobrze radzą z doświadczoną i przecież nie słabą  Chorwacją. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oddali dwa mocne strzały. Chór oddala w identycznej sytuacji dwa słabe. 

Wszystkie 4 akcje były środkiem pola. 

Bramkarz biegający na 3 metrze sugeruje że CHÓR ustawia się na kombinacyjny futbol przeciwnika. A ci strzelają jak nie HISZ

Pressing też ładny. 

Nie chciałbym naszych obrońców widzieć w takiej sytuacji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknie tam Fabian w pierwszej połowie ojebał Modrica przy bramce. Gdyby to był jakiś Maguire to świat by pękł z śmiechu, ale oczywiście nie "święty Chorwat" 

Nie mam wątpliwości, że to najsłabszy zdobywca Złotej Piłki w historii. On nawet w tamtej Chorwacji nie był najlepszy, a w Realu w tamtym sezonie był już jednym z najsłabszych. 

Póki co cieszy duża ilość bramek. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, airmax napisał(a):

Jak faul to chyba czerwo? 
 

Bez gola imo, Perisic za szybko wbiegł 

Właśnie też tego nie rozumiem. W teorii jeśli próbujesz zagrać piłkę, to za faul nawet przy 100% sytuacji w polu karnym należy się "tylko" żółta - tylko nie wiem jak sędzia to w ten sposó zinterpretowal bo wg mnie Rodri był za daleko żeby była mowa o próbie czystej interwencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, ignazz napisał(a):

Jest nowa interpretacja aby nie karać podwójnie. Jak jest karny to sędziowie nie maja wyrzucać graczy.  

Nie do końca. Owszem, sędzia ma nie wyrzucać graczy, ale tylko pod warunkiem że faulujący zawodnik próbował czysto odebrać piłkę, a wg mnie Rodri nie był nawet blisko dobrej interwencji. Gdyby uznać że faulował celowo(ja bym to tak widział) to karny + czerwona jak najbardziej.

Edytowane przez Domin0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.