Skocz do zawartości

EURO 2024


Braveheart22

Piłkarskie EURO - historia i teraźniejszość  

52 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Reprezentacja (poza ukochaną Polską, której kibicujemy zawsze całym sercem:)), której zazwyczaj kibicujesz przy okazji rozgrywania Mistrzostw Europy to:

  2. 2. Słysząc hasło "czarny koń" tegorocznego turnieju, w pierwszej kolejności myślę, że może być to:

  3. 3. Najbardziej wyjątkowy/pamiętny moment w historii meczów finałowych ME to:

    • Rzut karny Panenki 1976r.
    • Wolej van Bastena 1988r.
    • Złoty gol Trezeguet 2000r.
    • Inna sytuacja
  4. 4. Którą edycję turnieju wspominam najlepiej/darzę największym sentymentem?

    • Euro 2020/21
      0
    • Euro 2016
    • Euro 2012
    • Euro 2008
    • Euro 2004
    • Euro 2000
    • Euro 1996
    • Jedna z wcześniejszych edycji
  5. 5. Która reprezentacja sprawiła większą sensację, zdobywając mistrzostwo Europy?



Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, airmax napisał(a):

Gary Neville: „Jako obrońca myślę, że to absolutna hańba. Kompromitująca decyzja, szczególnie w meczu o taką stawkę. Obrońca zachowuje się naturalnie i blokuje strzał. Dla mnie to nie jest karny.” 

Wszyscy chcą być oryginalni xd 

nie rozumiem twojej techniki prowadzenia dyskusji

rozumiem ze teraz mam wstawic Ferdinanda, Johna O'Shea czy Lamparda czy kogo tam chcesz zeby byc w kontrze do twojego "to nie byl karny bo eksperci tak mowia"? czy na jakim polu chcesz dyskutowac? moze na takim ze ci sami ktorych zacytowales mowili ze w srodku pola poza polem karnym to jest automatyczny faul i zolta kartka wlasnie z powodu nakladki ktora wg was nie istnieje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Kubbas napisał(a):

nie rozumiem twojej techniki prowadzenia dyskusji

rozumiem ze teraz mam wstawic Ferdinanda, Johna O'Shea czy Lamparda czy kogo tam chcesz zeby byc w kontrze do twojego "to nie byl karny bo eksperci tak mowia"? czy na jakim polu chcesz dyskutowac? moze na takim ze ci sami ktorych zacytowales mowili ze w srodku pola poza polem karnym to jest automatyczny faul i zolta kartka wlasnie z powodu nakladki ktora wg was nie istnieje?

Zastanawiam się czy pamiętasz do czego się odnosi. Pisałeś o prostych zasadach, faul to faul i tak dalej. No to podałem ci całą masę angielskich byłych piłkarzy mówiących, że to nie jest faul -> cała twoja argumentacja o prostocie idzie do kosza

a co do wstawiania wypowiedzi, czy to nie ty po meczu Polska vs Holandia wrzuciłeś tu jakiegoś starego pierdziela z ESPN co mówił, że powinno być 4-0 po pierwszej połowie i to służyło jako poparcie twoich argumentów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, airmax napisał(a):

Zastanawiam się czy pamiętasz do czego się odnosi. Pisałeś o prostych zasadach, faul to faul i tak dalej. No to podałem ci całą masę angielskich byłych piłkarzy mówiących, że to nie jest faul -> cała twoja argumentacja o prostocie idzie do kosza

a co do wstawiania wypowiedzi, czy to nie ty po meczu Polska vs Holandia wrzuciłeś tu jakiegoś starego pierdziela z ESPN co mówił, że powinno być 4-0 po pierwszej połowie i to służyło jako poparcie twoich argumentów?

no ale co mam ci teraz wrzucic sposob rozegrania najprostszej zagrywki w koszykowce 2 gora i pokazac ile jest mozliwosci jej rozegrania? czy ja nie wiem o co ci chodzi? tutaj raczej nie ma pola do dyskusji bo koszykowka jest bardziej skomplikowana od pilki noznej

podajesz przyklad karnego to co mam ci podac przyklad challengu na ofensa w waznym meczu w nba? czego oczekujesz od tej dyskusji? jak uwazasz ze pilka jest bardziej skomplikowana od kosza to napisz to a nie sie kitrasz i podaj wiecej przykladow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Kubbas napisał(a):

czego oczekujesz od tej dyskusji?

szczerze mówiąc to nie mam żadnych oczekiwań :D 

jeszcze raz, napisałeś że w piłce wszystko jest czarno białe, że faul to faul, a w koszykówce to jest bardziej skomplikowane (-> chociaż znowu w koszykówce też faul to faul a że sędziowie często gęsto nie dojeżdżają to inna kwestia). No to jak na zawołanie mamy sytuację, gdzie sędzia dał karnego, gdzie z obozu Anglików jest cała masa głosów, że to nie był faul. Chodzi mi tylko i wyłącznie, że pomyliłeś się w tej ocenie.

a to, że sport gdzie łapiesz piłkę rękoma uważam za prostszy niż ten w którym posługujesz się (w największym stopniu) stopami to inna kwestia :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Kubbas napisał(a):

no ale co mam ci teraz wrzucic sposob rozegrania najprostszej zagrywki w koszykowce 2 gora i pokazac ile jest mozliwosci jej rozegrania? czy ja nie wiem o co ci chodzi? tutaj raczej nie ma pola do dyskusji bo koszykowka jest bardziej skomplikowana od pilki noznej

podajesz przyklad karnego to co mam ci podac przyklad challengu na ofensa w waznym meczu w nba? czego oczekujesz od tej dyskusji? jak uwazasz ze pilka jest bardziej skomplikowana od kosza to napisz to a nie sie kitrasz i podaj wiecej przykladow

To wytłumacz co to nakladka i podaj przepis skoro z powodu nakładki był ten karny, choć jej w ogóle w przepisach nie ma xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, steve napisał(a):

To wytłumacz co to nakladka i podaj przepis skoro z powodu nakładki był ten karny, choć jej w ogóle w przepisach nie ma xD

ok najpierw tylko ty mi podaj przepis w koszykowce o łokciu w twarz

i sobie tak mozemy dyskutowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, vero1897 napisał(a):

Jak było 16 na Euro to były praktycznie same ciekawe spotkania już od samego początku. I to było właśnie piękno tej imprezy i fajna odskocznia od MŚ, gdzie jednak nigdy nie brakowało kilku egzotycznych ekip czy jakichś przeciętniaków.

Pełna zgoda aczkolwiek tegoroczne Euro jest paradoksem i przy 16 drużynach podejrzewam, że mielibyśmy męczarnie okrutne patrząc na to co grają te wielkie zespoły, które ślizgają się z meczu na mecz. Kto wie, może nawet zdarzyłoby się to mityczne losowanie który zespół, które miejsce w grupie zajmie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Angole kiedyś byli nawet lubiani (zwłaszcza w czasach SGE) a teraz faktycznie są numerem jeden pod względem wielkości negatywnego elektoratu.

Ogólnie to trochę dziwne, że taka paździerzowa Anglia zdobędzie drugi medal a pokolenie Gerrarda, Beckhama, Lamparda, Terrego i Owena nigdy nie wyszło poza ćwierćfinał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Życie_to_mem napisał(a):

Angole kiedyś byli nawet lubiani (zwłaszcza w czasach SGE) a teraz faktycznie są numerem jeden pod względem wielkości negatywnego elektoratu.

Ogólnie to trochę dziwne, że taka paździerzowa Anglia zdobędzie drugi medal a pokolenie Gerrarda, Beckhama, Lamparda, Terrego i Owena nigdy nie wyszło poza ćwierćfinał. 

Mimo wszystko Anglia ma masę czołowych graczy Europy, nic dziwnego że nawet z takim c***owym trenerem potrafią się przemknąć do finału 

A przecież musiala też był blisko gry dla wysp 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, josephnba napisał(a):

Mimo wszystko Anglia ma masę czołowych graczy Europy, nic dziwnego że nawet z takim c***owym trenerem potrafią się przemknąć do finału 

Pod względem potencjału są mocni, ale ogólnie to c***a grają. Inna sprawa, że konkurencja nie jest najmocniejsza, bo przecież taka przykładowa Holandia ma tylko dwie gwiazdy i obie to defensorzy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.