Skocz do zawartości

EURO 2024


Braveheart22

Piłkarskie EURO - historia i teraźniejszość  

52 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Reprezentacja (poza ukochaną Polską, której kibicujemy zawsze całym sercem:)), której zazwyczaj kibicujesz przy okazji rozgrywania Mistrzostw Europy to:

  2. 2. Słysząc hasło "czarny koń" tegorocznego turnieju, w pierwszej kolejności myślę, że może być to:

  3. 3. Najbardziej wyjątkowy/pamiętny moment w historii meczów finałowych ME to:

    • Rzut karny Panenki 1976r.
    • Wolej van Bastena 1988r.
    • Złoty gol Trezeguet 2000r.
    • Inna sytuacja
  4. 4. Którą edycję turnieju wspominam najlepiej/darzę największym sentymentem?

    • Euro 2020/21
      0
    • Euro 2016
    • Euro 2012
    • Euro 2008
    • Euro 2004
    • Euro 2000
    • Euro 1996
    • Jedna z wcześniejszych edycji
  5. 5. Która reprezentacja sprawiła większą sensację, zdobywając mistrzostwo Europy?



Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, RonnieArtestics napisał(a):

Hej gdzie ten mega szybki i dynamiczny futbol który się zmienił w ostatnich latach i tak dużo się dzieje ? Bo ojp, przypominam sobie tylko dlaczego nie oglądam piłki nożnej. Jedna akcja na krzyż przez cała połowe. 
 

 

True that, fenomen pilki to jest jakas niewiadoma.

Ale mam bol dupy ze te smietniki znowu sie przeslizgnely.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Reikai napisał(a):

True that, fenomen pilki to jest jakas niewiadoma.

Ale mam bol dupy ze te smietniki znowu sie przeslizgnely.

prostota, malo zasad, faul to faul, prostota w wykonaniu, biegnij kopnij

w koszu za duzo zasad, za duzo techniki itd itp

jakos brakuje obroncow co przed Euro tak krzyczeli o intensywnosci =grania kopacza nad koszykarza jak dyskutowalismy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, RonnieArtestics napisał(a):

Hej gdzie ten mega szybki i dynamiczny futbol który się zmienił w ostatnich latach i tak dużo się dzieje ? Bo ojp, przypominam sobie tylko dlaczego nie oglądam piłki nożnej. Jedna akcja na krzyż przez cała połowe. 
 

 

dość proste wytłumaczenie, po pierwsze zajazd sezonem, po drugie duża stawka która sprawia, że drużyny grają przede wszystkim bezpiecznie, po trzecie to tam u somsiada to wilgotność sięga 90% (przynajmniej tak o Dortmundzie google mówią). Może gdyby tak jak sterydziarze z koszykówki mogli się zmieniać co 7 minut to by to dynamiczniej wyglądało heheheh

Edytowane przez airmax
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Kubbas napisał(a):

prostota, malo zasad, faul to faul, prostota w wykonaniu, biegnij kopnij

w koszu za duzo zasad, za duzo techniki itd itp

jakos brakuje obroncow co przed Euro tak krzyczeli o intensywnosci =grania kopacza nad koszykarza jak dyskutowalismy

Przecież nawet w tym meczu był w c*** kontrowersyjny karny, gdzie teraz czytam ze nawet angielscy byli piłkarze w ichniejszym studio mówili ze to skandaliczny karny, a chyba w prawie każdym meczu są jakieś niespójności i afery, mimo ze częstotliwość akcji „w kontakcie” jest chyba mniejsza niż w koszykówce. ;)

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karny nie byl kontrowersyjny, nakladka typ wchodzil, tu nie ma dyskusji

ilosc zasad, zagrywek, czegokolwiek w koszu jest wieksza, bball interf, ruchome zaslony, itd itp, kroki, eurostepy a Reikai sie pytal skad fenomen pilki, jest prostsza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Kubbas napisał(a):

karny nie byl kontrowersyjny, nakladka typ wchodzil, tu nie ma dyskusji

oglądałem z angielskim komentarzem, komentował Alan Shearer. W trakcie VARu i powtórek to kilkukrotnie mówił "never a pen". No chyba, ze Shearer to jakiś hejter angielskiej drużyny xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, airmax napisał(a):

oglądałem z angielskim komentarzem, komentował Alan Shearer. W trakcie VARu i powtórek to kilkukrotnie mówił "never a pen". No chyba, ze Shearer to jakiś hejter angielskiej drużyny xd

no spoko ale co to zmienia xd faul ewidentny, moze chcial byc oryginalny 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, ptak napisał(a):

No bo to logiczne, że powinno być 16 a na MŚ 32. Ale kasa robi swoje.

Jak było 16 na Euro to były praktycznie same ciekawe spotkania już od samego początku. I to było właśnie piękno tej imprezy i fajna odskocznia od MŚ, gdzie jednak nigdy nie brakowało kilku egzotycznych ekip czy jakichś przeciętniaków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Kubbas napisał(a):

no spoko ale co to zmienia xd faul ewidentny, moze chcial byc oryginalny 

Gary Neville: „Jako obrońca myślę, że to absolutna hańba. Kompromitująca decyzja, szczególnie w meczu o taką stawkę. Obrońca zachowuje się naturalnie i blokuje strzał. Dla mnie to nie jest karny.” 

Wszyscy chcą być oryginalni xd 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Życie_to_mem napisał(a):

Tylko 23 procent osób z pokolenia Z twierdzi, że są zapalonymi fanami sportu, w porównaniu do 42 procent milenialsów, 33 procent pokolenia X i 31 pokolenia boomerów. Jeszcze bardziej niepokojące jest to, że 27 procent pokolenia Z twierdzi, że w ogóle nie lubi sportu, w porównaniu do zaledwie 7 procent milenialsów, 5 procent pokolenia X i 6 procent boomerów.

Piłka nożna podzieli los chodzenia do kościoła. To już się dzieje (sport.pl)

 

Już dawno słyszałem o tym trendzie. Obawiam się, że to gówniane Euro jeszcze bardziej zniechęci młodych do oglądania sportu. 😉

Kolejny krok ku upadku człowieństwa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, P_M napisał(a):

Czy w innych krajach temat tego kto sędziuje mecze też jest tak grzany? 

W piłkę nam nie idzie, więc mamy bohatera zastępczego. Prawie byliśmy dzięki niemu w finale ME 😄 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Kubbas napisał(a):

karny nie byl kontrowersyjny, nakladka typ wchodzil, tu nie ma dyskusji

ilosc zasad, zagrywek, czegokolwiek w koszu jest wieksza, bball interf, ruchome zaslony, itd itp, kroki, eurostepy a Reikai sie pytal skad fenomen pilki, jest prostsza

Co to jest nakladka? Nie ma czegoś takiego w przepisach gry i jest to pojęcie używane przez ignorantów.  To jest pojęcie z podwórka, nie ma żadnej nakładki w przepisach.

A ten karny to dajcie spokój, nie widziałem jeszcze takiego.

Edytowane przez steve
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.