Skocz do zawartości

EURO 2024


Braveheart22

Piłkarskie EURO - historia i teraźniejszość  

52 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Reprezentacja (poza ukochaną Polską, której kibicujemy zawsze całym sercem:)), której zazwyczaj kibicujesz przy okazji rozgrywania Mistrzostw Europy to:

  2. 2. Słysząc hasło "czarny koń" tegorocznego turnieju, w pierwszej kolejności myślę, że może być to:

  3. 3. Najbardziej wyjątkowy/pamiętny moment w historii meczów finałowych ME to:

    • Rzut karny Panenki 1976r.
    • Wolej van Bastena 1988r.
    • Złoty gol Trezeguet 2000r.
    • Inna sytuacja
  4. 4. Którą edycję turnieju wspominam najlepiej/darzę największym sentymentem?

    • Euro 2020/21
      0
    • Euro 2016
    • Euro 2012
    • Euro 2008
    • Euro 2004
    • Euro 2000
    • Euro 1996
    • Jedna z wcześniejszych edycji
  5. 5. Która reprezentacja sprawiła większą sensację, zdobywając mistrzostwo Europy?



Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, airmax napisał(a):

 

wow. Piętnowanie człowieka przez to jaki ma kolor skóry. NO TO RACISM!

pochodzenie etniczne (ksenofobia), narodowość (szowinizm), płeć (seksizm), tożsamość płciowa (transfobia).

Ale usunąłem tamtego posta, bo już średnio mi się chce to drążyć. Ktoś to lubi i nie moja sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Braveheart22 napisał(a):

A w Portugalii lepsi zawodnicy siedzą na ławie niż ci co grają :)

Ja jestem stary i kibicuje Krystynie :)

Cala karierę go średnio lubiłem, ale to jest ikona tej generacji i jakaś nostalgia mnie naszła. Nawet dziś zdenerwował, jak upadł po zagarniu piętką w Magic Mike'a. Ale niech tam zrobi tytuł, żeby nie śmiali się, że Portugalia wygrała w 2016, kiedy nie grał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, ignazz napisał(a):

Postawiłeś?

Pamietam ze w 1 kolejce już poszło 

Nom 1:0 po golu Cristiano dałem 

To wszystko przez tego Afroamerykanina co zjebal setę w ostatniej akcji 

Mendes

Nie jestem rasista bo lubię KD , ale czy tak powinna wyglądać EUROPEJSKA reprezentacja gdzie 3/4 zawodników to czarni ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, airmax napisał(a):

Jakakolwiek krytyka od czegoś takiego jak josef to jak komplement :) 

Oj słabiutki w to jesteś chłopcze 

Musisz się bardziej postarać 

Fra por to chyba najgorszy mecz jaki oglądałem na tym turnieju (nie oglądałem wszystkich) 

Wprawdzie w końcówce było trochę lepiej ale overall to beznadziejny mecz 

Nie kibicowałem nikomu w tym starciu bo nie lubię żadnej z tych reprezentacji ale liczyłem na coś więcej niż to co pokazali 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, MA23 napisał(a):

O co chodzi? Doliczone pokazuję 3 minuty a już grają 6 xd

Nawet lepiej, najpierw doliczył trzy a potem jeszcze jedną ekstra, która się wydłużyła o kolejne dwie. 😄 Od Kwiatkowskiego się chyba tego uczył, bo mecz powinien się skończyć w momencie gdy Simon wybijał piątkę.

Generalnie z jednej strony mieliśmy przec***owe sędziowanie oraz taki sobie mecz (końcówka z dogrywką podratowała) z ciągłym spuszczaniem się nad Krossem, że biedny odpadł a kończy karierę (choć już w pierwszej połowie powinien udać się do szatni).

Z drugiej okropne męczenie buły, płaczka z Madery, który kolejny raz zatrzymuje się przy karnym (IFAB musisz!) i jego trenera pipkę, który bał się go zdjąć (ETH pod tym względem pokazał mu miejsce w szeregu).

A jutro nasz czekają Anglicy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, LAF napisał(a):

Nom 1:0 po golu Cristiano dałem 

To wszystko przez tego Afroamerykanina co zjebal setę w ostatniej akcji 

Mendes

Nie jestem rasista bo lubię KD , ale czy tak powinna wyglądać EUROPEJSKA reprezentacja gdzie 3/4 zawodników to czarni ? 

Skoro urodzili się we Francji a białym nie chce się grać w piłkę.

Wszyscy ich zawodnicy urodzili się we Francji. A w polskiej kadrze jest 3 importowanych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, ptak napisał(a):

Skoro urodzili się we Francji a białym nie chce się grać w piłkę.

Wszyscy ich zawodnicy urodzili się we Francji. A w polskiej kadrze jest 3 importowanych.

No właśnie nie wiem co Laf chciał przez to przekazać, mają zakazac gry czarnym w reprezentacji? To by dopiero był rasistowski skandal. Z resztą w jakich kadrach, by mieli grać jak się urodzili i wychowali we Francji? W Gwinei, Kamerunie czy Senegalu, bo jego dziadek stamtąd przypłynął? Sami szukamy jakichś gości z Argentyny, co ich dziadostwo wyjechało do Ameryki południowej 80 lat temu, i ledwo wiedzą co to Polska, bierzemy jakichś Sochanow, Slaughterow czy Casha, którzy nie umieją poprawnie zdania po polsku sklecić, kolor skóry nie ma nic do tego, ci czarni to są legitni Francuzi, na pewno bardziej niż Cash czy Sochan sa Polakami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.