Skocz do zawartości

EURO 2024


Braveheart22

Piłkarskie EURO - historia i teraźniejszość  

52 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Reprezentacja (poza ukochaną Polską, której kibicujemy zawsze całym sercem:)), której zazwyczaj kibicujesz przy okazji rozgrywania Mistrzostw Europy to:

  2. 2. Słysząc hasło "czarny koń" tegorocznego turnieju, w pierwszej kolejności myślę, że może być to:

  3. 3. Najbardziej wyjątkowy/pamiętny moment w historii meczów finałowych ME to:

    • Rzut karny Panenki 1976r.
    • Wolej van Bastena 1988r.
    • Złoty gol Trezeguet 2000r.
    • Inna sytuacja
  4. 4. Którą edycję turnieju wspominam najlepiej/darzę największym sentymentem?

    • Euro 2020/21
      0
    • Euro 2016
    • Euro 2012
    • Euro 2008
    • Euro 2004
    • Euro 2000
    • Euro 1996
    • Jedna z wcześniejszych edycji
  5. 5. Która reprezentacja sprawiła większą sensację, zdobywając mistrzostwo Europy?



Rekomendowane odpowiedzi

48 minut temu, Kubbas napisał(a):

nah, widzisz sam wrzuciles stat ktorego nie zweryfikowales, ba nawet nie przeczytales

to nie sa obrony na mecz, goals prevented

easy, ja bronie tylko Czesia dlatego ze zawsze mowil faktami wychodzil do mediow, a podklejanie sie pod takie bashowanie kogos o bo tak, bo sie podkleje, dojebie nie patrzac na fakty, zadanie przed nim postawione jest meh

ja bylem przeciwko braniu go na trenera, ale nie bede jak wy dolaczal sie do biczowania goscia za cos za co sie nie nalezy, meh

 

Czesiowi jak najbardziej nalezy sie krytyka za to jaki mental wbil do glowy pilkarzom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Reikai napisał(a):

Czesiowi jak najbardziej nalezy sie krytyka za to jaki mental wbil do glowy pilkarzom.

za wiele rzeczy mu się należy krytyka
ale dyskusja zaczęła się że 'i co, czy ktoś załuje zwolnienia Czesia' po tym, jak zagraliśmy na razie 1 poprawnie mecz ( i tak przegrany), no to nie, w sensie nawet nie że ja wielce żałuję, ale jak poczekajmy może jeszcze ze 2 mecze i wtedy oceńmy, co?

 

koniec z mojej strony bo wątek naprawdę niewarty rozkminy wg mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, MarcusCamby napisał(a):

Nowy lider :)

ARDAAAAAA

,,HUKNĄŁ W POWIDOKI!!!" - Kowal

Mam w typerze organizowanym przez szwagra 3:1 dla Turcji i aż podskoczyłem jak prawdziwy Turek.

Jestem dzisiaj Turkiem.

Niech moc będzie z wami!

ca97441eb1a57c75b033920b890b8b5e.jpg

 

 

Ale chaczapuri też kocham.

Edytowane przez Sewer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za pajac z sędziego. Doliczony czas gry już. Ewidentny faul dla Czechów pod linią na połowie przeciwnika, a on pokazuje wznowienie od bramki. I z akcji, której być nie powinno idzie brama na 2-1... 

Ale też trzeba sobie powiedzieć, że Czesi sami dwie bramki sobie strzelili. 

Edytowane przez Braveheart22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzej przyjaciele z jednej grupy eliminacyjnej Albania, Polska, Czechy prowadzili  1:0 z faworyzowanymi Włochami, Holendrami i Portugalczykami i wszyscy trzej solidarnie przegrali 1:2 😟

Edytowane przez DRK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Braveheart22 napisał(a):

Co za pajac z sędziego. Doliczony czas gry już. Ewidentny faul dla Czechów pod linią na połowie przeciwnika

No tam ściana poszła jak z boisk rugby. Nie wiem czemu sędzia tego nie gwizdnął.

Wydaje mi się, że tak czy siak najsłabszy mecz do tej pory na Euro. Bramki Portugalczyków właściwie z niczego. Czesi jeden strzał życia, jeszcze słabszą nogą. Słabe widowisko. Nie wiem czy cokolwiek warte zapamiętania z tego meczu. Chyba zagranie piętą Ronaldo w pierwszej połowie do Vetinho. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Braveheart22 napisał(a):

Co za pajac z sędziego. Doliczony czas gry już. Ewidentny faul dla Czechów pod linią na połowie przeciwnika, a on pokazuje wznowienie od bramki. I z akcji, której być nie powinno idzie brama na 2-1... 

Ale też trzeba sobie powiedzieć, że Czesi sami dwie bramki sobie strzelili. 

przeciez tam czech wpadl w silniejszego fizycznie portugalczyka. o czym ty piszesz?!...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakończyła się pierwsza kolejka spotkań we wszystkich grupach. Tabela dla drużyn z 3.miejsca (wchodzą 4 z 6) wygląda tak:

Ilość meczy (z,r,p) pkt, bramki

1. Słowenia - 1 (0,1,0), 1, 1-1
2. Polska - 1 (0,0,1), 0, 1-2
3. Czechy - 1 (0,0,1), 0, 1-2
4. Albania - 1 (0,0,1), 0, 1-2
5. Belgia - 1 (0,0,1), 0, 0-1
6. Węgry - 1 (0,0,1), 0, 1-3

Przy równej ilości pkt i bramek decyduje ilość żółtych kartek. My bez, Czesi jedna, Albania dwie.

Na dziś mamy miejsce biorące 😎, ale Austriacy studzą mój  optymizm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, joe dumars napisał(a):

postrzegam te sytuacje inaczej. normalna, twarda walka. faul - byc moze (?), kartka - nie zartujmy!...

Przecież tam Portugalczyk odepchnął z premedytacją Czecha, więc gwizdek i żółta jak najbardziej byłaby widziana. Tymczasem sędzia nawet nie patrzył się w tamtą stronę (choć od czegoś ma liniowego w takiej sytuacji oraz technicznych).

Jak na razie najlepsze mecze to te w których nie grają faworyci czy też tzw. potentaci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Pepis21 napisał(a):

Przecież tam Portugalczyk odepchnął z premedytacją Czecha, więc gwizdek i żółta jak najbardziej byłaby widziana. Tymczasem sędzia nawet nie patrzył się w tamtą stronę (choć od czegoś ma liniowego w takiej sytuacji oraz technicznych).

Jak na razie najlepsze mecze to te w których nie grają faworyci czy też tzw. potentaci

odepchnal? to myslimy o innej sytuacji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.