Skocz do zawartości

EURO 2024


Braveheart22

Piłkarskie EURO - historia i teraźniejszość  

52 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Reprezentacja (poza ukochaną Polską, której kibicujemy zawsze całym sercem:)), której zazwyczaj kibicujesz przy okazji rozgrywania Mistrzostw Europy to:

  2. 2. Słysząc hasło "czarny koń" tegorocznego turnieju, w pierwszej kolejności myślę, że może być to:

  3. 3. Najbardziej wyjątkowy/pamiętny moment w historii meczów finałowych ME to:

    • Rzut karny Panenki 1976r.
    • Wolej van Bastena 1988r.
    • Złoty gol Trezeguet 2000r.
    • Inna sytuacja
  4. 4. Którą edycję turnieju wspominam najlepiej/darzę największym sentymentem?

    • Euro 2020/21
      0
    • Euro 2016
    • Euro 2012
    • Euro 2008
    • Euro 2004
    • Euro 2000
    • Euro 1996
    • Jedna z wcześniejszych edycji
  5. 5. Która reprezentacja sprawiła większą sensację, zdobywając mistrzostwo Europy?



Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Kepler napisał(a):

Tak jak z Holandią w Katarze zagraliśmy dopiero z Francją, zresztą z podobnym rezultatem i nikt za ten mecz Michniewiczowi nie robił zarzutów. 

no to o co chodzi? przeciez na poprzednei byly wiadome zalozenia o ktorych mowil Michniewicz wymagane przez zwiazek, wyjsc z grupy bo przez xxxxx lat nie wyszlismy

i wyszedl

potem z Francja mogl zagrac tak jak chcial, caly tamten turniej przed podczas i po gosciu to powtarzal

ja rozumiem ze fajnie sobie pohejtowac kogos, sam bylem przeciw jak Czesia brali ale gosc zrobil to co mial zrobic a potem jeszcze pokazal co moze z tego byc dalej grajac z Francja

takze dajcie juz sobie luzu i zyjcie obecnym turniejem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Kubbas napisał(a):

no to o co chodzi?

 

4 minuty temu, Kubbas napisał(a):

caly tamten turniej przed podczas i po gosciu to powtarzal

Michniewicz może sobie mówić co tylko chce, nikt mu takiego prawa nie zabiera. Może nawet mówić, że wiedział przed meczami grupowymi, że Szczęsny zagra swój najlepszy turniej w życiu i wyratuje nam ten awans.

Kibice mogą natomiast pisać, że to co tam zobaczyliśmy było niestrawne. Tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chlop mowil im"nie przyzwyczajajcie sie do pilki bo jej nie bedziemy mieli", "to jest puchar, cos czego nigdy nie bedziemy mieli".

Szczesny mowi po meczu, ze teraz mamy chorego na glowe trenera ktory nam nakazuje grac w pilke, to samo Zielinski.

No pilkarze sa ewidentnie innego zdania, ze to to samo co za Czesia. Tam nie bylo prob wyjscia spod wlasnej bramki tylko laga I przesuwanko w obronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam nic do Czesia, jest na swój sposób zabawny ale kadra za jego rządów grała tak paskudną piłkę że zwyczajnie zmuszałem się do oglądania 

Teraz kadra gra bardziej nowoczesną, otwartą piłkę i pomimo ewidentnych deficytów, ich grę ogląda się naprawdę przyjemnie 

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Koelner napisał(a):

Lałem wczoraj na tym programie, Michniewicz to człowiek mem jednak.

Nie wiem czy on zdaje sobie w ogóle sprawę że się skompromitował wczoraj koncertowo.

Buc, prostak, człowiek absolutnie bez jakiegokolwiek dystansu, prywatne wycieczki na wizji a najlepszy był tekst żeby jego przyjaciel nie zapraszał mu więcej do programu takich osób OŁ MAJ GAD.

Teraz trochę bardziej rozumiem Stana za strach żeby go skrytykować za cokolwiek kiedy był trenerem, jego dziecko straciłoby ojca chrzestnego, skoro krytyka Paczula go tak boli że nie potrafi podać mu ręki, wyobraźcie sobie w analogicznej sytuacji jakiegoś poważnego trenera na których lubi się powoływać i porównywać a jedyne co go z nimi łączy to przebywanie na ławce rezerwowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Kepler napisał(a):

Tak jak z Holandią w Katarze zagraliśmy dopiero z Francją

Co było spowodowane stylem gry Francji, która bardzo długo nie naciskała wyższym pressingiem i mogliśmy poklepać między stoperami bez stresu.

Nigdy nie postawiłbym znaku równości między meczem vs Francja, a meczem vs Holandia. To jest przepaść w organizacji, podejściu mentalnym do meczu (w zasadzie jedyny(?) błąd Probierza, to że zdjął Zielińskiego zamiast napastnika, zabrakło później jednego pomocnika w środku, gdy Ake zrobił akcję na 2-1)

Fajnie, że Probierz ball ma taki odbiór po, jakby na to nie patrzeć, przegranym meczu. Daje to nadzieje, że będzie to w końcu trener, który dostanie jakiś kredyt zaufania od szeroko pojętej opinii publicznej i będzie mógł rzeźbić po swojemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Reikai napisał(a):

Czy po wczorajszym meczu, a zwlaszcza wypowiedziach pilkarzy, jest tu jeszcze jakis fan Czesio ball i tego co gralismy za Michniewicza i co on zrobil z mentalem naszych graczy wmawiajac im, ze sie do niczego nie nadaja i maja nie grac w pilke?

 

11 godzin temu, RappaR napisał(a):

Czesio miał wyniki!

no dokładnie, Probierz na razie bez punktu w dużym turnieju, Czesio wyszedł z grupy.  Tak, wiem że ta teraz jest trudniejsza, ale wolę  trenerów / drużyny z wynikami i kiepskim stylem niż  te z dobrym stylem ale bez wyników. Ale to ja, już ustaliliśmy wcześniej że tu sporo ludzi woli na odwrót.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, rw30 napisał(a):

 

no dokładnie, Probierz na razie bez punktu w dużym turnieju, Czesio wyszedł z grupy.  Tak, wiem że ta teraz jest trudniejsza, ale wolę  trenerów / drużyny z wynikami i kiepskim stylem niż  te z dobrym stylem ale bez wyników. Ale to ja, już ustaliliśmy wcześniej że tu sporo ludzi woli na odwrót.

Dla mnie też liczy się w pierwszej kolejności wynik, po to uprawia się zawodowy sport i nie tylko ale tamta filozofia nie prowadziła do niczego innego niż do autodestrukcji tej drużyny i do niej doprowadziła w pewnym stopniu - to nie miało przyszłości.

To co robi teraz Probierz jest krokiem w fajnym kierunku, oczywiście na wyrost bo jeszcze nic de facto nie osiągnął (mam tu na myśli np. wyjście z grupy) ale poskładał w miarę do kupy to co było totalnym bajzlem.

Uważam że mamy zawodników żeby faktycznie grać w piłkę, stać nas na to i Probierz stara się im wpoić żeby oni grali w tą piłkę wreszcie, bez kompleksów, musimy wprowadzać nadal młodych i będziemy solidnym średniakiem w Europie z perspektywami na urwanie punktów każdemu co jakiś czas bo stać nas na to i tam jest nasze miejsce - być taką Danią.

Mamy perspektywiczne młodsze roczniki które dobrze rokują na przyszłość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, rw30 napisał(a):

 

no dokładnie, Probierz na razie bez punktu w dużym turnieju, Czesio wyszedł z grupy.  Tak, wiem że ta teraz jest trudniejsza, ale wolę  trenerów / drużyny z wynikami i kiepskim stylem niż  te z dobrym stylem ale bez wyników. Ale to ja, już ustaliliśmy wcześniej że tu sporo ludzi woli na odwrót.

poczekajmy na drugi mecz, z Holandia do przerwy moglo byc 0-3 a koncowo z 6ka easy, wtedy inaczej by tu wszyscy spiewali

mi sie tam podoba jak graja, ale to ze za Czesia byla laga i do przodu to tylko ktos kto nie potrafi realnie wyrobic sobie sam opinii na konkretny temat moze powiedziec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz nikt nie pamieta ze za Czesia z Arabia bylo 2-0 a Lewy jebnal w slupek i Milik w poprzeczke ;)

1 minutę temu, airmax napisał(a):

skąd ci ta 6 wyszła?

skonczylo sie 2-1 z tego co pamietam right? to dodaj sobie do tego wszystkie zajebiste sytuacje Holendrow

same sytuacje Depaya z tego 6 by pewnie zrobily jakby gosc potrafil byc skuteczny

Cytat

’The Netherlands should have been 4-0 up!’ REACTION Poland 1-2 Netherlands | ESPN FC

9,7 tys. wyświetleń
1 dzień temu

ESPN UK
ESPN FC's Luis Miguel Echegaray is joined by Stevie Nicol, Janusz Michalik and Fresia Cousiño Arias react to the Netherlands ...
Nowy

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Kubbas napisał(a):

juz nikt nie pamieta ze za Czesia z Arabia bylo 2-0 a Lewy jebnal w slupek i Milik w poprzeczke ;)

nom i Arabia by nas wtedy jebnęła gdyby nie Szczęsny

2 minuty temu, Kubbas napisał(a):

skonczylo sie 2-1 z tego co pamietam right? to dodaj sobie do tego wszystkie zajebiste sytuacje Holendrow

same sytuacje Depaya z tego 6 by pewnie zrobily jakby gosc potrafil byc skuteczny

obejrzałem sobie skrót przed tym jak zapytałem. Jeśli twoim zdaniem tam było tyle sytuacji, że spokojnie mogło skończyć się 6 to daj pan spokój

zresztą o czym my mówimy, oba gole Holandii po rykoszetach. My nawet defensywnie graliśmy w c*** lepiej niż za "defensywnego speca" grubego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, josephnba napisał(a):

2024 rok a tu wciąż obrońcy taktyki Czesia 

 

głównie wyników. Nie byłem  fanem jego taktyki ale dla mnie strategia & taktyka służą osiągnięciu jakiegoś celu (i to się Czesiowi udało) a nie są celem samym w sobie. Ale już sobie tu wyjaśnialiśmy kilkukrotnie, że wielu z Was tutaj woli ładnie przegrać niż wygrać w kiepskim stylu więc nie spodziewam się tu konsensusu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, rw30 napisał(a):

dla mnie strategia & taktyka służą osiągnięciu jakiegoś celu

to była ta strategia pod tytułem "oby Szczęsny miał swój dzień"?

T4qByh.jpg

Szczęsny w 4 mecze wykręcił wynik jaki Livakovic w 7.

Do tego Szczęsny obronił 23 strzały w 4 meczach (Livakovic 25 w 7) w tym dwa karne. Czesław PIŁKARSKIM NAPOLEONEM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, rw30 napisał(a):

głównie wyników. Nie byłem  fanem jego taktyki ale dla mnie strategia & taktyka służą osiągnięciu jakiegoś celu (i to się Czesiowi udało) a nie są celem samym w sobie. Ale już sobie tu wyjaśnialiśmy kilkukrotnie, że wielu z Was tutaj woli ładnie przegrać niż wygrać w kiepskim stylu więc nie spodziewam się tu konsensusu.

po prostu wyjście z grupy w 2022 z takimi ekipami nikt nie traktuje za sukces. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.