Skocz do zawartości

Co to będzie, co to będzie...z Blazers


lamarcus

Rekomendowane odpowiedzi

Jak wiemy PTB w tym sezonie mieli nie zle namieszać.Początek sezonu nie najlepszy i na dodatek ogromny pech i dramat przede wszystkim Odena :( .Ciekawe jak potocząsię losy Portland po stracie Odena, wokół niego miała rozpędzać się maszyna nie do zatrzymania w drodze po tytuł.Kto go zastąpi Przybila, Gortat (oby nie) a może LB :D ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto go zastąpi Przybila, Gortat (oby nie) a może LB :D ...

Chodzi o Leandro Barbosę, tak?

pole gry jest zawężone do następujących nazwisk:

 

1. Louis Bullock (ale to taki combo guard, więc Odena nie zastąpi :]),

2. Lonny Baxter (w sumie to był całkiem fajny zawodnik, jak na 14-15 gracza w rotacji... Odena jednak nie zastąpi, bo to undersized PF),

3. Lee Benson (co prawda stary - 37 lat, ale na grę w NBA, co niemal udowdnili Shawn Kemp i JR Rider, nigdy nie jest za późno, nigdy... Benson nawet by się mógł przydać, bo ma 6-9 wzrostu i waży 231 funtów; prawdę mówiąc, to do dziś nie słyszałem o tym zawodniku... ponoć gra w Chinach :]),

4. Leandro Barbosa (z racji warunków fizycznych to chyba nie o niego chodziło autorowi),

5. LaVell Blanchard (6-7 wrzostu, 215 funtów... jako zastępcy Odena też go nie widzę).

 

Innych LB-ów nie widzę... W konsekwencji nie wiem o kogo chodziło koledze lamarcusowi... Wypada poczekać aż podmiot liryczny wyjawi nam co miał na myśli :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie maja, ale kolega twierdzi ze Gortat sie tam nie nadaje, wiec pytam dlaczego...

Chociażby z tego względu że jak Oden wróci to bardzo prawdopodobne że nie będą rezygnowali z koncepcji Grega jako ich frejczajs plejera więc w przypadku gdyby okazał się jego początek taki jak u Big Z i potem zaczal grac normalnie i systematycznie to Marcin znów wyląduje na ławce. Podobna sytuacja miała miejsce z Houston ( w sensie obaw o sytuację dla marcina )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok mój błąd ...chodziło mi o Lebrona Jamesa (LBJ)żle to wyraziłem mimo że James nie gra na centrze to przydałby sie, a co do Marcina Gortata -to myśle, że pierwszym centrem zostałby Przybilla a Marcin powędrowałby znowu na ławe i skrzydeł nie rozwiną.A sytuacja na 5 byłaby gorsza niż przed kontuzją Odena

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodziło mi o Lebrona Jamesa (LBJ)

aaaaa, no tak... Teraz to już wiadomo :]

 

Zgadzam się w 100% z kolegą lamarcusem, że LeBron by się przydał w Portland. Nie wiem czy autor topicu się ze mną zgodzi, ale całkiem dobrym pomysłem wydaje się też pozyskanie Chrisa Paula (za Andre Millera i jakieś fillery żeby kontrakty się zgadzały). Nie odpuszczałbym także Dwighta Howarda (choć ponoć Orlando nie są zbyt chętni żeby oddawać swojego gwiazdora... mógłby to ktoś bardziej obeznany ode mnie w realiach rynku transferowego w NBA potwierdzić?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie odpuszczałbym także Dwighta Howarda (choć ponoć Orlando nie są zbyt chętni żeby oddawać swojego gwiazdora... mógłby to ktoś bardziej obeznany ode mnie w realiach rynku transferowego w NBA potwierdzić?)

Howard w Portland byłoby IMO niepotrzebnym ruchem, bo po powrocie Odena bardzo zawadzaliby sobie w minutach... chyba, że stworzylibyśmy tu jakieś Twin Towers :P

 

A jako kibic Orlando jestem na wszelki deal otwarty. Rudy Fernandez mogłby nam sie przydać, w końcu szczelb na obwodzie nigdy nie za wiele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodziło mi o Lebrona Jamesa (LBJ)

aaaaa, no tak... Teraz to już wiadomo :]

... Nie wiem czy autor topicu się ze mną zgodzi, ale całkiem dobrym pomysłem wydaje się też pozyskanie Chrisa Paula (za Andre Millera i jakieś fillery żeby kontrakty się zgadzały)....

Chris Paul...hmmm dobry jest i napewno by sie przydał tylko ten trade wydaje się malo realny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie odpuszczałbym także Dwighta Howarda (choć ponoć Orlando nie są zbyt chętni żeby oddawać swojego gwiazdora... mógłby to ktoś bardziej obeznany ode mnie w realiach rynku transferowego w NBA potwierdzić?)

Podobno ktoś na twitterze wyćwierkał, że po kontuzji Nelsona, Magic szukają nowego PG, więc kto wie czy nie poświęcą Howarda :( Coś jest więc na rzeczy...

Miller i Przybilla za Howarda, co o tym myślicie?

 

Quester - Rudy za Dwighta? I myślisz, że PTB na to pójdą? :wink: :roll: :!: :?: :| 8) :mrgreen: :shock: :? :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodziło mi o Lebrona Jamesa (LBJ)

aaaaa, no tak... Teraz to już wiadomo :]

... Nie wiem czy autor topicu się ze mną zgodzi, ale całkiem dobrym pomysłem wydaje się też pozyskanie Chrisa Paula (za Andre Millera i jakieś fillery żeby kontrakty się zgadzały)....

Chris Paul...hmmm dobry jest i napewno by sie przydał tylko ten trade wydaje się malo realny

Naprawdę tak uważasz? No cóż, poprzestańmy zatem na LeBronie. LeBron ma schodzący kontrakt po sezonie, więc masz rację, że Cavs będą chcieli się go pozbyć w zamian za innego klasowego zawodnika...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.