Skocz do zawartości

NBA Finals Boston Celtics (East No. 1) vs. Dallas Mavericks (West No. 5)


Kubbas

Kto wygra  

87 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto wygra

  2. 2. Komu kibicujesz?



Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, josephnba napisał(a):

Charania jest poważny? 

Zresztą nawet jeśli ktoś gdzie przez chwilę pomyślał o czymś podobnym to sam wiesz ile takich głupot się ludziom w głowach roi 

Nie było to nawet przez chwilę poważnie rozważne więcnapisany przez maynora post jest z dupy 

wrzuc mi post gdzie podawalem Charamie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Bostonian napisał(a):

Napisałeś „Boston liczy sobie 5 mln” podpierając to linkiem informującym o obszarze Greater Boston. Bubel informacyjny który próbujesz teraz bronić. W jakim celu?

odpowiadajac na pytanie - Celtics maja wiele pracowników spoza Bostonu (miasta) a nawet stanu Massachusetts gdyż dosyć blisko jest do stanu który ma zerowe podatki (tak upraszczając mocno temat). Ale nie rozumiem skąd to pytanie się wzięło i co ma udowodnić.

podsumowujac - Bostonowi do 5mln mieszkańców tak blisko jak gotowości organizacji Celtics do wymiany Browna na Duranta latem 2022 czy kiedy to tam było. EOT jak dla mnie

 

Oczywiście, nikt w USA nigdy nie uznaje istnienia obszarów metropolitalnych 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, RappaR napisał(a):

Oczywiście, nikt w USA nigdy nie uznaje istnienia obszarów metropolitalnych 

Przeciez @Bostonian ma racje, Boston jako taki ma +- 650k mieszkańców.

Co do samego tematu Durant jak wiemy był w trade blockach, chcial contendera więc imho w kazdej plotce było ziarnko prawdy, ta wish lista nie mogła byc długa.

P.s. Strasznie dlugie te przerwy miedzy meczami 😕

 

Edytowane przez agresywnychomik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczył, że mu nie idzie z dobrą obroną, że sędziowie nie chcą gwizdać pod niego to obsrał zbroje i symuluje kontuzję, żeby mieć jakąś wymówkę kiedy Dallas dostaną wpierdol 4-0.

A tak na poważnie, to już w trakcie PO było coś pisane, że niespecjalnie z tym jego kolanem wygląda. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, ptak napisał(a):

Zobaczył, że mu nie idzie z dobrą obroną, że sędziowie nie chcą gwizdać pod niego to obsrał zbroje i symuluje kontuzję, żeby mieć jakąś wymówkę kiedy Dallas dostaną wpierdol 4-0.

A tak na poważnie, to już w trakcie PO było coś pisane, że niespecjalnie z tym jego kolanem wygląda. 

Która cześć Twojego postu jest na poważnie bo raczej nie ta gdzie throacic injury łączysz z kolanem...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, agresywnychomik napisał(a):

Która cześć Twojego postu jest na poważnie bo raczej nie ta gdzie throacic injury łączysz z kolanem...

 

Gdzieś czytałem o kolanie i lekotce czy czymś takim. A o kolanie było w trakcie serii z Minnesotą. Tu tylko zobaczyłem injury. Jak dla mnie Luka może mieć złamaną rękę, niespecjalnie się tym przejmę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boston grał tak chójowo w ataku, że nie wiem jak to skomentować. Jeżeli Dallas tego nie potrafią wykorzystać to nie wiem co będzie jak Celtics zagraj na swoim normalnym poziomie (wiem, będzie 4-0) Luka jest kozak ale nie ma sił na grę przeciw takiej obronie jak Celtics.

Jeżeli Porzingis nie złapał kontuzji to Boston musiałby się postarać żeby to przegrać.

Nie widzę szans na kolejny tak słaby mecz Celtics. Coś jest nie tak z tymi meczami nr 2

Edytowane przez ptak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma, najlepszy jest Jokić. Luka jest świetny, ale Celtics go zajadą. Będzie za nim biegać Holiday, Brown, White a w drugiej połowie Pritchard wystarczy bo Doncic nie będzie już miał sił się szarpać. 

Jak to było? Najlepszy zawodnik finałów jest w Dallas (trudno z tym dyskutować) a drugi też tam gra. Liczę, że w Teksasie Irving będzie grać na tym samym poziomie.

p.s. nie wiem po co są ludzie z tabletem na ławce. Patrzą w ten monitorem i podpowiadają trenerowi cz ma brać challange  czy nie. Kids wziął i okazało się, że bez sensu a pod koniec meczu mógłby mieć wolne po akcji PJ

Edytowane przez ptak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dalej jest tak jak przewidywalem ze bedzie ciezko wygrac Dallas 5 na 5, dodatkowo jak Kyrie po raz kolejny obsrywa zbroje, zyczeniowo dalem mavs w 6 oby tylko zielone lajzy nie wygraly ale jednak tu nie widac innej opcji

juz Luka sie tak fajnie na nogach w obronie nie rusza jak go atakuja bo nie ma od kogo pomoc mu chociaz troche i shadeowac, czytaj nie ma Goberta, Dorta, Giddeya

Jakby Tatum nie gral jak najwiekszy gnoj znowu, 6 na 20 chyba? to w obu meczach by byly blowouty

best offensive all time duo my ass, Kyrie 15 ppg na mecz Irving, moze to sie zle zestarzeje ale chyba mamy finaly podobne do zeslorocznych zajebista druzyna mozliwe ze all timerska po wypoczetym runie w swojej konfie trafia na lekki fluke ktory po ciezkich bojach sie jakos wcisnal do finalow zeby zostac odprawiony z kwitkiem w latwy sposob

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.