Skocz do zawartości

NBA Finals Boston Celtics (East No. 1) vs. Dallas Mavericks (West No. 5)


Kubbas

Kto wygra  

87 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto wygra

  2. 2. Komu kibicujesz?



Rekomendowane odpowiedzi

Taka bańka informacyjna. Raczej Boston był uznawany za dużego faworyta na całym świecie. Niektóre media muszą budować hype na serię, więc nie będą omawiać poszczególnych ustawień i matchupów, tylko czy Luka czy Jason mieli dotychczas lepszą karierę (sic!). By jakoś polaryzować kibiców.

Nie widziałem by kibice Mavs niedoceniali Celtów nigdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak. Mocna niechęć do Bostonu spowodowała wysyp dość śmiesznych komentarzy zaniżających jakość sportową ekipy Celtics. Teraz trochę śmiechu z tego jest, czekam na dokończenie dzieła.

W ogóle co się stało z forum? Nie dziwię się, że czmychnął Ely, skoro zrobiliście sobie bożka z jakiegoś typka z więzienną grypserką. Ale, że aż tak nisko? Uaaa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, ignazz napisał(a):

Narracja na forum jest taka że Boston może wygrać szybko nawet do zera ale im dłużej będzie trwała seria tym będzie trudniej a na 6/7 meczowy maraton większe szanse daje się tym co gonić wynik będą czyli Dallas. Nikt tu nie zgrywał cwaniaka a wyniki też kształtują sympatię do Luki który jest u nas doceniany bardziej niż Tatum. Tylko Tyle i aż tyle. 

Nie rozumiem tej narracji po pierwszym meczu. Może Dallas się już wyprztykało a może nie. 

Skład Boston ma mocniejszy tym bardziej że zdrowym KP a ten czego nie wiedzieliśmy wygląda świetnie. 

To co tu można czytać na forum to to że Kidd potrafi reagować na sytuacje na boisku. Kp na pewno zaskoczył Dallas 

Obawiam się że nie wyczaruje nic na Łotysza. 

Ja wiedziałem. Tak jak to, że obrona Celtics ograniczy kogoś z 2 Doncic Irving (stawiałem na Irvinga) oczywiście nie miałem pojęcia o reszcie zespołu i bałem się wysokich z Dallas. Jestem za tym aby trzymali stały poziom,😉

Nie twierdzę, że to będzie spacerek, ale jak poczytać posty to wychodziło, że Dallas z drobnym dotknięciem rozjeździe Boston. Bo Luka to kosmita, Kyrie przekot a reszta to konkretni gracze. Luka jest zajebisty (ale go nie lubię) ale sam z Celtics w pełnym składzie nie wygra.

2 minuty temu, shadowy86 napisał(a):

Dokładnie tak. Mocna niechęć do Bostonu spowodowała wysyp dość śmiesznych komentarzy zaniżających jakość sportową ekipy Celtics. Teraz trochę śmiechu z tego jest, czekam na dokończenie dzieła.

W ogóle co się stało z forum? Nie dziwię się, że czmychnął Ely, skoro zrobiliście sobie bożka z jakiegoś typka z więzienną grypserką. Ale, że aż tak nisko? Uaaa.

ely też się nie poznał na Brownie co mu wytykalem w prywatnych rozmowach 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, rw30 napisał(a):

wow, Boston nie broni dropem i jakoś ci wirtuozi Mavs są do ogarnięcia. Ciekawe co Finch & Nori na to

Jak nie broni, jak broni? 🤔

W dniu 2.06.2024 o 22:38, memento1984 napisał(a):

Celtics maja za duzo gruzu jak Hauser, Kornet i do tej pory mega przydatny i trafiajacy trojki Horford.

No i sto razy Lukę wciągnęli do bronienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Bostonian napisał(a):

Narracja na forum była ze Boston nie ma szans z Dallas. Teraz nagle ludzie zaczynają brzmieć poważniej i biorą pod uwagę że jednak Boston może nawiązać walkę albo o wygrać (szok).

 

Ale też nikt nie pisał że Dallas wygrają do zera. Przegrany 1 mecz w serii to już klasyka Mavs. Ja spokojnie czekam na usprawnienia. 

Ciężko mi sobie wyobrazić kolejny mecz gdzie jednocześnie Mavs dostają tyle bloków i nie trafiają tak wielu łatwych rzutów 

 

Screenshot_20240607-194843.png

Edytowane przez iglo13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, iglo13 napisał(a):

 

Ale też nikt nie pisał że Dallas wygrają do zera. Przegrany 1 mecz w serii to już klasyka Mavs. Ja spokojnie czekam na usprawnienia. 

Ciężko mi sobie wyobrazić kolejny mecz gdzie jednocześnie Mavs dostają tyle bloków i nie trafiają tak wielu łatwych rzutów 

 

Screenshot_20240607-194843.png

Człowieku małej wiary.😁 Bo to, że Boston zacznie ceglić, przestanie bronić a Dallas zagra jak z nut to potrafisz sobie wyobrazić?

Takie statystyki to nie efekt słabej gry Mavs a dobrej Celtics.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość kibicuje Dallas życzeniowo, bo tego bezjajecznego teamu Celtics nie da się oglądać. Oni z takim talentem Finały powinni co roku robić, a jest jak jest. Zresztą ciężko nie kibicować Mavs tutaj, tak samo jak BVB w finale LM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma innej mozliwosci niz wysoka wygrana Celtics, albo sweep, albo 4:1 jesli Dallas uda sie zagrac jeden caly mecz jak grali w 3 kwarcie. Poza Doncicem  i Irvingiem tam nie ma nikogo. Zastanawiam sie czy to nie jest najslabszy zespol ever jaki dotarl do finalow (chwala Doncicowi i Irvingowi ze potrafili ich tak pociagnac).

To jest napdawde imponujace jak kazdy z zawodnikow Celtics jest swietnym defensorem. Doncic jest utalentowany i swoje rzucil, jednak byl opadniety przez obrone Bostonu, caly czas to byla ciezka walka i mial te 3 fatalne straty przy wyprowadzaniu pilki, po ktorych poszly kontry na pusty kosz. Mam wrazenie, ze trafila kosa na kamień.

Specjalne uznanie nalezy sie Brownowi, mam wrazenie ze caly czas niedoceniany, a pokazal, ze to jest rewelacyjny two-way player, naprawde mi zaimponowal, nie da sie nie lubic tefo typy ambitnych i madrych graczy.

Jestem ciekaw, czy na Doncica tez bedzie taki hejt jak na LeBrona za pierwsze wysoko przegrane finaly przeciwko o wiele lepszej druzynie 🤷‍♂️

 

Edytowane przez Greg00
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Greg00 napisał(a):

Nie ma innej mozliwosci niz wysoka wygrana Celtics, albo sweep, albo 4:1 jesli Dallas uda sie zagrac jeden caly mecz jak grali w 3 kwarcie. Poza Doncicem  i Irvingiem tam nie ma nikogo. Zastanawiam sie czy to nie jest najslabszy zespol ever jaki dotarl do finalow (chwala Doncicowi i Irvingowi ze potrafili ich tak pociagnac).

To jest napdawde imponujace jak kazdy z zawodnikow Celtics jest swietnym defensorem. Doncic jest utalentowany i swoje rzucil, jednak byl opadniety przez obrone Bostonu, caly czas to byla ciezka walka i mial te 3 fatalne straty przy wyprowadzaniu pilki, po ktorych poszly kontry na pusty kosz. Mam wrazenie, ze trafila kosa na kamień.

Specjalne uznanie nalezy sie Brownowi, mam wrazenie ze caly czas niedoceniany, a pokazal, ze to jest rewelacyjny two-way player, naprawde mi zaimponowal, nie da sie nie lubic tefo typy ambitnych i madrych graczy.

Jestem ciekaw, czy na Doncica tez bedzie taki hejt jak na LeBrona za pierwsze wysoko przegrane finaly przeciwko o wiele lepszej druzynie 🤷‍♂️

 

Bez jaj - to co wchodziło dwie dekady temu na wschodzie do finału było sporo gorsze. Grube overreaction widzę nadal modne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Eliasz napisał(a):

Większość kibicuje Dallas życzeniowo, bo tego bezjajecznego teamu Celtics nie da się oglądać. Oni z takim talentem Finały powinni co roku robić, a jest jak jest. Zresztą ciężko nie kibicować Mavs tutaj, tak samo jak BVB w finale LM.

Co znaczy bezjajeczny? Nie ma konkretnej gwiazdy za to jest świetny zespół a jak pokazał ostatni mecz jeden nawet świetny zawodnik meczu nie wygra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Eliasz napisał(a):

Większość kibicuje Dallas życzeniowo, bo tego bezjajecznego teamu Celtics nie da się oglądać. Oni z takim talentem Finały powinni co roku robić, a jest jak jest. Zresztą ciężko nie kibicować Mavs tutaj, tak samo jak BVB w finale LM.

Żaden team aktualnie nie gra dla mnie przyjemniej niż Celtics 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No te reakcje widze mocno przesadzone. Poziom Porzingisa mocno zaskoczył, mnie zresztą również bo sądziłem, że po kontuzji z atletycznymi Livelym i Gaffordem będzie miał więcej problemów. 

Natomiast pisanie o sweepie i grzebanie Dallas po pierwszym meczu to jak dla mnie mało poważne podejście. Zagrali super mecz jako zespół gdzie poza Porzingisem chyba nikt nie zagrał na wyżynach nie do powtorzenia. Natomiast zakładam, że Dallas w stosunku do G1 ma spore rezerwy, usprawnienia Kida, lepszy Irving (chociaż będzie mu najciężej leży tej obronie) trójki zadaniowcow, podkoszowi no i wkurwiony Luka bo teraz jest na wszystkie sposoby walkowanie o 1 asyscie i o Tym jak go Celci ograniczyli. Ja czekam na świetny G2 i oby że zwycięstwem Dallas tak dla dobra serii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też czekam na świetny mecz, Tatum może mieć taką linijkę jak miał średnia z serii z Pacers😉

Ja wiem, że Doncic jest świetny, ale jak się wkurwi to nagle w magiczny sposób Celtowie zapomną jak się broni? Tu wszystko zależy od Irvinga. Jak będzie grać na poziomie Luki to Mavs mają szansę, jak nie to Luka padnie że zmęczenia. Holiday, Brown, Tatum i White mogą go kryć na zmianę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Celtic będą dobrze bronić bo maja do tego super skład co nie zmienia, że adjustments Kidda plus geniusz Luki mogą zrobić różnice. Nie sprawia to, że Cletics nie są faworytami serii bo od początku sa ale po pierwszym meczu wieszczenia sweepa jak dla mnie mocno przesadzone. Ja wierzę w 6-7 meczów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Stryder napisał(a):

Celtic będą dobrze bronić bo maja do tego super skład co nie zmienia, że adjustments Kidda plus geniusz Luki mogą zrobić różnice. Nie sprawia to, że Cletics nie są faworytami serii bo od początku sa ale po pierwszym meczu wieszczenia sweepa jak dla mnie mocno przesadzone. Ja wierzę w 6-7 meczów.

Zgadzam się (z ilością meczu nie) ale bardziej prawdopodobny jest wynik 4-0 nóż wygrana Dallas o rozjechaniu Celtics nie wspominając., wolę 4-0 bo w pracy lepiej pokrywa się z grafikiem😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Greg00 napisał(a):

Zastanawiam sie czy to nie jest najslabszy zespol ever jaki dotarl do finalow (chwala Doncicowi i Irvingowi ze potrafili ich tak pociagnac).

Dosłownie rok temu był słabszy team w finałach. Juz nie mowiac, że to był 8seed ze wschodu.

Nagle wielki wysyp fanow Bostonu po game1 pochowanych wczesniej. 2 lata temu też Boston wygrał game 1 i sie skonczylo, ze ich Curry zmasakrowal jak dzieci.

Edytowane przez steve
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.