Skocz do zawartości

NBA Finals Boston Celtics (East No. 1) vs. Dallas Mavericks (West No. 5)


Kubbas

Kto wygra  

87 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto wygra

  2. 2. Komu kibicujesz?



Rekomendowane odpowiedzi

46 minut temu, ptak napisał(a):

A dokładnie co?

Poprostu nie macie w składzie zawodników których bym jakoś szczególnie lubił czy to ze względu na styl gry czy cokolwiek innego. Obecni liderzy Tatum i Brown to nie moja bajka a nie będę się jarał Horfordem tylko dlatego, że potrafi solidnie grać majac te 200 lat. Do tego jeszcze ten wg mnie paskudny parkiet i stroje, gdzie nie jestem fanem zielonego i wystarczy. A no i jeszcze fanbase, który się często nadmiernie podnieca tytułami z przeszłości jakby co najmniej to oni sami mieli w tym jakiś swój udział, lol. Dlatego mnie Celtics nigdy nie fascynowali i raczej się to nie zmieni.

A jeszcze tutaj w serii po przeciwnej stronie zagra duet Luka&Kyrie a na ławce jest Kidd a to był kiedyś jeden z moich ulubionych zawodników w lidze. Także to z kim mi bardziej po drodze w tym pojedynku jest jasne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to już się odkleiłem od myśleniu o tym meczu.

Zaczął  mi się śnić scenariusz że kibice z Bostonu ostro ciśną Irvinga, że mu puszczają nerwy i schodzi z boiska. Po czym Luka wchodzi rozjuszony i rzuca im 6 trójek z połowy xD

Najlepsze w tym że znając kibiców Celtics i Lukę, szanse by to się wydarzyło nie są zerowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, vero1897 napisał(a):

Poprostu nie macie w składzie zawodników których bym jakoś szczególnie lubił czy to ze względu na styl gry czy cokolwiek innego. Obecni liderzy Tatum i Brown to nie moja bajka a nie będę się jarał Horfordem tylko dlatego, że potrafi solidnie grać majac te 200 lat. Do tego jeszcze ten wg mnie paskudny parkiet i stroje, gdzie nie jestem fanem zielonego i wystarczy. A no i jeszcze fanbase, który się często nadmiernie podnieca tytułami z przeszłości jakby co najmniej to oni sami mieli w tym jakiś swój udział, lol. Dlatego mnie Celtics nigdy nie fascynowali i raczej się to nie zmieni.

A jeszcze tutaj w serii po przeciwnej stronie zagra duet Luka&Kyrie a na ławce jest Kidd a to był kiedyś jeden z moich ulubionych zawodników w lidze. Także to z kim mi bardziej po drodze w tym pojedynku jest jasne.

To spoko, bo to logiczne argumenty a nie teorie z dupy. Ja mam odwrotnie, lubię celtyckie klimaty, stroje są jedne z lepszych w lidze no i jestem fanem Browna. Wynikiem się nie spinam, to nie polska piłka nożna 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, vero1897 napisał(a):

No i? Ja piszę o fanbase tutaj bo reszta mnie generalnie mało obchodzi.

A ilu ich tu jest? Bostonian, ja i nie wie  czy znalazłbyś jeszcze 3.

Celtics mają swoje grupy, całkiem fajnie ogarnięte i komentują to wszystko we własnym gronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porzingis ready na G1. Mam nadzieję że dostanie małe minuty i nie nie będzie konieczności go mocno eksploatować w pierwszych 2 meczach.

btw zgadzam się ze fanbase Celtics jest szalony na tym forum. Te 2-3 osoby są totalnie odklejone i robią hałas gdzie się da

Edytowane przez Bostonian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale przyjemnie sie zaczelo sluchac Kyriego, inny czlowiek.

Nie wiem czy to po prostu dojrzalosc z wiekiem, ulozenie sobie w glowie zycia, czy moze teksanskie powietrze I mniej odklejonych doradcow, ale na prawde klasa.

Do tego fizycznie widac top forma, lady nabite jak armaty, w Nets wygladal momentami jak wymoczek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Nets był traktowany jak książę Nowego Jorku, pozwalali mu na każde fanaberie ,bo przecież to Kyrie przekonał Duranta.,Kiedy chciał to grał, zwalniał trenerów, sadzał na ławkę Claxtona żeby jego kumpel DeAndre miał minuty, organizował marsze foliarzy i antyszczepionkowych szurów.,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, mayor napisał(a):

W Nets był traktowany jak książę Nowego Jorku, pozwalali mu na każde fanaberie ,bo przecież to Kyrie przekonał Duranta.,Kiedy chciał to grał, zwalniał trenerów, sadzał na ławkę Claxtona żeby jego kumpel DeAndre miał minuty, organizował marsze foliarzy i antyszczepionkowych szurów.,

pi****lenie bez żadnych sensownych argumentów. I nie mieszaj ludzi wolnych z foliarzami którzy okazali się tymi którzy zostali kompletnie wydymani przez system i zaszczepieni jak bydło czymś kompletnie bezużytecznym i często szkodliwm.

Edytowane przez marceli73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, marceli73 napisał(a):

pi****lenie bez żadnych sensownych argumentów. I nie mieszaj ludzi wolnych z foliarzami którzy okazali się tymi którzy zostali kompletnie wydymani przez system i zaszczepieni jak bydło czymś kompletnie bezużytecznym i często szkodliwm.

Dzięki za przypomnienie.,Przecież umierali tylko wynajęci aktorzy i statyści.,W naczepach chłodniach pod szpitalami były manekiny w czarnych workach.,Ludzi wolnych COVid ominął, pod warunkiem ,że zamiast brania szkodliwej śmiercionki założyli czapki z folii., I nie wierzyli jak bydło w teorie Kopernika, bo przecież ziemia jest płaska oparta na grzbietach żółwi, i nie może się kręcić bo by się wszyscy przewracali  

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, marceli73 napisał(a):

pi****lenie bez żadnych sensownych argumentów. I nie mieszaj ludzi wolnych z foliarzami którzy okazali się tymi którzy zostali kompletnie wydymani przez system i zaszczepieni jak bydło czymś kompletnie bezużytecznym i często szkodliwm.

XDDD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Reikai napisał(a):

Ale przyjemnie sie zaczelo sluchac Kyriego, inny czlowiek.

czy aby na pewno? przecież on od zawsze nie przypadkiem był szalenie ceniony wśród graczy. tu np. ci się go przyjemnie nie słucha?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, lorak napisał(a):

czy aby na pewno? przecież on od zawsze nie przypadkiem był szalenie ceniony wśród graczy. tu np. ci się go przyjemnie nie słucha?

 

Bardzisj mi chodzi o okres Bostonsko Netsowy. Sam Kyrie raczej tez bierze na siebie troche winy za odejscie od Brona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, the_secret napisał(a):

mayor jak zwykle topowy poziom czytania ze zrozumieniem

@marceli73 pisał o skutkach ubocznych szczepionki a ty sobie stworzyłeś jakiegoś chochoła o tym, że nikt nie umierał na covid

Nie wiem nic o skutkach ubocznych szczepionki. Nie doświadczyłem żadnych i nie znam nikogo kto doświadczył 

 

Znam za to ludzi (wliczając mojego tatę) ze skutkami ubocznymi samego covidu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.