Skocz do zawartości

NBA Finals Boston Celtics (East No. 1) vs. Dallas Mavericks (West No. 5)


Kubbas

Kto wygra  

87 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto wygra

  2. 2. Komu kibicujesz?



Rekomendowane odpowiedzi

W pierwszym meczu u siebie Dallas przegrali nieznacznie jeszcze w starym składzie gdzie Boston był bez Kp. W drugim był oklep gdzie KP i White zagrali świetnie plus al z ławki też. 
jednak ten mecz w Bostonie to był przekręt kalendarza 3 wyjazdy na wschód w 4 dni i 4 w 6 gdzie to był ten ostatni mecz.  Aż sprawdziłem czy luty miał 28 czy 29 dni bo to było 25/27/28/1 marca. Bym aż tak na to nie spoglądał. Tego spotkania nie było jak wygrać. 
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, memento1984 napisał(a):

Ze Celtics wygrywali swoje serie obrona? 

Celtics nie musieli wygrywać swoich serii niczym.

nie zmęczyli Luki i Kyriego w obronie - w sensie: Luka i Kyrie nic nie musieli robić w obronie przez całą serię.  Dziwne, bo od zarania dziejów zmęczyć trochę gwiazdę w obronie to standardowy punkt gameplanu w PO. A już tym bardziej gdy ofensywa opiera się w tak wyskomi stopniu na tejże gwieździe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Chytruz napisał(a):

Celtics nie musieli wygrywać swoich serii niczym.

nie zmęczyli Luki i Kyriego w obronie - w sensie: Luka i Kyrie nic nie musieli robić w obronie przez całą serię.  Dziwne, bo od zarania dziejów zmęczyć trochę gwiazdę w obronie to standardowy punkt gameplanu w PO. A już tym bardziej gdy ofensywa opiera się w tak wyskomi stopniu na tejże gwieździe.

Celtics maja za duzo gruzu jak Hauser, Kornet i do tej pory mega przydatny i trafiajacy trojki Horford.
JJ < Lukyrie, net 

w sumie fajny matchup bo nie powinno byc meczenia buly i low scoring, minus obsranie w pierwszym meczu.

Xfactor to bedzie/byc moze White

IMG_5843.thumb.jpeg.ae9836351177130c41f005e23df546de.jpeg

Edytowane przez memento1984
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.06.2024 o 06:34, Kubbas napisał(a):

dodalem ale sam nie moge zaglosowac

no cos jest zrytego z tymi ankietami.

Czemu nie mozna zobaczyc jak kto glosowal?

Ja tez nie moge zaglosowac za kim jestem.

Nie mozna w obu zaglosowac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, heronim napisał(a):

Spojrzałem sobie też na kilka randomowych predictions i eksperci również bardziej obstawiają Celtics, np tu: https://www.nba.com/news/2024-nba-finals-predictions

Z grubsza, tak na oko, pi razy drzwi o ile eksperci/komentatorzy obstawiają w 70% zwycięstwo Bostonu, to tutaj na forum e-nba ku mojemu zaskoczeniu jest totalne na odwrót... 🤔

wszyscy pamiętamy 2004 😆

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boston w sześciu. Dallas mają dwóch wirtuozów i grupę przeciętniaków którzy czasami wyglądają na lepszych niż są w rzeczywistości dzięki swoim liderom. Boston ma piątkę w której nie ma słabych punktów, a każdy z graczy to pełnowartościowy zawodnik. Także 4-2 dla Bostonu, ale kibicuję Dallas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, iglo13 napisał(a):

A kto ma gracza numer 2 w tej serii? 

też Dallas, w dodatku ten najlepszy w Dallas musi być podwajany więc ten drugi z Dallas ma wtedy więcej miejsca

chyba że się tego najlepszego nie podwoi, wtedy on rzuca 40pts, podrywa sędzinę i trashtalkuje  afroamerykanów po bałkańsku demoralizując tym zupełnie oponenta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Koelner napisał(a):

On się zna.

To już nie możesz zapytać@Vice-rezerwa-rezerwy2 kto wygra zamiast się jakiegoś psa słuchać?

Ja się akurat spodziewam wymęczonego zwycięstwa Celtics ale liczę na Mavs i to im będę kibicował. Celtics może i są najbardziej utalentowani w lidze ale jakoś ciężko im kibicować oglądając to wszystko z boku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, vero1897 napisał(a):

To już nie możesz zapytać@Vice-rezerwa-rezerwy2 kto wygra zamiast się jakiegoś psa słuchać?

Ja się akurat spodziewam wymęczonego zwycięstwa Celtics ale liczę na Mavs i to im będę kibicował. Celtics może i są najbardziej utalentowani w lidze ale jakoś ciężko im kibicować oglądając to wszystko z boku.

A dokładnie co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.