Skocz do zawartości

NBA Finals Boston Celtics (East No. 1) vs. Dallas Mavericks (West No. 5)


Kubbas

Kto wygra  

87 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto wygra

  2. 2. Komu kibicujesz?



Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, shadowy86 napisał(a):

Brzydkie manto, bardzo źle się na to patrzyło z perspektywy osoby kibicującej Celtics. Za to fani Dallas mieli trochę radości🙃 Co zrobić trzeba szybko zamknąć serię.

18.

To tak jak ta bramka samobójcza dla Szkotów. Całe trybuny oszalały 

Dobrze by było gdyby Dallas wyciągnęli g.5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego momentu Celtics mieli 15-2 w playoffs więc chyba to ze przyszedł tak fatalny mecz można zrozumieć. 
Nie wydaje mi się żeby ktokolwiek miał w głowie oddanie meczu bo chce świętować u siebie w hali. Zły dzień, nawet Jrue piłka wyskakiwała z rąk przy dosyć prostych manewrach
Teraz chwila oddechu, masowanie Kristapsa i mam nadzieję zamknięcie tematu w poniedziałek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wczoraj sobie myslalem, ze jakby ktos mial przegrac z 0:3 w finalach, to na podstawie sporej juz probki playoffowo performance'owej w latach 2018-2023, to byliby to Celtics.

Pewnie nie ma szans i w poniedzialek puchar powedruje w gore w Bostonie, ale...

HATOR HATOR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie odpuściłem oglądanie meczu bo wiedziałem ze dzisiaj  Boston wyjdzie nieskoncentrowane i nie będzie czego  oglądać. Zresztą pierwszy mecz oglądałem tylko do połowy bo już było wiadomo. Drugi po 3ciej kwarcie tez już w zasadzie był rozstrzygnięty. Trzeci oglądałem do celnego rzutu za trzy Tillmana :) bo już było wiadomo że Celci to dowiozą jak taki Tillman trafia z a 3.

Z przebiegu serii to nie widać jakichkolwiek przesłanek żeby Dallas mogło doprowadzić chociaż do meczu nr 6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawostek - w finale NHL Panthers tez prowadzili 3-0 z Oilers ale wczoraj Oilers roznieśli przeciwników 8-1 utrzymując serię przy życiu.

Dodatkowo Tatum i Tkachuk (lider ekipy Panthers) chodzili do tej samej klasy w high school w okolicach St Louis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Chytruz napisał(a):

A to nie sa ceny z wtornego rynku, z ktorych do klubu idzie nic albo prawie nic?

Masz moja odpowiedź zaraz po oryginalnym poście.

Dla samego klubu przychód z dnia meczowego to pewnie między 1 a 2 $MM

Edytowane przez Bostonian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Bostonian napisał(a):

Masz moja odpowiedź zaraz po oryginalnym poście.

Dla samego klubu przychód z dnia meczowego to pewnie między 1 a 2 $MM

Nie wierzę. Przy 2 mln to by oznaczało tylko 100 dolarów od biletu dla klubu. A mówimy o przychodzie, a nie o zysku. Jeśli tak by się dawali kroić, to byliby frajerami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.