Skocz do zawartości

beGM 2023/2024 - Głosowanie Play-Off 2 runda


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

1. Mavs vs 4. Lakers

Glos: 

 

2. Nuggets vs 3. Wolves

Glos:

 

1. Raptors vs 6. Bucks

Glos: 4-3

brak opisu Bucks więc biorę typ Raptors

3. Magic vs 7. Sixers

Glos:  3-4

Pauza Mitchella decydujaca

Edytowane przez bogans2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Mavs vs 4. Lakers

Glos: 3: 4

 

Nie przekonuje mnie Zion nawet jak jest zdrowy, koleś nic nie ugrał i zaliczyl max jeden dobry miesiąc z rzędu w karierze. Davis zaliczył bardzo dobry sezon, trzecia piatka ligi, czwarte miejsce w DPOTY. Jednak tu znowu, chciałbym zwrócić uwagę, że AD nic nie wygrał bez lebrona i II runda PO na plecach Jrue Holidaya to był jego max. Trae miał swoje pięć minut ale nie był to ten sezon. Na przeciw stają podstarzali, ale jednak ciagle na elitarnym poziomie Hall of famerzy. Myślę, że to byłaby baardzo trudna seria dla Lakers ale ostatecznie bardziej ufam im w game7. 

2. Nuggets vs 3. Wolves

Glos: 3 : 4

Miałem zgrzyt i ciężko było zdecydować. Wiadomo, każda drużyna ma jakieś swoje atuty. Myślę, że ostatecznie złamana ręka Brunsona i tak kończy szanse na obronę tytułu, wiec powiedzmy, że w game7 Jokic złapał foul trouble a Brunson się połamał i Wolves idą dalej. Niech grają dalej zdrowsi. 

 

1. Raptors vs 6. Bucks

Glos: 4 : 3

Chciałem na Bucks no ale olewactwa w PO nie toleruję.

3. Magic vs 7. Sixers

Glos: 2: 4

Nic się nie zmieniło od zeszłego sezonu oprócz tego, że Maxey i Irving grają duuuużo lepiej. Orlando nie ma obrońców na nich, Mitchell + Quickley to śmiech na sali vs ten duet. Pod koszem też nie widzę przewag, Towns zagrał solidne playoffy, raczej w kratkę i przeplatał super mecze z ewidentnie fatalnymi. Miałby tu na pewno problemy z faulami, zwróćcie uwagę jakie problemy z faulami miał przez całe playoffy, a tu na przeciwko niego staje największy wymuszacz fauli w NBA. Mam na uwadze Gordona i w sumie w nim widzę tu nadzieje na zwycięstwo w tej serii. Jednak ostatecznie Kyriemu za taki sezon się należy szacunek i tutaj go oddaje, głosując na Sixers. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opublikowano (edytowane)

1. Mavs vs 4. Lakers

Glos: Lakers 4:2 - Z Zionem, czy bez Lakers sa za mocni, pomimo slabszego Currego. Spoko rolesi plus mam wrazenie, ze ludzie nie do konca doceniaja duet Lebron - Curry z broniacymi shooterami i biegajacymi dobrymi, a w przypadku Liveliego w PO swietnymi rim protectorami.

2. Nuggets vs 3. Wolves

Glos:  4:2 Nuggets

Kiepska forma graczy Wolves, kilka dziwnych decyzji taktycznych, vs Brunson i Jokic nie przejdzie.

1. Raptors vs 6. Bucks

Glos:  Raptors 4:3- Nie wykluczam ze dalbym Bucks jakby byl opis, a tak nie ma serii.

3. Magic vs 7. Sixers

Glos: Magic 4:3 - To jest w ten sezon, ktory Magic pokonuja swoje nemesis :D  Embiid jest po ciezkiej, 7 meczowej bitwie w ktorej pokonuje na wyjezdzie Doncicia, Kyrie mial slabsza druga runde, gracze Magic w formie. Nie wiem co z powrotem Mitchella, jest szansa na zmiane glosu.

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Mavs vs 4. Lakers

Glos: 2:4

2. Nuggets vs 3. Wolves

Glos: 3:4

Rozumiem , że według GMa Qcina głosy są tylko na podstawie skrót PO na YouTube a sam pewnie siedzi na Adidas Eurocamp w Treviso szukając graczy do swojego zespołu w beGM (heheh) , ale jednak Booker to klasa sama w sobie i ten G4 pokazał, że ma cojones   

1. Raptors vs 6. Bucks

Glos: 4:3

Szkoda braku opisu, mogło być różnie

3. Magic vs 7. Sixers

Glos: 4:2

W dniu 12.05.2023 o 23:38, Tecu napisał(a):

 

Tu niestety dochodzimy do paradoksu tej gry, że kto gra w PO ten może mieć kontuzje. Szklany X nie może.

Tecu w 2023 tak pisał. 
 

Tecu w 2024: Oczywiście , że Joel gra od dechy do dechy i żadnego urazu nie łapie mimo, że ma grubą kartotekę urazów w RS i PO

#konsekwencja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nuggets – Wolves 4-2

Trochę dziwnie brzmią śmiechy z rotacji/głębi Nuggets ze strony Soty, skoro próbowali wskrzesić Fontecchio, by uzyskać playable lineupy. Dramatyczny Alvarado nie pozwala (można go całkiem odpuścić) na targetowanie w D Brunsona i powoduje, że Wolves grają 4v5 w ataku. Ani jeden z zawodników Soty nie pokazał się w PO na poziomie top10, a przeciw sobie mają 2 graczy z top3 tych PO. Dziwią głosy na Sotę tych co głosowali rok temu na Denver, bo Wolves to ekipa 2 półki gorsza (liderzy, siła s5, ławka, matchupy) niż zeszłoroczni Lakers, a Nuggets to ten sam level co rok temu. Pomysł z wrzuceniem kilku wykluczających się wzajemnie taktyk w defensywie (zwłaszcza switch vs Jokić to grubsze WTF + zniszczenie sensu gry Alvarado/Braunem) to jakiś dziwny wabik na randomowych userów, może ktoś się na to złapie… Reszty błędów taktycznych i słabości już nie opisuję, to nie moje zadanie.

 

Magic – Sixers 2-4

Szkoda mi tak po ludzku Gma Magic, który wykonuje rewelacyjną robotę we wszystkich małych ruchach od kilku lat (gdyby objął team, gdzie sam mógłby wydraftować liderów to strach się bać co by mógł stworzyć), a teraz kiedy już się wydawało, że wreszcie i liderzy dojechali to stracił Mitchella. Totalny gamechanger serii, Sixers są zbyt mocni, by dało się ich pokonać z absencjami i bardzo, bardzo niepewnym powrotem Donovana.

 

Raptors – Bucks 4-3

Brak opisu, to i ja nie opisuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mavs - Lakers - 3:4

Ciężko liczyć Ziona jako w pełni wartościowego, a z drugiej strony ciężko nie docenić Lebrona mimo porażki w R1, trudno wytypować jakby się to potoczyło, wybrałem zdrowszy, mocno zgrany skład

Magic - Sixers 4:3

Raptors - Bucks 4-3

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Reikai odpiął/ęła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.