Skocz do zawartości

[FBX] FBX#1 - Sezon 2024/25


Roger

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, wiLQ napisał(a):

Poza tym ciekawa sytuacja z @ai3 , napisal, ze kogos wywala a potem edytowal wiadomosc, ze jednak nie. To tak mozna cofac swoje decyzje?

@TryczekSzukarek też napisał, że wyrzuca Jaylina, po czym dogadał się z Pe i go sprzedał.

Dla mnie te outowanie graczy podczas off season, gdy nie robiimy tego jeszcze na yahoo, jest mocno umowne, tak jak napisałem wczoraj. Cofnięcie decyzji przed startem sezonu nie wydaje mi się niczym dziwnym, aczkolwiek jak ktoś ma inne zdanie na ten temat, to możemy te dropy forumowe podczas off season zawsze traktować jako oficjalne i ostateczne.

Mnie to dziwi, że wszyscy tak szybko podejmuję te decyzje, może z braku czasu ale nie lepiej po prostu rzucić hasło na forum, że jak nie pyknie jakiś trejd przed deadline, to potem wyrzucam na FA tego i tego, tak jak zrobił @evitacre, który zaznaczył że jak nie pyknie to outuje Poeltl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Roger napisał(a):

@TryczekSzukarek też napisał, że wyrzuca Jaylina, po czym dogadał się z Pe i go sprzedał.

Ale oni zapytali czy tak mozna co potwierdziles.
Z punktu widzenia praktycznego wszystko ok, ale chyba wlasnie tworzymy nowe zasady, nie?

1 minutę temu, Roger napisał(a):

Dla mnie te outowanie graczy podczas off season, gdy nie robiimy tego jeszcze na yahoo, jest mocno umowne, tak jak napisałem wczoraj. Cofnięcie decyzji przed startem sezonu nie wydaje mi się niczym dziwnym, aczkolwiek jak ktoś ma inne zdanie na ten temat, to możemy te dropy forumowe podczas off season zawsze traktować jako oficjalne i ostateczne.

Bedzie wszystko fajnie do pierwszej sytuacji gdy to cofniecie decyzji doprowadzi do kontrowersji [np zmieni sie druzyna/zdrowie u tego zawodnika].

1 minutę temu, Roger napisał(a):

Mnie to dziwi, że wszyscy tak szybko podejmuję te decyzje, może z braku czasu ale nie lepiej po prostu rzucić hasło na forum, że jak nie pyknie jakiś trejd przed deadline, to potem wyrzucam na FA tego i tego, tak jak zrobił @evitacre, który zaznaczył że jak nie pyknie to outuje Poeltl.

Ja wlasnie tak zrobilem - najpierw ogloszenie, a przy braku odzewu, wywalanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Roger napisał(a):

@ai3 też mnie spytał drogą telefoniczną :)

I super, tego nie wiedzialem.

Teraz, Roger napisał(a):

Może po prostu w przyszłości nie będzie tematu jak wszyscy się zorientują, że mogą napisać "wyrzucam gracza x o 22 na koniec deadline". Zachęcam by tak robić :)

IMO to troche za mocne uproszczenie, zazwyczaj masz kilku kandydatow do wywalenia, ale tylko czesc z nich musisz wywalic by zejsc pod limit.
W zaleznosci od zainteresowania innych mozesz podjac decyzje kogo zostawic.

Mi sie wydaje, ze po rozpoczeciu draftu i do otwarcia waivera powinien powstac jakis bazarek transferowy: "tanio sprzedam bo czesc z nich i tak wywale".
Klasyczny trading block wymaga dluzszych negocjacji by sie dogadac z wartosciami zawodnikow, ale w tym okresie mamy nowy typ wymian, odpady za gotowke gdzie mozna klepnac trejd doslownie w 2 PMy. Ty wiesz, ze ktos bedzie tani, wiec rzucasz kwote dolarowa jaka bys dal z waiverow, a druga strona ja akceptuje bo to lepsze niz nic.

W dniu 5.09.2024 o 15:11, piotreksuper napisał(a):

Sprzedam Ci jednego [centra] niedługo. 

Obiecanki cacanki...

W dniu 14.09.2024 o 12:04, ai3 napisał(a):

moja analiza trejdu

1. przede wszystkim low risk high reward - [...]

2. Embiid >>>> Kuzma

Tu bym polemizowal, IMO wymiana ma 3 istotne ryzyka:
1) Zdrowie. Embiid gra swoje przez 2 miesiace i nagle zaczyna opuszczac mecze przez co go sprzedasz za gorsza wersje Kuzmy [lub dorzucisz jakis prospekt/pick].
2) Roznice w salary. Biorac Embiida masz pol skladu 15stek i wypisales sie z pierwszej fali waiverowej, a z Kuzma miales duzo wieksze pole manewru z rolesami.
3) George'a i ogolnie lepszy sklad Sixers. Jak Kuzma bedzie robil swoje 50, a Embiid bedzie gral na poziomie 82 fppg to bedziesz zadowolony z wymiany?

 

32 minuty temu, wiLQ napisał(a):

@PeWee prowadzi jakas zbiorke odpadow czy co, 3 zakupy przed otwarciem waivera? ;-]

A przepraszam, juz 4!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.