Skocz do zawartości

ATF NAJ 2


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, BMF napisał(a):

Czarnobyl jest zajebisty, perfekcyjne mini-series, nie ma się do czego przyczepić, P_M jak zwykle alt-hipsterka, ale ... jeden sezon + niskie rewatch value, nigdy nie postawiłbym tego wyżej/obok wielosezonowych bangerów.

Czyli dojebales się do mnie a kwintesencja jest podobna, że Czarnobyl nie powinien się tu znaleźć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, P_M napisał(a):

Czyli dojebales się do mnie a kwintesencja jest podobna, że Czarnobyl nie powinien się tu znaleźć.

Bo pisałeś, że 'tylko dobre' - to, że seriale >>> mini-series - to prawda, nie przeczę, wiadomo, że 5 sezonów top contentu >>> 1 sezon top contentu.

Jeszcze jakby z tego był tasiemiec w stylu Twin Peaks z twinpeaksowym ratio atrakcyjnych aktorek to spoko. ;] 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, BMF napisał(a):

Bo pisałeś, że 'tylko dobre' - to, że seriale >>> mini-series - to prawda, nie przeczę, wiadomo, że 5 sezonów top contentu >>> 1 sezon top contentu.

Bo nie jest wybitny w niczym, ot dobrze/bardzo dobrze zrealizowany mini dokument w swoim formacie. Mimo, że Skarsgaarda bardzo lubię - był świetny w "Pewien Dżentelmen" - produkcja z polskim wątkiem, który nawet jest w tym atfie:) czy serialu River. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Denis Bad Boy Załęcki napisał(a):

Lubię was panowie, ale o charakterności to wy c***a wiecie niestety.

Jax chodził pod sprzętem całą karierę NBA, brał udział w strzelaninie, czołowa postać zadymy w the palace, nigdzie nie dał się schować...

A tu jeden z drugim rzucają go gdzieś na 8-9 miejscu. Dno. Myślę że uczciwe byłoby, gdyby moje głosy w tej kategorii ważyły przynajmniej 3 razy tyle co (prawie całej) reszty. Bo podejrzewam że jako jedyny z tego grona siedziałem i grypsowałem

Gdyby Jax był takim gitem na jakiego go tu robisz to Poppovich by go nie wyrzucił na zbity pysk z zespołu tydzień przed startem playoffow w 2013. @ignazz potwierdzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Pablo81 napisał(a):

Szczerze, to nie wiem, jak mkzna mieć nisko BCS jednocześnie mając wysoko BB.

BCS to BB bez Heisenberga, który dla wielu jest podstawowym atutem BB. Tak czy inaczej to dobre seriale, które z uwagi na takie, a nie inne wybory uczestników ATF powinny być wysoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Kily napisał(a):

BCS to BB bez Heisenberga, który dla wielu jest podstawowym atutem BB. Tak czy inaczej to dobre seriale, które z uwagi na takie, a nie inne wybory uczestników ATF powinny być wysoko.

W wielu rankingach popularności Walt nie jest wcale najwyżej. Często wyżej oceniane są postacie Fringa czy Ehrmantrauta, które zostały świetnie poprowadzone w BCS. No i Lalo Salamanca :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, RappaR napisał(a):

@Qcin_69

Zmień ten sok, bo tak odrażające wygląda to Fortuna tak wysoko 

nienawidzę soków jabłkowych, są paskudne . Chyba że świeżo wyciskane to są pyszne, ale te wszystkie Hortex, Tomy, Tymbarki to dramat

28 minut temu, Pablo81 napisał(a):

Szczerze, to nie wiem, jak mkzna mieć nisko BCS jednocześnie mając wysoko BB.

Od momentu sceny z telefonem w sadzie (takim samym momentem w BB jest dla mnie scena z talerzem) BCS jest świetnym serialem. 

widocznie tam nie dotarłem, jak wrócę i nadrobię to pewnie będzie tak jak piszesz, imo pierwszy sezon BCS był dość słaby, drugi niewiele lepszy, potem się zaczynało się rozkręcać ale dalej nie siedział mi do końca- później czytałem że się rozkręcił, ale już miałem inne seriale do oglądania i jakoś nie wróciłem, ale na pewno za jakiś czas nadrobię :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Qcin_69 napisał(a):

nienawidzę soków jabłkowych, są paskudne . Chyba że świeżo wyciskane to są pyszne, ale te wszystkie Hortex, Tomy, Tymbarki to dramat

widocznie tam nie dotarłem, jak wrócę i nadrobię to pewnie będzie tak jak piszesz, imo pierwszy sezon BCS był dość słaby, drugi niewiele lepszy, potem się zaczynało się rozkręcać ale dalej nie siedział mi do końca- później czytałem że się rozkręcił, ale już miałem inne seriale do oglądania i jakoś nie wróciłem, ale na pewno za jakiś czas nadrobię :) 

Do momentu sceny w sądzie BCS był mocno średni - jakąś niby komediowa konwencja plus tytułowy bohater (nie był jeszcze Saulem) przyjebany. Ale im dalej, tym lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Pablo81 napisał(a):

Do momentu sceny w sądzie BCS był mocno średni - jakąś niby komediowa konwencja plus tytułowy bohater (nie był jeszcze Saulem) przyjebany. Ale im dalej, tym lepiej.

stąd taka moja ocena, bo ja oglądałem do momentu gdy był średni ;) 

 

42 minuty temu, Reikai napisał(a):

Oczywiscie, ze sok swiezo wyciskany, tylko takie pije :)

nie bylo to uwzględnione, jakby było to byłoby za soczkiem marchewkowym który jednak ten jabłkowy zjada dupa :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Pablo81 napisał(a):

Szczerze, to nie wiem, jak mkzna mieć nisko BCS jednocześnie mając wysoko BB.

To proste - ja dalem BB wysoko bo oglnie nie jestem serialowy a akurat BB 3 pierwsze sezony ogladalem na wkretce, 4ty zmeczylem a 5ego juz nawet nie skonczylem bo mnie zmeczylo juz to uniwersum (co jak na mnie jest rewelacyjnym wynikiem, stad drugie miejsce przy meh konkurencji)

Dlatego BCS nie dalem juz rady - poza jakimis fragmentami - ogladac, ale przez pryzmat BB poszlo wyzej od jakiegos Lost (ktorego tez tylko jakies fragmenty widzialem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Pablo81 napisał(a):

Szczerze, to nie wiem, jak mkzna mieć nisko BCS jednocześnie mając wysoko BB.

BCS nie oglądałem, ale BB odpadłem po 1,5 sezonu. Nudy straszne. Fajny premise, ale bardzo słabo dowieziony. Z Narcos za to zrezygnowaliśmy po dwóch czy trzech odcinkach, także no, można gorzej trafić:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.