Skocz do zawartości

ATF NAJ 2


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, P_M napisał(a):

@Pablo81 też myślałem nad tym logo, jakoś miły sentyment do niego mam, mimo że te kolory na pierwszy rzut oka totalnie z czapy:)

Świetne Jersey z serii "Fiesta" na tej bazie wychodziły. Te czarne. Myślałem nad nimi, ale zwyciężył sentyment do lat młodości i trójki Mookie/Smith/Dikembe. 

Patrzę na to logo i widzę: Dave, Sean, Avery i Vinny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, julekstep napisał(a):

Proste

Nawet ignazz juz to robil xD

Ale doceniłem po czasie gdy w Wedlu niespodziewanie dostałem tego batona w gratisie do rachunku. Od dawna się nie śmiałem przy otrzymaniu rachunku z knajpy. Po prostu nie chadzałem za młodu do Wedla aby znać ten baton ;) 

 

Dlatego propsuje wybór batona co muszą za darmo dawać aby schodził ze stanu. 

Przynajmniej wybór patriotyczny. 

Wyższej półki amerykańskiej nikt nie ruszył a szkoda. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ignazz napisał(a):

Ale doceniłem po czasie gdy w Wedlu niespodziewanie dostałem tego batona w gratisie do rachunku. Od dawna się nie śmiałem przy otrzymaniu rachunku z knajpy. Po prostu nie chadzałem za młodu do Wedla aby znać ten baton ;) 

 

Dlatego propsuje wybór batona co muszą za darmo dawać aby schodził ze stanu. 

Przynajmniej wybór patriotyczny. 

Wyższej półki amerykańskiej nikt nie ruszył a szkoda. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubię was panowie, ale o charakterności to wy c***a wiecie niestety.

Jax chodził pod sprzętem całą karierę NBA, brał udział w strzelaninie, czołowa postać zadymy w the palace, nigdzie nie dał się schować...

A tu jeden z drugim rzucają go gdzieś na 8-9 miejscu. Dno. Myślę że uczciwe byłoby, gdyby moje głosy w tej kategorii ważyły przynajmniej 3 razy tyle co (prawie całej) reszty. Bo podejrzewam że jako jedyny z tego grona siedziałem i grypsowałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, P_M napisał(a):

A co tak Ci się w Czarnobylu podobało?

To "tylko" dobra produkcja, ale na pewno nie na 10/10

żeby nie spamować w temacie z głosami

Czarnobyl jest rewelacyjny -> jedyny jego minus w tej kategorii to to że to taki pseudo-serial (ciężej coś popsuć jak jest tego tak mało)

31 minut temu, P_M napisał(a):

Ej tak patrzę, że te wszystkie cukierki typu rafaello, ferrero czy inne draże, to w kategorii deser nie powinny nawet występować. Coś tu poszło nie tak.

zajebiście że tak poszło (w sumie po czasie bym zmienił ptasie mleczko na maltesersy, ale jednak ptasie mleczko ma większy vibe rodzinnego poobiadowego deserku)

 

HWDCiastom

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@RappaR jak Friendsy stawiasz jako dobry serial za wizję. A Sherlocka masz w topce to nie za bardzo jest o czym dyskutować:) a doceniać Czarnobyl za scenariusz to też trochę zabawnie:) 

Ogólnie od strony technicznej to nie ma tam niczego spektakularnego ot konwencja dokumentu/miniserialu może Cię kupiła. Niemniej taki manhunt czy mindhunter były lepsze:)

46 minut temu, julekstep napisał(a):

zajebiście że tak poszło (w sumie po czasie bym zmienił ptasie mleczko na maltesersy, ale jednak ptasie mleczko ma większy vibe rodzinnego poobiadowego deserku)

 

HWDCiastom

Nie no jakbym wiedział, że cukierki to biorę goata "maczki" i nikt nie ma podjazdu image.png.ab9b19a3c85e70b05d3f1424e88864ea.png

Edit. Michałki z Hanki miałyby drugie miejsce mocne;)

Edytowane przez P_M
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarnobyl jest zajebisty, perfekcyjne mini-series, nie ma się do czego przyczepić, P_M jak zwykle alt-hipsterka, ale ... jeden sezon + niskie rewatch value, nigdy nie postawiłbym tego wyżej/obok wielosezonowych bangerów. Taki Lost najgorsze zakończenie ever, ale poziom funu w trakcie dużo większe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, BMF napisał(a):

 Taki Lost najgorsze zakończenie ever, ale poziom funu w trakcie dużo większe.

A ogladales w trakcie powstawania?

Bo ja pod koniec 2023 po raz pierwszy I nie czailem w ogole hejtu na zakonczenie, potem wyczytalem ze ludzie tak zyli na forach w trakcie krecenia tego, ze co by nie wymyslili to bylby zawod.

 

Chociaz oczywiscie pierwsze 4 sezony > dwa ostatnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Reikai napisał(a):

A ogladales w trakcie powstawania?

Bo ja pod koniec 2023 po raz pierwszy I nie czailem w ogole hejtu na zakonczenie, potem wyczytalem ze ludzie tak zyli na forach w trakcie krecenia tego, ze co by nie wymyslili to bylby zawod.

 

Chociaz oczywiscie pierwsze 4 sezony > dwa ostatnie.

Yup, chyba efekt kiepskiego zakończenia potęguje value całego serialu + ostatni sezon (słaby).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.