Skocz do zawartości

ATF NAJ 2


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

51 minut temu, jack napisał(a):

No i wypisz wymaluj Denis Rodman. No jak nie on to nikt. 

No, no. Jasne, największe gangusy to pewnie ci pozerzy co broń do szatni wnoszą. Albo biją się z maskotkami czy wymoczkami na widowni. 

W NBA byli gracze, którzy mieli wyroki za przynależność do gangów. Rodman, to taki produkt medialny. To kiecka, to romans z gwiazda, to najebany na konferencji prasowej, to poszarpał się z kimś na parkiecie. To trochę, jak z jego rockandrolowym stylem życia - gdyby walił tyle alko i dragów, co rzekomo miało miejsce, to nie miałby tak świetnej fizyczności i kondycji przez tyle lat. W mojej opinii chodzi w tej kategorii o coś innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Denis Bad Boy Załęcki napisał(a):

Jeśli czegoś nie rozumiesz, nie znaczy że jest debilne 

Rodman po przebraniu się za babę ma po grypsowaniu, więc taki z niego git jak strzelec dystansowy 

czy git moze pisac listy do prokuratora o złagodzenie wyroku i okazywac tam uległość, pokorę i podporzadkowanie prokuraturze, sadom i aparatowi panstwowemu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Denis Bad Boy Załęcki napisał(a):

No to się nie mieszaj w tematy grypsujących jak chcesz pajacować.

A gdzie ja się niby wmieszałem? W ogóle cała ta grypserska otoczka to dla mnie totalny cringe. Taki Artur Szpilka vibe, który bawi i żenuje jednocześnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pekovic dobry pick, 3x większy respekt niż jakiś Rodman w różowych włosach, generalnie jakbym miał typować to ci vintage Jugole to tier wyżej gitowości od tych usual suspects, którzy potem ganiali po reality show i innych takich bzdetach jak jakiś Too Much Meta World Piss. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Denis Bad Boy Załęcki napisał(a):

Może, jeśli te listy są pisane w słusznym celu, tj. wyskoczenia gita z puchy. Temat przeruchany więcej razy niż wspomniany Rodman, nie wiem na c*** się podpruwasz

no nie wiem, mocno dyskusyjne. a nie jest czasem tak, że prawdziwy git siedzi całą pajdę od deski do deski, a juz w szczegolnosci nie powinien sie prosic o absolutnie nic administracji wieziennej? A sąd, który jest symbolem ucisku juz moze prosić o szybsze zwolnienie? dodatkowo uzywajac slow: "jestem w stanie zrobic wysoki sadzie naprawde wszystko, by znaleźć sie na wolnosci lub dostosuje sie do wszystkiego co sąd bedzie mi kazał" okazując całkowite podporządkowanie i uległość aparatowi opresji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.