Skocz do zawartości

The New York Knickerbockers 2024/2025


agresywnychomik

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Kubbas napisał(a):

ale jakie cegly wszystko, masakra

po co on to robil i co dokladnie zrobil?

Dziwna sprawa, faktycznie ten jego rzut z ostatniego sezonu wygląda trochę inaczej niż w Villanovie (nigdy nie zwróciłem na to uwagi), ale dalej +80 FT% i 37% za 3, a teraz poza tym, że kiepsko wizualnie, to te niektóre trójki z jednego meczu inaczej wyglądają. ;] 

Ciekawe na ile kontrolowany eksperyment.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

no pewnie, że inny

w końcu nie wpadłeś od razu hejterów wyjaśniać :V

Knicks przegrali jednym punktem, to jaki to jest wpierdol? W zasadzie to przegrali przez inbound Kolca-Bolca, w tym wypadku  bardziej bym winił Thibsa niż Kotka , bo chłopak powinien mieć rozrysowane jak wznowić grę po time oucie.,A hejterzy niech dalej liczą, że Bridges i Towns będą pudłować po 15 trójek w każdym meczu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, agresywnychomik napisał(a):

Serio jak Cie lubie to tak serio i po ludzku, jaki masz problem z Knicks? 

to moja druga ulubiona ekipa, ale nie patrzę zwykle na wszystko przez pryzmat overali w 2k, nawet pewnie trochę z przekory, taki jestem i tyle 

nie martw się więc, tu nie ma hejterów Knicks, przynajmniej nikogo nie zaobserwowałem

ten KAT na fulltime C nie wygląda imo dobrze w perspektywie braku Mitcha, to na dziś moja główna obawa, choć sprawa rzutu Bridgesa też jest podejrzana

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem, że preseason niby ma się nijak do tego co będzie za chwilę, ale jednak czerwone lampki przy kilku postaciach się zapaliły. Bridges 10% za trzy?! Pal sześć, że nie wpadało (KAT też celnością nie grzeszył), ale jego technika rzutu to większe ceglenie niż Westbrooka. I w obronie też parę razy pojechał go taki as jak np. Poole. Skoro MB nie rozegrał jeszcze ani jednego oficjalnego meczu to może da się go jeszcze zwrócić do Nets, skoro towar nieużywany?

No i Josh Hart. Czy Thibs zakazał mu rzucać? 2 (słownie: dwa) punkty na 90 minut gry?! WTF ?!  0/5 za trzy to jeszcze rozumiem (snajperem nigdy nie był) ale żeby przez 90 minut oddać jeden rzut za dwa?! Nie wymusić żadnych wolnych?! Nic nie dobić spod dechy ?!

Mam jakieś złe przeczucia ... ale jak zleją Boston na inaugurację to mi przejdzie 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To przypomne ten tragiczny trade:

Knicks receive:

  • Mikal Bridges
  • Keita Bates-Diop
  • 2026 2nd-round pick
  • Draft rights to Juan Pablo Vaulet

Nets receive:

  • Bojan Bogdanovic
  • Mamadi Diakite
  • Shake Milton
  • unprotected 1st-round pick in 2025
  • unprotected 1st-round pick in 2027
  • unprotected 1st-round pick in 2029
  • unprotected 1st-round pick in 2031
  • unprotected pick swap in 2028
  • top-four protected 2025 1st-round pick via Bucks
  • 2nd round pick in 2025

NYK mogli zamiast Bridgisa mieć Kesslera za 2 1st (jakies z wymiany za bridgisa z protekcją 1-10) . Zostawiając: Bojan Bogdanovic, Mamadi Diakite, Shake Milton.

Ciagle mogli sciagnać Townsa za to co oddali. I mają 3ch centrów, dwóch do obrony plus Towns. Zostaje im 3 picki 1st plus swap ewentualny do przygarniecia przez kogoś za co przy obecnych zaadach mogliby spokojnie przytulic 2ch grajków do regularnego grania na PF/SF i SG/PG. 

Wytmiana po Bridgisa bedzie im sie  śnić cały sezon. Jak najgorszy koszmar.  Nawet Granta z Portland im sie bardzej opcłacało sciągnąć. Pewnie za 1en pick. 

Ogólnie Bridges pasuje na 2ke jak piesc do nosa. Najgorsze ze bedzie napierd.. chyba cały sezon jak Klay bez opamietania i co drugi mecz 3/25.

Ni Chu.... nie zrobią z niego DiVincenzo

Edytowane przez marceli73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega @marceli73 prawdopodobnie ma poprzestawiane kartki w kalendarzu i pomieszał kolejność wydarzeń. Ten cykl wymian zaczął się w czerwcu 24-25 06 kiedy Knicks pozyskali od Nets Bridgesa , a jednocześnie BKN odzyskał kontrolę nad własnymi pickami i oddanie najlepszego gracza do konkurencji zza rzeki zaczęło mieć sens. Drugi epizod miał miejsce już w lipcu , konkretnie szóstego lipca kiedy Hartenstein podpisał z OKC i nagle zrobiła się dziura na pozycji C.Dlatego pi****lenie o tym że Knicks mogli zamiast Bridgesa brać Kesslera to jakieś fantazje, które można włożyć między bajki z mchu i paproci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, mayor napisał(a):

Kolega @marceli73 prawdopodobnie ma poprzestawiane kartki w kalendarzu i pomieszał kolejność wydarzeń. Ten cykl wymian zaczął się w czerwcu 24-25 06 kiedy Knicks pozyskali od Nets Bridgesa , a jednocześnie BKN odzyskał kontrolę nad własnymi pickami i oddanie najlepszego gracza do konkurencji zza rzeki zaczęło mieć sens. Drugi epizod miał miejsce już w lipcu , konkretnie szóstego lipca kiedy Hartenstein podpisał z OKC i nagle zrobiła się dziura na pozycji C.Dlatego pi****lenie o tym że Knicks mogli zamiast Bridgesa brać Kesslera to jakieś fantazje, które można włożyć między bajki z mchu i paproci

A kolega zwraca na kalendarz uwagę bez sensu BO za TE OGROMNE ZASOBY zasoby które zuzyli  NY na zakup Bridgisa nie należało gościa NAWET tykać. Kessler od zawsze był dostępny a Towns podobno od miesiecy był omawiany. Sytuacja Brooklyn ma sie nijak do tego co opisywałem. Szczerze mówiąc to mam w d... co sie działo w Brooklyn i to samo powinno byc z menagerami NY. 

A i NY raczej wiedzieli że HARTENSTAINA KTOS PRZEPŁACI i go nie utrzymają. 

ALE RUCHY BROOKLYN w offseason z odzyskaaniem swoich picków z Houston i sprzedażą Bridgisa oceniam jako wyborne. Pierwszy raz kogoś wyruch..i a nie ktoś ich. 

Edytowane przez marceli73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na kalendarz bo to jest sekwencja transakcji , gdzie każdy kolejny deal jest wynikiem poprzedniego- 12 lipca Brunson podpisał extension z pay cutem na $ 113 M i nie zostawił by tych pieniędzy na stole jakby nie było czerwcowej wymiany po Bridgesa, warto jeszcze dodać że w tym samym czasie -koniec czerwca Leon dogadał się z OG co też miało duże znaczenie, bo bez tego OG wylądował by w Filadelfii gdzie pasował idealnie, a tak to Sixers awaryjnie podpisali emeryta PG13 i praktycznie wypisali się z wyścigu do finału konferencji. Czy Bridges jest ogromnie przepłacony ?  Na pewno jest przepłacony, w tym sensie że nikt inny by za niego tyle nie dał , ale to samo wiedział Marks i dlatego ustawił poprzeczkę wysoko. Ale nie wiem czy ogromnie, bo trudno jego wartość ocenić po najgorszym występie w całej karierze w NBA, a tych meczów trochę zaliczył i to bez przerwy -474 RS+39 PO+116 w College 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, cwikson napisał(a):

Ja wiem, że preseason niby ma się nijak do tego co będzie za chwilę, ale jednak czerwone lampki przy kilku postaciach się zapaliły. Bridges 10% za trzy?! Pal sześć, że nie wpadało (KAT też celnością nie grzeszył), ale jego technika rzutu to większe ceglenie niż Westbrooka. I w obronie też parę razy pojechał go taki as jak np. Poole. Skoro MB nie rozegrał jeszcze ani jednego oficjalnego meczu to może da się go jeszcze zwrócić do Nets, skoro towar nieużywany?

No i Josh Hart. Czy Thibs zakazał mu rzucać? 2 (słownie: dwa) punkty na 90 minut gry?! WTF ?!  0/5 za trzy to jeszcze rozumiem (snajperem nigdy nie był) ale żeby przez 90 minut oddać jeden rzut za dwa?! Nie wymusić żadnych wolnych?! Nic nie dobić spod dechy ?!

Mam jakieś złe przeczucia ... ale jak zleją Boston na inaugurację to mi przejdzie 😁

LOL, budowanie retoryki na podstawie smieciowego przed-sezonu. Knicks sa napakowani jak nigdy (pozdrawiam sympatycznego mlodego, czarnoskorego bohatera dawnych memow/gifow). w koncu ktos realnie w PO moze zagrozi wkurwiajacym-oko Celtics i oby nikt nie musial sie rozpasc przez kontuzje jak Indy czy Cavs na finalnym zakrecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po coś te sparingi jednak się gra. Oczywiście, że wynik jest nieistotny i o nim w ogóle nie wspominam, ale formę poszczególnych graczy na dwa dni przed rozpoczęciem sezonu chyba można ocenić? A Hart oddający w ciągu 90 minut jeden! rzut za dwa trochę niepokoi, biorąc pod uwagę, że w poprzednich sezonach jednak nie bał się atakować z kontry czy z półdystansu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co robić dramy, jeszcze sezon się nie zaczął a to co się dzieje przed jego startem jest zwykle mocno wyolbrzymiane. Ja tam spokojnie poczekam na to co pokażą w meczach o coś i wtedy dopiero bym ewentualnie zaczął wyliczać ile rzutów w meczu będzie oddawał Hart czy z jaką skutecznością będzie grał Mikhail B. Połamany Robinson to z kolei nic nowego i ja już dawno się pogodziłem, że co jakiś czas będzie wypadał ze składu. Oby był zdrowy w najważniejszym momencie sezonu.

Edytowane przez vero1897
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też bym nie rozdzierał szat, kontuzje to jest nieodłączna cześć tego biznesu i każdy team musi sobie z nimi radzić,  4-6 tygodni bez Preciousa to nie jest koniec świata, a może być szansa na konkretne minuty dla młodych graczy jak HULKporti, Sims ,Dadiet. Ja tam patrzę z optymizmem na nowy sezon Knicks , tym bardziej że dla nowojorskiego sportu zaczęła się złota seria -najpierw wygrana NYFC w MLS, teraz mistrzostwo WNBA Libertys , awans Yankees do World Series , teraz czas na Knicks

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie znowu wyjdę na hejterka, ale mnie przede wszystkim dziwi ta cała podjarka tym jak to niby Knicks są na tu i teraz i zaraz wszystko wygrajo, bo dodali dwóch spoko grajków, ale hałas jakby Duranta z Butlerem wzięli. Jak w tamtym sezonie wszystko się pięknie układało i po G2 ta Indiana prosiła o litość, to oczywiście nagle musiały spaść wszystkie plagi egipskie, nawet Brunson się połamał w momencie gdy tak naprawdę nie miał kto tam już siły biegać. Towns totalnie zajechany serią z Nuggets dał się wyruchać Mavs, ale pod Thibsem to na pewno się uda, na pewno.

Przed startem zeszłorocznych PO nikt raczej o żadnym ECF nie pisał, co najwyżej w formie bardzo optymistycznego scenariusza, więc dziwię się tym wszystkim, bo Knicks, to niestety Knicks, Nuggets potrzebowali Jokicia z Murrayem i Gordonem + kilku szczęśliwych okoliczności aby w końcu coś wygrać, Czy Brunson z Townsem to materiał na podobny run? Na pewno bardzo tego życzę Brunsonowi, bo to byłaby niesamowita historia, jeszcze bardziej nierealna niż ta Leonarda w Raptors (też spora gwiazdka na tytule mimo wszystko) wspaniały jest to chłop, oby udało się osiągnąć dobry wynik, jak dla mnie zrobienie ECF i zagranie dobrej serii będzie już na pewno sporym sukcesem, ale do tego to jeszcze dłuuuuuga droga.

Tak czy inaczej podjarany jestem tym startem sezonu, bo Nuggets za fajnie to póki co nie rokujo, także na pewno obejrzę na żywo meczyk z Celtics, oby wyglądał przynajmniej tak jak trzy kwarty ostatnigo meczu z Wolves.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.