Skocz do zawartości

The New York Knickerbockers 2024/2025


agresywnychomik

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, The Game 85 napisał(a):

Ja czytałem gdzieś, że Utah chciało 2 piłki, ale pierwszorundowe.

było gdzieś info o tych 2ndach rzeczywiście, a teraz już od 7 października mówi się o dwóch pierwszych rundach, co jest raczej zawyżyną ceną, ale przynajmniej bliżśzą realnej

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

było gdzieś info o tych 2ndach rzeczywiście, a teraz już od 7 października mówi się o dwóch pierwszych rundach, co jest raczej zawyżyną ceną, ale przynajmniej bliżśzą realnej

 

Nie wiem jaka jest jego rzeczwista wartość, po prostu w kontekście Pelicans patrzę na centrów i widziałem info o 2 pierwszych rundach. Zresztą sprzedający czyli Utah na pewno zaczyna ewentualne rozmowy najwyżej jak się  da więc pewnie tak się to pojawiło. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, vero1897 napisał(a):

Jakby Kessler był rzeczywiście dostępny za 2x 2nd round to już dawno by zmienił barwy klubowe. Może ktoś tam puścił taka plotkę w eter by nieco zaniżyć jego cenę ale nie róbmy jaj bo to nie jest znowu jakiś ogór by go wymieniać za pół darmo.

niby tak, a potem Towns idzie za Randla, którego nikt nie chce, dobrego rolsa i pick, który może nawet nigdy się nie zmaterializować

Ainge sam zaniżył wartość Kesslera, grając nim po 23 minuty, startując zaledwie w 22 na 64 spotkania, także może sobie startować i z 3 pierwszych rund, ale niewiele to pewnie da

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, marceli73 napisał(a):

Oceniając OFF-season NY uważam że przepłacili oni znacznie Bridgisa i zapłacą za to cenę. Nawet zakładając że dopną ten deal za KATa to mogli wyciągnąć jeszcze Kesslera z Utah który miał być dostępny za 2 picki. Mając KATa i Kesslera mogli za te pozostałe 4 picki i i Robinsona spokojnie zrobić dobre  zastępstwo za DiVincenzo i jakiegoś SF na zmiany których akurat mają wystarczająco i bridgis był zbędny. KAT plus Kesler to spokojna rotacja na 5ce plus zestaw na Jokicia jak się zjawi w finale (co jest mało realne). za te 4 picki to NY mogło spokojnie wyciągnąć Johnsona z SA i jakiegoś Bogdanovica z Atlanty. 

Jakby Leon nie wziął Bridgesa , to Brunny by się nie zgodził na pay cut: Cena może się wydawać wysoka ,ale te picki Knicks nie są loteryjne tylko odległe peryferie pierwszej rundy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.10.2024 o 21:37, vero1897 napisał(a):

Jakby Kessler był rzeczywiście dostępny za 2x 2nd round to już dawno by zmienił barwy klubowe. Może ktoś tam puścił taka plotkę w eter by nieco zaniżyć jego cenę ale nie róbmy jaj bo to nie jest znowu jakiś ogór by go wymieniać za pół darmo.

Nie jest to też game changer żeby dawać dwa 1st lub 1st i rotacyjnego gracza 

 

Będą się z nim kisić jeśli nie zejdą z ceny 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, josephnba napisał(a):

Nie jest to też game changer żeby dawać dwa 1st lub 1st i rotacyjnego gracza 

 

Będą się z nim kisić jeśli nie zejdą z ceny 

Gamę changer chodzi za. 5 picków ( 3+2 swapy ). 

Cena właściwa. Mlody ale już się pokazał że dobry wybór gracz na dorobku to cenny asset. Chce go ktoś widząc coś w nim niech płaci. 

Płacić 1Rd mid to nieopłacalny deal dla jazz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, człowiek...morza napisał(a):

alez towns jest gownem w obronie 🥶

Niewielka zmiana w porównaniu z Julkiem;)

Godzinę temu, ignazz napisał(a):

Gamę changer chodzi za. 5 picków ( 3+2 swapy ). 

Cena właściwa. Mlody ale już się pokazał że dobry wybór gracz na dorobku to cenny asset. Chce go ktoś widząc coś w nim niech płaci. 

Płacić 1Rd mid to nieopłacalny deal dla jazz. 

Nie wiem, dla mnie taki białas to zawsze high risk 

Choć zaskoczony byłem kiedy przejrzałem jego stary. Pozytywnie zaskoczony 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.