Skocz do zawartości

Chicago Bulls 2024/2025


Thomas

Rekomendowane odpowiedzi

A ktos mi moze wytlumaczyc, czemu oni nie chca zrobic s'n't z DeRozanem? 

Kingsi pewnie chetnie by wyslali kogos z trojki Huerter, Barnes, Duarte  może nawet dorzucili 2nd pick...

a Bulls mowi nie...

ktoś coś jakas logika?

Ja wiem, że moze Barnes to nie jest łakomy kasek, ale zostały mu dwa lata kontraktu po okolo 18 baniek za sezon, to jest niezly kontrakt taki do pozbycia się. Huerter mlody po tym slabszym sezonie by sie ogarnal...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Robaq napisał(a):

A ktos mi moze wytlumaczyc, czemu oni nie chca zrobic s'n't z DeRozanem? 

Kingsi pewnie chetnie by wyslali kogos z trojki Huerter, Barnes, Duarte  może nawet dorzucili 2nd pick...

a Bulls mowi nie...

ktoś coś jakas logika?

Ja wiem, że moze Barnes to nie jest łakomy kasek, ale zostały mu dwa lata kontraktu po okolo 18 baniek za sezon, to jest niezly kontrakt taki do pozbycia się. Huerter mlody po tym slabszym sezonie by sie ogarnal...

Wlasciciel Bulls nie jest zainteresowany przyjmowaniem dlugich, duzych kontraktow i nie chce placic podatku.

Dlatego szukaja 3 teamu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Robaq napisał(a):

No ale 

17 baniek - 2 lata Huerter

18 baniek 2 lata Barnes

5 baniek na ostatni rok kontraktu duarte, także kurde

to nie sa ani duze, ani dlugie kontrakty.

Ale obaj z grubsza zbedni Bulls, bo maja kim grac na tych pozycjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem, że z Giddeyem i LeVinem maja obsadzone SG,

Williams na PF, ale bez DeRozana to im niezła wyrwa zostaje na SF i jestli nawet Buzelisa sie wsadzi od 1 meczu, to na te chwile nikogo nie maja  na rezerwe. W ogóle ten skład wyglada Bullsów no mało ekskluzywnie mimo wszystko.  Zeby nie przedobrzyli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The Bulls and Kings are currently in sign-and-trade negotiations involving DeMar DeRozan, per @wojespn: - DeRozan is officially moving on from Chicago with no scenario of re-signing. - Chicago is not willing to take on large salaries in a potential deal, so a third team has ….

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Robaq napisał(a):

Ja rozumiem, że z Giddeyem i LeVinem maja obsadzone SG,

Williams na PF, ale bez DeRozana to im niezła wyrwa zostaje na SF i jestli nawet Buzelisa sie wsadzi od 1 meczu, to na te chwile nikogo nie maja  na rezerwe. W ogóle ten skład wyglada Bullsów no mało ekskluzywnie mimo wszystko.  Zeby nie przedobrzyli.

Bulls chyba sami nie wiedza, co chca robic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, ignazz napisał(a):

The Bulls and Kings are currently in sign-and-trade negotiations involving DeMar DeRozan, per @wojespn: - DeRozan is officially moving on from Chicago with no scenario of re-signing. - Chicago is not willing to take on large salaries in a potential deal, so a third team has ….

ale ta informacja lata tak od 3 dni na tt, 

teraz ją Woj potwierdził i od tych 3 dni jest info, ze Bulls chca 3 teamu, albo w ogole inny team podpisz s'n't z DeRozanem i od razu pchnie go na Kingsów, tylko nie kumam tego oporu Bullsów, bo mowie nie wydaje mi się,żeby kontrakty Barnesa, Huertera i Duarte były czy to dlugie czy wysokie i mniemam, ze to taki opór stanowi w postaci - nie chcieliscie wziac LaVine - to my wam nie pomozemy dlatego mowie o tym przedobrzeniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszkę naiwnie liczyłem, że w wymianie DDR uda im się odzyskać kontrolę nad pickiem 2025, ale Litwin zrobił swoje. 

W dniu 5.07.2024 o 21:36, Robaq napisał(a):

Ja rozumiem, że z Giddeyem i LeVinem maja obsadzone SG,

Williams na PF, ale bez DeRozana to im niezła wyrwa zostaje na SF i jestli nawet Buzelisa sie wsadzi od 1 meczu, to na te chwile nikogo nie maja  na rezerwe. W ogóle ten skład wyglada Bullsów no mało ekskluzywnie mimo wszystko.  Zeby nie przedobrzyli.

Na ten moment to raczej s5: Vuc - Paw - Zach - Coby - Giddey. Jeśli pogonią Lavine'a to Williams dostanie swoją pozycję SF, a Smith może wskoczyć na PF-a. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, josephnba napisał(a):

Williams na SF to prosta droga do katastrofy 

 

A to Chicago o coś gra? bo wydawało mi się, że chcą zachować wybór w 2025. Jak dla mnie Williams może grać i na centrze, ważne żeby dostawał te 14-16 rzutów na mecz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tym "dealu " z DDR chyba nikt nie ma złudzeń że Bulls włączyli się do wyścigu o najgorszy bilans sezonu. Trochę późno, gdyż w tym sezonie duża konkurencja na wschodzie Nets, Pistons,Wizards,Raptors,Hornets, pewnie jeszcze Hawks. Jak komuś innemu się dodatkowo coś wydarzy to może być sytuacja, ze ponad połowa konferencji będzie walczyć o zaszczytne ostatnie miejsce 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.