Skocz do zawartości

Chicago Bulls 2024/2025


Thomas

Rekomendowane odpowiedzi

Nowy temat zacznę od kwestii DeRozana, który ponoć chciałby pozostać w Chicago i zająć się niedokończonymi sprawami. Tak jak już pisałem, jestem za o ile nie będzie to 100 milionów za dwa lata.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chicago musi cos w koncu zmienic, bo ile lat mozna byc za slabym na PO i za dobrym na tank i sie bujac w przecietniactwie z Vucevicami i DeRozanami, na co im znowu na maxa przecietny sezon i walka o Playiny albo wylot w 1 rundzie. W drafcie 24 daleko, a i Bulls chyba nie umieja wybierac.

 

Edytowane przez steve
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, steve napisał(a):

Chicago musi cos w koncu zmienic

Muszą coś zmienić, ale szkoda stracić takiego gracza, nie dostając nic w zamian. Jeżeli nadal chce być "bykiem" to warto go podpisać i ewentualnie później wymienić, o ile jego kontrakt nie będzie z tych niewymienialnych, a liczę, że nieco odpuści finansowo dla dobra drużyny.

Tak, wiem, jestem naiwny. Kto ostatnio odpuścił finansowo z tych najlepszych i ile to było?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Thomas napisał(a):

Muszą coś zmienić, ale szkoda stracić takiego gracza, nie dostając nic w zamian. Jeżeli nadal chce być "bykiem" to warto go podpisać i ewentualnie później wymienić, o ile jego kontrakt nie będzie z tych niewymienialnych, a liczę, że nieco odpuści finansowo dla dobra drużyny.

Tak, wiem, jestem naiwny. Kto ostatnio odpuścił finansowo z tych najlepszych i ile to było?

tylko wlasnie jak on chce az 50 mln/sezon na 2 lata to kto go bedzie go chcial wziac w sn't i za kogo? on juz ma 35 lat

i co dalej po wymianie, zadnego SS Chicago nie dostanie za DDR i znowu beda w punkcie wyjscia 7-10 miejsce na wschodzie

najlepiej to serio chyba tu by było zrobic porzadek, twardy reset, wywalic jakos ddr, lavine'a i vucevicia, zostawic white, mlodych plus kogos z tego 11 picku z tego draftu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

80/2 odrzucił 

4 lata to kpina i chyba on to wie 

Bulls chyba wciąż żyją w przeświadczeniu że powrót Lonzo uczyni z nich ponownie ekipę z czołówki konferencji 

Nie uczyni 

 

Pchać się w dużą i co gorsza długą umowę z DDR to strzał w kolano. Rok temu dali już jeden zly, może nawet w tej chwili najgorszy, kontrakt w Lidze 

Jeśli dorzucą do tego jakieś 120/3, zakopią Bulls na kilka sezonów 

Ciężko byłoby się pogodzić z jego stratą, ale wolę to niż marazm jaki grozi Bulls z dwoma tak dużymi kontraktami bez możliwości upgrade'u 

 

Najłatwiej byłoby napisać zaorać, iść w tank 

Tylko czy to cokolwiek zmieni? 

Co nam da strata DeRozana? Nic 

Co nam da podpisanie DeRozana? Nic 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, josephnba napisał(a):

80/2 odrzucił 

4 lata to kpina i chyba on to wie 

Bulls chyba wciąż żyją w przeświadczeniu że powrót Lonzo uczyni z nich ponownie ekipę z czołówki konferencji 

Nie uczyni 

 

Pchać się w dużą i co gorsza długą umowę z DDR to strzał w kolano. Rok temu dali już jeden zly, może nawet w tej chwili najgorszy, kontrakt w Lidze 

Jeśli dorzucą do tego jakieś 120/3, zakopią Bulls na kilka sezonów 

Ciężko byłoby się pogodzić z jego stratą, ale wolę to niż marazm jaki grozi Bulls z dwoma tak dużymi kontraktami bez możliwości upgrade'u 

 

Najłatwiej byłoby napisać zaorać, iść w tank 

Tylko czy to cokolwiek zmieni? 

Co nam da strata DeRozana? Nic 

Co nam da podpisanie DeRozana? Nic 

Bulls maja chyba top10 protected pick w tym roku. No az sie prosi o ogrywanie mlodych w tym roku przy nadchodzacym drafcie.

Ale tam jest attendance nr 1 w NBA. Pachnie run it back z Derozanem.

Choc imo Lavine poleci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Reikai napisał(a):

Bulls maja chyba top10 protected pick w tym roku. No az sie prosi o ogrywanie mlodych w tym roku przy nadchodzacym drafcie.

Ale tam jest attendance nr 1 w NBA. Pachnie run it back z Derozanem.

Choc imo Lavine poleci.

LaVine ma tak niską wartośc, że na razie chyba bezpieczniej będzie go potrzymać i spróbować spieniężyć jak trochę poprawi swoją pozycję 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opublikowano (edytowane)
13 godzin temu, josephnba napisał(a):

Najłatwiej byłoby napisać zaorać, iść w tank 

Z tymi tankami to różnie bywa, w Detroit już coś o tym wiedzą, w Chicago zresztą też. Tylko przypomnę, tank 17/18 skończył się siódmym pickiem i wyborem Carter'a, tank 18/19 ponownie siódmy wybór poświęcony na White'a, a tank z sezonu 19/20 przyniósł nam Williamsa z czwartym numerem. W tych samych draftach z dalszymi numerami poszli, Shai, Porter Jr., Haliburton. Także zamiast tankować trzeba po prostu lepiej wybierać.

 

12 godzin temu, Reikai napisał(a):

Ale tam jest attendance nr 1 w NBA.

Przynajmniej w tym elemencie są najlepsi. To chyba jeszcze magia Jordana działa.

Edytowane przez Thomas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Thomas napisał(a):

 

 

Przynajmniej w tym elemencie są najlepsi. To chyba jeszcze magia Jordana działa.

Pewnie w pewnym stopniu tak, ale nie tylko.,Bulls zbudowali mocną ,rozpoznawalną na całym świecie markę .,Ja pomimo tego, że nie mam żadnych emocjonalnych związków z Chicago , zawsze chętnie oglądam mecze Bulls , niezależnie od poziomu sportowego.,Transmisje NBC z ich meczów są świetne , mają najlepsze w lidze intro -z tymi szarżującymi bykami, super duet komentatorów Amin i King -Stacey wyraźnie wzoruje się na stylu Clyde'a I jak Frazier przejdzie na emeryturę, to King ma szansę być prawdziwym królem mikrofonu- numerem jeden w całej lidze .,No i przede wszystkim Bulls mają prawdziwych kibiców , nie takie bezduszne pierdolone kukły jak w Philly, którym miasto musiało rozdać za darmo dwa tysiące biletów na play offy, żeby ich znowu kibice Knicks czapkami nie przykryli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze co może się wydarzyć to przedłużenie DDR, bo to oznacza kontynuację "projektu" i odpuszczenie szansy na wyciągniecie picku za ostatni rok Caruso. Jeśli rzucać komuś siano w okienko to wolałbym pakiet Bridges, J.Smith. 

Vuc - Bridges - PAW - #11 / Lavine - Coby

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, tankathon napisał(a):

Najgorsze co może się wydarzyć to przedłużenie DDR, bo to oznacza kontynuację "projektu" i odpuszczenie szansy na wyciągniecie picku za ostatni rok Caruso. Jeśli rzucać komuś siano w okienko to wolałbym pakiet Bridges, J.Smith. 

Vuc - Bridges - PAW - #11 / Lavine - Coby

 

Przecież Bridges dopiero za dwa lata będzie UFA, na dodatek na początku maja kupił loft na TriBeCa za ok $6M dlatego wątpię żeby się gdzieś wybierał, ale wiadomo w tej branży nie do końca się kontroluje decyzję w sprawie miejsca pracy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, mayor napisał(a):

Przecież Bridges dopiero za dwa lata będzie UFA, na dodatek na początku maja kupił loft na TriBeCa za ok $6M dlatego wątpię żeby się gdzieś wybierał, ale wiadomo w tej branży nie do końca się kontroluje decyzję w sprawie miejsca pracy 

Raczej chodzilo o Milesa z Hornets.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.05.2024 o 17:39, Reikai napisał(a):

Raczej chodzilo o Milesa z Hornets.

Dobry jest, ale nie chcę go w Bykach z wiadomych powodów.

W dniu 24.05.2024 o 23:20, Reikai napisał(a):

Ale chore, pierwsze slysze o czyms takim.

Ważne, że w końcu jest szansa na powrót do gry, a jakim zawodnikiem będzie, to się okaże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jak tak sobie poczytałem i pooglądałem materiały na temat wymiany Caruso/Giddey, to nie wiem czy się cieszyć, czy płakać. Narracja jest ogólnie taka, że Thunder wielcy wygrani, drugi Boston, defensywny potwór po dodaniu Caruso, a Byki wzięły gracza który jest dziurą w obronie, będzie nabijał puste statystyki, a w play off ( o ile się dostaną ) dostanie sraczki. A może coś z tego Josh'a jednak będzie i OKC jeszcze pożałują tej wymiany? Gościu ma dopiero 21 lat, dajmy mu szansę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, ignazz napisał(a):

Clue tej wymiany jest takie ze Giddey zarządał oddania do innego klubu ale udało się cicho dosyć to przeprowadzić i bez zniżki gdy klub na musiku. Stad ocena pozytywna dla okc 

Pozytywna jest niezależnie od okoliczności 

Dostali top2 obwodowego defensora który obok Shaia zrobi różnice, jakiej nie mieli w tych PO, oddając typa który zrobił im w szatni trochę syfu i w PO był niewykorzystany z uwagi na swoje baaardzo widoczne braki 

 

Nie kumam jak FO dał się namówić na trade 1 do 1?  

A jak czytam że on to drugi Lonzo to mnie skręca w środku 

Oficjalnie Bulls tym transferem zrównali się poziomem spi****lenia z Pistons 

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda odrzuconego top10 picku - #9 Memphis? -, a także propozycji Kings i #13, bo powiedzmy Cody / Knecht / Carter + Silva / Filipowski nie wyglądają źle jako wzmocnienie Bulls, ale mam nadzieję, że przynajmniej Litwin nie wykonana kolejnego ruchu w stylu GarPax, czyli przesunięcie w loterii dla Buzelisa czy innego Clingana.

Pytanie czy plotki się potwierdzą i faktycznie Carter jest dogadany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, tankathon napisał(a):

Szkoda odrzuconego top10 picku - #9 Memphis? -, a także propozycji Kings i #13, bo powiedzmy Cody / Knecht / Carter + Silva / Filipowski nie wyglądają źle jako wzmocnienie Bulls, ale mam nadzieję, że przynajmniej Litwin nie wykonana kolejnego ruchu w stylu GarPax, czyli przesunięcie w loterii dla Buzelisa czy innego Clingana.

Pytanie czy plotki się potwierdzą i faktycznie Carter jest dogadany?

Devin Carter? Carter, Giddey i White coś tego nie widzę ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.