Skocz do zawartości

Chicago Bulls 2024/2025


Thomas

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, n_i_m_h napisał(a):

To która to już przebudowa Bulls? Pamiętam jak nadzieją na lepszą przyszłość mieli być Fizer i JayWilliams, potem Edek Curry i Tyson Chandler, Ben Gordon, Artest a z bardziej aktualnych Markannen i Pat Wiiliams. Mam wrażenie, że poza krótką przerwą na bandę Thibsa czyli D-Rose'a, Noah, Butlera to Bulls od 25 lat są w ciągłej przebudowie. I patrząc na to co się dzieje to w najbliższych latach nie widać wielkich szans na to, że to się zmieni. Nie wiem czy jest ekipa, która w porównywalnym okresie była tak słabo zarządzana, chyba tylko w NY mieli tak długi fatalny okres.

Ile to jeszcze potrwa?

Z Derrickiem to wiadomo ale ja osobiście najcieplej wspominam 2004 w górę jak Bulls szaleli z Gordonem. Duhonem, Kirkiem, Nicionim i Dengiem  

Ależ to była piękna przygoda 

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, josephnba napisał(a):

Można wiele powiedzieć o Zachu 

Ale na pewno że nie ma ambicji, nie ma etyki pracy i nie walczy o powrót do gry 

Czym częściej piszesz tym utwierdzasz mnie w przekonaniu o swojej nikłej wiedzy o wszystkim poza Spurs 

"Wróci silniejszy" i jeszcze z  "Vuckiem" dadzą wiele radości fanom byków w walce o play-in! 💪

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Pan A. napisał(a):

"Wróci silniejszy" i jeszcze z  "Vuckiem" dadzą wiele radości fanom byków w walce o play-in! 💪

 

Tego nie napisałem 

Wiem że łatwo wylewać pomyje na Zacha, bo kontrakt, bo brak sukcesów. Wszystko to zgoda 

Ale etykę pracy i ambicję ma wzorowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, josephnba napisał(a):

Fajnie to wygląda, ale jaki hajlajt z treningów wygląda słabo? 

Życzę chłopakowi jak najlepiej więc oby się odbudował 

Słusznie, ale trzeba się cieszyć, że jednak coś tam się rusza, więc powody do optymizmu są.
 

 

 

Ktoś, coś, dlaczego treści wpisów z twitera się nie ładują?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, jak się Buzelis rozwinie, chciałem go do Pistons z piątką. Załamki nie ma, Holland też przyzwoicie rokuje. Zobaczymy za jakiś czas, który z kolegów z ostatniego rocznika Ignite okaże się lepszy, a może obaj spełnią nadzieje?  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Grzechu napisał(a):

Ciekawe, jak się Buzelis rozwinie, chciałem go do Pistons z piątką. Załamki nie ma, Holland też przyzwoicie rokuje. Zobaczymy za jakiś czas, który z kolegów z ostatniego rocznika Ignite okaże się lepszy, a może obaj spełnią nadzieje?  

Kolejna odsłona Lauriego w Bulls w bardziej mobilnej wersji. Rzut wygląda lepiej niż u Fina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, tankathon napisał(a):

Kolejna odsłona Lauriego w Bulls w bardziej mobilnej wersji. Rzut wygląda lepiej niż u Fina.

Ten rzut Buzelisa to dla mnie zagadka, bo on procenty ma o wiele gorsze niz Holland, ktory ponoc nie ma rzutu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Reikai napisał(a):

Ten rzut Buzelisa to dla mnie zagadka, bo on procenty ma o wiele gorsze niz Holland, ktory ponoc nie ma rzutu.

 Podobno teraz  na spokojnie ciska trójeczki na solidnych procentach, bo jest w pełni zdrowy i coś tam popracował nad rzutem. Zobaczymy, liga niebawem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, tankathon napisał(a):

 Podobno teraz  na spokojnie ciska trójeczki na solidnych procentach, bo jest w pełni zdrowy i coś tam popracował nad rzutem. Zobaczymy, liga niebawem...

Na pewno fajnie z poldychy wali, rzut wyglada na ulozony.Raczej to 22% za 3 to fluke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, josephnba napisał(a):

Fajnie to wygląda, ale jaki hajlajt z treningów wygląda słabo? 

Życzę chłopakowi jak najlepiej więc oby się odbudował 

Najnormalniejszy z Ballów, dobzre mu życzę. Starczy piłek w Chicago? Szkoda byłoby zabierać przestrzeń Whitowi, który tak poszedł do przodu. Trochę to wygląda tak jakby Bulls się pogodziło, że Lonzo już nie wróci do grania na poziomie NBA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Winchester napisał(a):

Najnormalniejszy z Ballów, dobzre mu życzę. Starczy piłek w Chicago? Szkoda byłoby zabierać przestrzeń Whitowi, który tak poszedł do przodu. Trochę to wygląda tak jakby Bulls się pogodziło, że Lonzo już nie wróci do grania na poziomie NBA.

White wbrew temu co pisze @Reikai nie nadaje się na pełnoprawnego PG. 

In Lonzo we trust 

Boję się tylko jego zdrowia i tego czy jeśli będzie w formie, dotrwa w Chicago do końca sezonu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, tankathon napisał(a):

Kolejna odsłona Lauriego w Bulls w bardziej mobilnej wersji. Rzut wygląda lepiej niż u Fina.

Był Mirotić, był Markkanen, będzie Buzelis. Mam nadzieję, że tym razem wszystko pójdzie tak jak powinno.

Nieraz był tutaj poruszany temat Fraza Wagnera, że gdyby nie trade po Vucia to mógłby być "bykiem", a teraz trafiłem na opinię, że to bardziej mobilny/atletyczny Franz Wagner. Także czekam z niecierpliwością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Thomas napisał(a):

Był Mirotić, był Markkanen, będzie Buzelis. Mam nadzieję, że tym razem wszystko pójdzie tak jak powinno.

Nieraz był tutaj poruszany temat Fraza Wagnera, że gdyby nie trade po Vucia to mógłby być "bykiem", a teraz trafiłem na opinię, że to bardziej mobilny/atletyczny Franz Wagner. Także czekam z niecierpliwością.

No franz to lepsze comparision niż Markkanen imo. Tutaj ktoś kilka postów wyżej odleciał niezle z tym ze Buzelis ma lepiej ułożony rzut od Lauriego. Lauri już jak przychodził do ligi to był bdb rzucającym jak na takiego szczupaka a teraz jest po prostu elitarny wśród PF-ów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Thomas napisał(a):

teraz trafiłem na opinię, że to bardziej mobilny/atletyczny Franz Wagner

U la la. Czyli w tym drafcie z numerem 11 dało radę wyciągnąć ulepszoną wersję Franza Wagnera. A podobno draft miał być słaby w TOPie :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.