Skocz do zawartości

Chicago Bulls 2024/2025


Thomas

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, tankathon napisał(a):

Cyferki Williama niestety były związane z DDR, więc jego transfer powinien ułatwić kilka spraw, jak to miało miejsce w przypadku Whitea i braku Lavinea.

Tu nie do końca się zgadzam, bo Williams jest chimeryczny, a system Billyego nie lubi takich graczy  

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Van napisał(a):

...pewnie jakby zaoferowali połowę tego to wziąłby z pocałowaniem w rękę.

16 za rok odrzucił, więc 18 jako kompromis jest ok, szczególnie że chciał +20.

1 minutę temu, josephnba napisał(a):

Tu nie do końca się zgadzam, bo Williams jest chimeryczny, a system Billyego nie lubi takich graczy  

 

 

Już ci wrzucałem zestawienie jak wygląda Williams z normalną liczba posiadań, więc poczekajmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, josephnba napisał(a):

Tu nie do końca się zgadzam, bo Williams jest chimeryczny, a system Billyego nie lubi takich graczy  

 

 

znakomita wiekszosc rolesow jest chimeryczna. dlatego sa 'rolesami'. ciekawe, czy typ w koncu zaskoczy. on przeciez bardzo pozno (o ile dobrze kojarze) zaczal przygode z koszykowka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, tankathon napisał(a):

16 za rok odrzucił, więc 18 jako kompromis jest ok, szczególnie że chciał +20.

Już ci wrzucałem zestawienie jak wygląda Williams z normalną liczba posiadań, więc poczekajmy.

Pojedyncze mecze robią na mnie takie same wrażenie jak obietnice Tuska co do CPK 

Przydałby się trener znany z ogrywania młodych a nie kiszenia ich w rogu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Van napisał(a):

90 mln za 5 lat dla gościa, który w śmiesznym zespole ledwie 10/4 robi to dzisiaj uznawane jest za nie przepłacanie... 

to tylko z 20% wiecej niz full MLE, wiec jak na mlodego gracza po rookie contract nie jest to jakieś super przepłacenie, mamy 24/25 rok i place idą do góry. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, RonnieArtestics napisał(a):

to tylko z 20% wiecej niz full MLE, wiec jak na mlodego gracza po rookie contract nie jest to jakieś super przepłacenie, mamy 24/25 rok i place idą do góry. 

Żeby nie było że przykład Lakers i Vanderbillta podpisany rok temu podaje to niech będzie nawet Herb Jones i jego 4/52 z Pels rok temu. Z drugiej strony ok jeżeli gość wypali to nawet ten kontrakt za taką kasę może być stealem dla Bulls. 

Jednak skoro w czwartym roku produkcja specjalnie się nie różni od tej z pierwszego to na jakiej podstawie ta wiarę opierać? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Van napisał(a):

Jednak skoro w czwartym roku produkcja specjalnie się nie różni od tej z pierwszego to na jakiej podstawie ta wiarę opierać? 

fk1oVjv.png

Dadzą mu nareszcie grać na jego pozycji plus dojdzie normalna liczba akcji, chyba że Lavine zostanie.

Edytowane przez tankathon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, tankathon napisał(a):

fk1oVjv.png

Dadzą mu nareszcie grać na jego pozycji plus dojdzie normalna liczba akcji, chyba że Lavine zostanie.

Wiesz to jest trochę życzeniowe myślenie  

4 lata i praktyczne żadnych postępów 

White którego cisnąłem miał mniejsze lub większe ale próbki talentu 

Williams na razie tylko rozczarowuje a największe wrażenie zrobił w lidze letniej po drugim roku gdzie wymiatał, a potem przyszedł rs i kupa 

 

Mnie ani długość ani kwota nie martwi nie dlatego że widzę w nim przyszłość tylko dlatego że skoro mamy tankować to lepiej dać tę kasę młodemu niż brać duże stare kontrakty 

Wypali to wypali, jak nie to kwota nie jest zaporowa i da się opchnać

 

Wciąż jednak żeby zacząć tankować trzeba wymienić LaVinea 

I mieć dobre zaplecze ktore potrafi rozwijać graczy 

Nie ma w tej chwili w Chicago kogoś takiego więc tank się odbędzie ale czy Williams się dzięki większej liczbie posiadać rozwinie? 

Nie wiem 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.05.2024 o 17:08, tankathon napisał(a):

Jeśli rzucać komuś siano w okienko to wolałbym pakiet Bridges, J.Smith. 

 

Cieszyć może, że Litwin czyta jednak forum e nba. 

 

Edytowane przez tankathon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jaki jest plan, ale chyba beda szli w jakies Giddey Coby Williams Buzelis Vuc?

Troche beka, ze Warriors odrzucili Lavina za CP3 I Wigginsa, bo to przeciez bylby dobry deal dla nich.

Bulls przespali moment na sprzedaz Lavina I zaraz zaczna sie jakies przypalowe ruchy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, tankathon napisał(a):

S5:

PG: Josh Giddey

SG: Coby White

SF: Patrick Williams

PF: Matas Buzelis

C:' Jalen Smith

 

Rezerwa: Ayo Dosunmu Torrey Craig Jevon Carter Julian Phillips Dalen Terry Adama Sanog Lonzo Ball

 

Vuc do NOP? Lavine? 

Moim zdaniem ciezko bedzie opchnac I Lavina i Vucevicia.

Vucek pewnie zostanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.07.2024 o 18:34, Reikai napisał(a):

Troche beka, ze Warriors odrzucili Lavina

To już oficjalnie można powiedzieć, że LaVine jest piątym kołem u wozu. Hajs się zgadza, ale ciekawe jak się z tym teraz czuje.

Jeszcze nie jeden z tych co teraz podpisują te dwustu milionowe kontrakty tak skończy. A pierwszy będzie George.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Thomas napisał(a):

To już oficjalnie można powiedzieć, że LaVine jest piątym kołem u wozu. Hajs się zgadza, ale ciekawe jak się z tym teraz czuje.

Mozliwe, ze to farmazon jeden z wielu, bo teraz sa reporty ze sa rozmowy z Warriors.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Thomas napisał(a):

To już oficjalnie można powiedzieć, że LaVine jest piątym kołem u wozu. Hajs się zgadza, ale ciekawe jak się z tym teraz czuje.

A jak ma się czuć :)?! Podpala sobie po pracy cygara studolarówkami i cieszy się życiem. Jak się znaleźli frajerzy do płacenia to przecież nie jego problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, marceli73 napisał(a):

A jak ma się czuć :)?! Podpala sobie po pracy cygara studolarówkami i cieszy się życiem. Jak się znaleźli frajerzy do płacenia to przecież nie jego problem.

Można wiele powiedzieć o Zachu 

Ale na pewno że nie ma ambicji, nie ma etyki pracy i nie walczy o powrót do gry 

Czym częściej piszesz tym utwierdzasz mnie w przekonaniu o swojej nikłej wiedzy o wszystkim poza Spurs 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To która to już przebudowa Bulls? Pamiętam jak nadzieją na lepszą przyszłość mieli być Fizer i JayWilliams, potem Edek Curry i Tyson Chandler, Ben Gordon, Artest a z bardziej aktualnych Markannen i Pat Wiiliams. Mam wrażenie, że poza krótką przerwą na bandę Thibsa czyli D-Rose'a, Noah, Butlera to Bulls od 25 lat są w ciągłej przebudowie. I patrząc na to co się dzieje to w najbliższych latach nie widać wielkich szans na to, że to się zmieni. Nie wiem czy jest ekipa, która w porównywalnym okresie była tak słabo zarządzana, chyba tylko w NY mieli tak długi fatalny okres.

Ile to jeszcze potrwa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.