Skocz do zawartości

Chicago Bulls 2024/2025


Thomas

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Reikai napisał(a):

Juz jedna stowke o niego przegrales, chcesz druga? :D

Zmieniam pracę, nie stać mnie ;)

1 godzinę temu, tankathon napisał(a):

Mnie tam ciekawi jak Giddey będzie wyglądać bez Shaia na plecach. Myślę że kilka osób się zdziwi, podobnie jak w przypadku Whitea.

Chcę być pierwszym który odszczeka swoje słowa 

Aczkolwiek wątpię 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, tankathon napisał(a):

Mnie tam ciekawi jak Giddey będzie wyglądać bez Shaia na plecach. Myślę że kilka osób się zdziwi, podobnie jak w przypadku Whitea.

W OKC wygladal kiepsko bez Shaia.

Zarowno atak jak I obrona dostawaly po dupie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, josephnba napisał(a):

Dobra już nawet uznając że temat jest faktycznie rozdmuchany to wciąż koszykarsko się to nie klei

No właśnie, afera koperkowa. Na moich licealnych wycieczkach też sporo się działo.

Giddey'a w play off nie oglądałem, a z tego co o nim piszesz wynika, że dobrze zrobiłem. U mnie ma czystą kartę do zapisania w Chicago.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, tankathon napisał(a):

Czyli nie przepłacili...o ile dadzą mu grać a nie gnić w narożniku.

Jak nie podpiszą DeRozana, to będzie grał po 40 minut. Tu może być podobna historia jak z White, gdy dostał minuty LaVine'a. Średnie na poziomie 20 pkt. 10 zb. bardzo możliwe, a wtedy wysokość tego kontraktu wręcz rewelacyjna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, tankathon napisał(a):

Czyli nie przepłacili...o ile dadzą mu grać a nie gnić w narożniku.

 

90 mln za 5 lat dla gościa, który w śmiesznym zespole ledwie 10/4 robi to dzisiaj uznawane jest za nie przepłacanie... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Van napisał(a):

90 mln za 5 lat dla gościa, który w śmiesznym zespole ledwie 10/4 robi to dzisiaj uznawane jest za nie przepłacanie... 

Taki mamy niestety klimat 

Bulls idą w tank więc jak już mają jakąś kasę płacić to niech to będzie Patryk 

Im teraz bliżej do takich Pistons czy Kings sprzed kilku lat więc umowy w stylu Williamsa prawdopodobnie będą nasza codziennością 

Ważniejsze jak uda się sprzedać Lavina i DDR 

I czy uda się ich sprzedać bo znając Bulls to DeRozan odejdzie za darmo a Zacha zwolnią 

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, josephnba napisał(a):

Taki mamy niestety klimat 

Bulls idą w tank więc jak już mają jakąś kasę płacić to niech to będzie Patryk 

Tylko tutaj mam wrażenie, że trochę sami ze sobą licytowali w kwestii jego kontraktu i pewnie jakby zaoferowali połowę tego to wziąłby z pocałowaniem w rękę. Nie moja kasa i zespół jaki mnie specjalnie nie interesuje, ale takie przepłacanie przeciętniaków mimo kosmicznych stawek psuje rynek. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Van napisał(a):

Tylko tutaj mam wrażenie, że trochę sami ze sobą licytowali w kwestii jego kontraktu i pewnie jakby zaoferowali połowę tego to wziąłby z pocałowaniem w rękę. Nie moja kasa i zespół jaki mnie specjalnie nie interesuje, ale takie przepłacanie przeciętniaków mimo kosmicznych stawek psuje rynek. 

Tu zgoda. Też ciekaw jestem jak finansowo by go rynek zweryfikował 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Van napisał(a):

Tylko tutaj mam wrażenie, że trochę sami ze sobą licytowali w kwestii jego kontraktu i pewnie jakby zaoferowali połowę tego to wziąłby z pocałowaniem w rękę. Nie moja kasa i zespół jaki mnie specjalnie nie interesuje, ale takie przepłacanie przeciętniaków mimo kosmicznych stawek psuje rynek. 

Siedzisz w tym już wiele lat, więc napewno wiesz, że pierwsza umowa po debiutanckiej, to często wycena potencjału, a nie jeszcze realnej wartości zawodnika. Wiara w to że teraz to się rozwinie itd itp 

W przypadku Patryka potencjał na pewno jest ale ja nie wierzę, że przy Billym zostanie uwolniony. Chciałbym się pomylić w tej kwestii.

Aha i jego kontrakt nie jest psuciem rynku, wręcz przy stawkach, które obecnie latają, cena wydaje się bardzo atrakcyjna. Zreszta 2 dni wcześniej IQ dostał w Toronto 175 mln, o czym więc mowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Van napisał(a):

90 mln za 5 lat dla gościa, który w śmiesznym zespole ledwie 10/4 robi to dzisiaj uznawane jest za nie przepłacanie... 

Cyferki Williama niestety były związane z DDR, więc jego transfer powinien ułatwić kilka spraw, jak to miało miejsce w przypadku Whitea i braku Lavinea.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.