Skocz do zawartości

Chicago Bulls 2024/2025


Thomas

Rekomendowane odpowiedzi

Szkoda mi bardzo Bulls. Drużyna z taką historią, a tak poniewierana przez własne kierownictwo. Tu musi zmienić się góra, by wrócić na zwycięską ścieżkę. Bulls przypomina mi - tu przeproszę za piłkarską polską analogię - trochę Widzew, drużynę z historią i sukcesami która przez wiele lat była targana problemami wewnętrznymi i fatalnym właścicielem (Cacek ty łajzo). No i barwy też czerwone🙂 także głowy do góry, trzeba ten czyściec odbębnić, a kiedyś będzie dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, josephnba napisał(a):

mam szczerą nadzieję że PDF nie zagości w Chicago tak długo żeby to był problem

Ale go ciśniesz. To teraz twój wróg numer jeden w Chicago? A co powiesz o tym Buzelisie, będzie z niego koszykarz? Ja się przyznaję bez bicia, że dopiero dzisiaj obczaiłem kolesia i na tych filmikach wygląda całkiem ok. Wydaje się dosyć wszechstronny, piłka w koźle raczej mu nie przeszkadza, step back jest, fadeaway jest i nawet rzut z kolanka ala Dirk zauważyłem. Tyle, że na highlights to wszyscy wyglądają dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybranie Buzelisa imo oznacza, ze Derozan robi papa I Bulls wchodza w nowy sezon z dwoma ballhandlerami w s5(Giddey, Coby), dwoma wingami, w tym jeden grajacy swietnie bez pilki, ktory pasuje do Giddeya(Buzelis), a drugi ktory znowu bedzie mial malo pilki :] (Williams), no I pewnie Vuceviciem na C.

Lavine nie zdziwi mnie w Pistons, bo tam teraz shooting potrzebny na gwalt, a Cade Lavine Holland Ausar Duren fituje i Pistons maja potencjal na piekna szybka gre.

Tylko ten fit Coby i Giddey eh...

Nie ma to jak z jednego niefitujacego duetu Lavine Derozan isc w drugi :]

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Reikai napisał(a):

Wybranie Buzelisa imo oznacza, ze Derozan robi papa I Bulls wchodza w nowy sezon z dwoma ballhandlerami w s5(Giddey, Coby), dwoma wingami, w tym jeden grajacy swietnie bez pilki, ktory pasuje do Giddeya(Buzelis), a drugi ktory znowu bedzie mial malo pilki :] (Williams), no I pewnie Vuceviciem na C.

Skład na 20 zwycięstw max. Chyba, że Williams przeistoczy się w Leonarda, to wtedy ze trzydzieści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Thomas napisał(a):

Ale go ciśniesz. To teraz twój wróg numer jeden w Chicago? A co powiesz o tym Buzelisie, będzie z niego koszykarz? Ja się przyznaję bez bicia, że dopiero dzisiaj obczaiłem kolesia i na tych filmikach wygląda całkiem ok. Wydaje się dosyć wszechstronny, piłka w koźle raczej mu nie przeszkadza, step back jest, fadeaway jest i nawet rzut z kolanka ala Dirk zauważyłem. Tyle, że na highlights to wszyscy wyglądają dobrze.

A co mam robić? 

Koleś to zbok do tego koszykarsko też się nie broni 

Widziałeś go w PO? 

 

 

Co się tyczy wyboru z draftu, ja się od lat na ten temat nie wypowiadam bo się nie znam na ncaa i pochodnych 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłop miał 19, laska najprawdopodobniej 16, więc gdzie tu pdf?

Sama wymiana natomiast dziwna, wg mnie tylko OKC się tutaj wzmocniło i to właściwie za frajer.

Oddać Caruso a do tego nie wziąć żadnych picków nawet to wygląda jak celowe działanie na niekorzyść klubu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, josephnba napisał(a):

A co mam robić? 

Koleś to zbok do tego koszykarsko też się nie broni 

Widziałeś go w PO? 

 

 

Co się tyczy wyboru z draftu, ja się od lat na ten temat nie wypowiadam bo się nie znam na ncaa i pochodnych 

Dalej uparcie twierdzisz coś dziwnego. 
Młody chłopak spotkał 16 łatkę w klubie gdzie wpuszczają od 18 lat. Laska pewnie ściemniala ze tyle ma a wyglądała pewnie na starsza od niego. Gdy tylko pokapował się ze jest młodsza odciął kontakt. 18&16. Zbok. Jasne. Miał poderwać 50?

Jak się zafipsujesz na coś to widzę jak u starca nie ma odwrotu. Nawet jakby w klubie podejrzewał ze jest młodsza to dalej przy 2 latach różnicy nie jest to coś co tak komentujesz. Mam nadzieje ze twoj syn nigdy nie bawił się z 2 lata młodsza dziewczynka. 

Gość mimo młodego wieku zrobił maksymalnie dużo aby wyjść z tej sytuacji obronna ręka i gdyby nie fakt ze jest milionerem koszykarzem to tej historii by wcale nie było. Najwyżej kara dla klubu nocnego ze nie weryfikują prawidłowo wieku 

Przy barze tez zawsze prosiłeś o dowód panny które stały obok? 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vucevic 

Głośno jest o Zachu, głośno o DDR 

Co z Vucem? 

Chłopak zasłużył żeby zagrać o coś dużego 

Idealnie byłoby do Celtów w miejsce coraz starszego Ala 

Należy mu się końcówka kariery w jakiejś poważnej organizacji, tu czeka go tylko frustracja 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Reikai napisał(a):

Wybranie Buzelisa imo oznacza, ze Derozan robi papa I Bulls wchodza w nowy sezon z dwoma ballhandlerami w s5(Giddey, Coby), dwoma wingami, w tym jeden grajacy swietnie bez pilki, ktory pasuje do Giddeya(Buzelis), a drugi ktory znowu bedzie mial malo pilki :] (Williams), no I pewnie Vuceviciem na C.

Lavine nie zdziwi mnie w Pistons, bo tam teraz shooting potrzebny na gwalt, a Cade Lavine Holland Ausar Duren fituje i Pistons maja potencjal na piekna szybka gre.

Tylko ten fit Coby i Giddey eh...

Nie ma to jak z jednego niefitujacego duetu Lavine Derozan isc w drugi :]

a co Ty bys chcial, zeby Coby byl primary ballhanderem? xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, człowiek...morza napisał(a):

a co Ty bys chcial, zeby Coby byl primary ballhanderem? xd

No nie wiem na ile ogladales Bulls rok temu, ale zakladam ze niewiele.

Coby byl primary ballhandlerem Bulls juz w zeszlym sezonie i zanotowal ogromny progres. W tym pewnie zblizy sie do allstara.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Progres zrobił alexnie przesadzaj ze aż taki 

To wciąż grać który klepie bez sensu nie wiedząc jak rozegrać akcję 

Wciąż potrafi się pogubić przy podwojeniu przy linii środkowej 

Bulls potrzebują playmakera, White potrzebuje playmakera 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, josephnba napisał(a):

Progres zrobił alexnie przesadzaj ze aż taki 

To wciąż grać który klepie bez sensu nie wiedząc jak rozegrać akcję 

Wciąż potrafi się pogubić przy podwojeniu przy linii środkowej 

Bulls potrzebują playmakera, White potrzebuje playmakera 

Juz jedna stowke o niego przegrales, chcesz druga? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Reikai napisał(a):

No nie wiem na ile ogladales Bulls rok temu, ale zakladam ze niewiele.

Coby byl primary ballhandlerem Bulls juz w zeszlym sezonie i zanotowal ogromny progres. W tym pewnie zblizy sie do allstara.

nie jakos wiele, ale dla mnie to raczej jak wskoczenie z deszczu pod rynne. 

Giddey powinien tym lepiej rozprowadzać, a dla samego White'a tez raczej lepiej robić jako ten drugi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Zach zostanie to w zasadzie sytuacja pozostanie niezmienna, wiec nie wiem czy Williams nie będzie chciał się uwolnić.

Szkoda tego Filipowskiego, bo przy transferach Lavinea i Vuca, S5 mogło wyglądać tak: 

Kyle - Matas - PAW - Coby - Gidey

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coby ma 24 lata i jest z 4 lata przed swoim prime - oczywiste, ze nie robi wszystkiego idealnie.

Ale odkad dostal klucze do prowadzenia ekipy przy kontuzji Lavine, to

W grudniu robil 22/6/6 I trafial 3 trojki na 40%.

W styczniu 22/5/6 I 2.6 trojki na 39%.

W lutym 20/6/5 I 3 trojki na 35%.

W marcu 19/5/4 I 2.7 trojki na 39%.

W kwietniu wpadl juz w slump, bo od grudnia gral chore minuty(38-39 mpg), podczas gdy poprzednie lata robil pewnie po 18 minut. Mowil w wywiadiach po sezonie, ze kondycyjnie juz nie dawal rady I nie spodziewal sie, ze bedzie gral tyle. Ale I tak w playinach zajebal 42 punkty.

Jak to nie jest trajektoria rozwoju do potencjalnego allstara za 2-3 lata powiedzmy, czy tez fajnego sidekicka dla 1 opcji(Murray? Lepszy w RS, gorszy w PO), to nie wiem co nia jest. 

Dlatego ten kasztan Giddey pewnie sie przyda, zeby wszystko nie bylo na jego barkach przy potencjalnym odejsciu Derozana. Problem w tym, ze dopoki Giddey nie przestanie byc blokowany pod koszem w kazdej akcji, ktora nie jest floaterem I bedzie mial Rondo treatment, to bardziej bedzie szkodzil druzynie, niz pomagal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.